Офіційний вебсайт Криворізької міської ради та її виконавчого комітету

Інформація про роботу підрозділу

Створено: 2010-02-02 23:15:26Оновлено: 2022-03-11 10:25:33

Основні завдання і функції департаменту

1. У межах компетенції організовує виконання й здійснює контроль за реалізацією в місті державної соціальної політики у сфері соціального    захисту населення, а саме: соціально-трудових відносин, охорони та умов праці, безпечної життєдіяльності, зайнятості, пенсійного забезпечення, соціального захисту й обслуговування населення, у тому числі громадян, які потребують допомоги та соціальної підтримки

2. Здійснює контроль за додержанням законодавства про працю та зайнятість населення у порядку, встановленому законодавством.

3. В межах повноважень здійснює інспекційні відвідування та невиїзні інспектування юридичних осіб  та фізичних осіб, які використовують найману працю.

4. Департамент отримує бюджетні призначення на відповідний рік, приймає рішення щодо делегування повноважень на виконання бюджетних програм розпорядникам бюджетних коштів нижчого рівня та одержувачам бюджетних коштів, розподіляє й доводить до них у встановленому порядку обсяги бюджетних асигнувань.

5. На підставі розрахунків та інших документів затверджує кошториси розпорядників бюджетних коштів нижчого рівня (плани використання  бюджетних коштів одержувачів бюджетних коштів), якщо інше не передбачено законодавством України, здійснює виплати бюджетних коштів на:

  • утримання установ соціального захисту населення;
  • відшкодування пільг, наданих пільговим категоріям мешканців міста;
  • проведення компенсаційних виплат за пільговий проїзд окремих категорій громадян;
  • надання субсидій населенню для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання твердого палива та скрапленого газу;
  • фінансування інших заходів і програм соціального захисту населення.

6. Розробляє та затверджує паспорти бюджетних програм і складає звіти про їх виконання, здійснює аналіз показників виконання бюджетних програм.

7. Розробляє проекти порядків використання коштів міського бюджету.

8. Забезпечує виплату матеріальних допомог мешканцям міста.

9. Взаємодіє з організаціями, підприємствами усіх форм власності, що надають житлово-комунальні послуги, послуги зв’язку та інші з питань, пов’язаних з наданням пільг і субсидій населенню.

10. Розробляє проекти рішень, що носять регуляторний характер, у порядку, затвердженому Регламентом виконавчого комітету Криворізької міської ради.

11. Департамент є розробником Програми соціального захисту окремих категорій мешканців м. Кривого Рогу, Комплексної Програми підтримки у    м. Кривому Розі учасників антитерористичної операції на сході України, членів їх сімей і сімей загиблих у ході її проведення, Програми зайнятості населення міста на відповідні роки.


Звіт про роботу департаменту соціальної політики виконкому Криворізької міської ради у 2021 році


Інформація про хід виконання рішення виконкому Криворізької міської ради   від 13.06.2018 №261 «Про затвердження комплексного плану заходів з питань зайнятості населення м. Кривого Рогу на 2018 – 2023 роки»

Про хід виконання комплексної програми підтримки у  м. Кривому Розі учасників антитерористичної операції на сході України, членів їх сімей і сімей загиблих у ході її проведення

Про хід виконання Комплексного плану заходів щодо соціальної адаптації та інтеграції внутрішньо переміщених осіб у м. Кривому Розі

Про соціальну підтримку ветеранів 

Інформація щодо чисельності отримувачів державних соціальних допомог

Інформація щодо кількості отримувачів субсидії

Інформація щодо отримувачів допомоги «пакунок малюка»

Про соціальну підтримку осіб, постраждалих внаслідок аварії на ЧАЕС

Інформація щодо колективно-договірної роботи

Аналіз виробничого травматизму та профзахворювання

Заборгованість із виплати заробітної плати

Про хід виконання Програми соціального захисту окремих категорій мешканців міста

Інформація щодо діяльності районних комісій з питань призначення субсидії 

 

 

 

 

© 2009—2022, Виконком Криворізької міської ради