Офіційний вебсайт Криворізької міської ради та її виконавчого комітету
Офіційний сайт виконкому Криворізької міської ради Виконком Криворізької міської ради Офіційний веб-сайт виконкому Криворізької міської ради

Громадський бюджет

Створено: 2017-06-02 13:34:47Оновлено: 2019-06-06 16:59:46

Громадський бюджет - це важливий процес спрямування спільних зусиль органів місцевого самоврядування і громади до вирішення найбільш актуальних питань, що турбують мешканців міста, потребують першочергової уваги та залучення фінансових ресурсів. Це справа тих, хто хоче змінити наше місто на краще.

Основними завданнями конкурсу проектів місцевого розвитку "Громадський проект" є:

  • розширення та поглиблення співпраці органів місцевого самоврядування й громадськості;
  • створення умов для активізації діяльності інститутів громадського суспільства, громадськості, молоді;
  • упровадження провідного світового досвіду залучення громадськості до процесу управління містом;
  • забезпечення підтримки місцевих інститутів громадського суспільства;
  • Поширення позитивного досвіду у вирішенні соціально-економічних та культурних проблем місцевого значення;
  • забезпечення доступу мешканців до реалізації значущих міських проектів;
  • покращення якості життя криворіжці.

Якщо говорити про конкурс в цілому, то слід наголосити, що з кожним роком активність мешканців зростає, а відповідно і конкуренція учасників.

За результатами першого конкурсу "Громадський бюджет-2016" - до участі було подано 99 проектів, 47 з них стали переможцями. Обсяг бюджету конкурсу складав 10 млн. грн. Реалізовано 46 проектів на які з міського бюджету профінансовано 9,6 млн. грн.

За результатами другого конкурсу "Громадський бюджет-2017" – до участі було подано 82 проекти – визнано переможцями – 45 проектів. Обсяг бюджету конкурсу складав  15 млн. грн. Реалізація проектів відбувалася протягом 2017 року, з міського бюджету профінансовано 42 проекти-переможці на суму понад 12,5 млн. грн.

За результатами третього конкурсу «Громадський бюджет-2018» всього подано 145 проектів на суму понад  70 млн. грн. За підсумком голосування криворіжців, визначено 47 проектів – переможців, на реалізацію яких у 2018 році в міському бюджеті передбачено понад  15 млн. грн.

За результатами четвертого конкурсу «Громадський бюджет - 2019» всього подано 146 проектів на суму понад 62 млн. грн. За результатами голосування 49 проектів-переможців, на реалізацію яких у 2019 році з міського бюджету виділено майже 21,5 млн.грн.

Це означає, що у громади міста є багато ідей, які потребують обговорення та реалізації.

Саме тому було прийнято рішення збільшити загальний обсяг фонду п’ятого конкурсу "Громадський бюджет - 2020" до 26,0 млн. грн.

Міська влада завжди буде активно підтримувати громадськість міста, реагувати на всі зауваження та пропозиції аби разом реалізовувати корисні суспільні ініціативи, створювати сприятливий клімат для успішного розвитку територіальної громади.

Усі новини, умови та перебіг конкурсу ви можете переглянути в електронній системі "Громадський проект" за посиланням: gb.kr.gov.ua

 


 Інформаційні буклети "Реалізовані проекти - переможці конкурсу:

"Громадський бюджет-2016" (133 Мб)

"Громадський бюджет-2017" (71 Мб)

"Громадський бюджет-2018" (14,4 Мб)


© 2009—2020, Виконком Криворізької міської ради
Розробка сайту Perekrestok.agency