Офіційний вебсайт Криворізької міської ради та її виконавчого комітету
Офіційний сайт виконкому Криворізької міської ради Виконком Криворізької міської ради Офіційний веб-сайт виконкому Криворізької міської ради

Публічна інформація та доступ до неї

Створено: 2011-07-19 08:16:03Оновлено: 2021-10-22 12:15:20

Доступ до публічної інформації

Відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації»:

  • публічна інформація – це відображена та задокументована будь-якими засобами та на будь-яких носіях інформація, що була отримана або створена в процесі виконання суб’єктами владних повноважень своїх обов’язків, передбачених чинним законодавством, або яка знаходиться у володінні суб’єктів владних повноважень, інших розпорядників публічної інформації, визначених цим Законом.
  • Криворізькою міською радою та її виконкомом доступ до інформації забезпечується шляхом систематичного та оперативного оприлюднення її в засобах масової інформації, на офіційних вебсайтах в мережі Інтернет, на єдиному державному веб-порталі відкритих даних, на інформаційних стендах та наданням інформації за запитами на інформацію.
  • запит на інформацію має містити:

1) ім’я (найменування) запитувача, поштову адресу або адресу електронної пошти, а також номер засобу зв’язку, якщо такий є;

2) загальний опис інформації або вид, назву, реквізити чи зміст документа, щодо якого зроблено запит, якщо запитувачу це відомо;

3) підпис і дату за умови подання запиту в письмовій формі.

Прийом, реєстрацію, облік інформаційних запитів, що надходять на адресу міської ради та її виконкому від громадян, здійснює управління по роботі зі зверненнями громадян, від інших запитувачів – управління організаційно-протокольної роботи.

Прийом та реєстрація інформаційних запитів щодо інформації, яка знаходиться у володінні структурного підрозділу, здійснюється відповідним департаментом, управлінням, іншим виконавчим органом міської ради.


Порядок оскарження рішень
розпорядника інформації або бездіяльності

Згідно з Законом "Про доступ до публічної інформації", відповідь на інформаційний запит має бути надано не пізніше п'яти робочих днів з дня отримання запиту. У разі, якщо запит стосується надання великого обсягу інформації або потребує пошуку інформації серед значної кількості даних, строк розгляду запиту може бути продовжено до 20 робочих днів з обґрунтуванням такого продовження.

Відповідно до статті 23 Закону "Про доступ до публічної інформації", рішення, дії чи бездіяльність розпорядників інформації можуть бути оскаржені до керівника розпорядника, вищого органу або суду.

Оскарження рішень, дій чи бездіяльності розпорядників інформації до суду здійснюється відповідно до Кодексу адміністративного судочинства України.

Законодавча база


Закон України від 13.01.2011, № 2939-VI "Про доступ до публічної інформації"


Закон України від 02.10.1992, № 2657-XII "Про інформацію"

Указ Президента України від 05.05.2011 № 547/2011 "Питання забезпечення органами виконавчої влади доступу до публічної інформації"


Відомості про відповідальних осіб за прийом запитів на інформацію та контакти для надання запитів

© 2009—2022, Виконком Криворізької міської ради
Розробка сайту ФОП Патинко Ю.С.