Офіційний вебсайт Криворізької міської ради та її виконавчого комітету
Офіційний сайт виконкому Криворізької міської ради Виконком Криворізької міської ради Офіційний веб-сайт виконкому Криворізької міської ради

Постійні комісії міської ради

Створено: 2018-10-18 14:26:51Оновлено: 2020-12-18 16:21:21

ПЕРЕЛІК та ПЕРСОНАЛЬНИЙ СКЛАД

постійних комісій Криворізької міської ради VIII скликання


 Постійна комісія Криворізької міської ради з питань

законності, правопорядку, депутатської діяльності,

регламенту, етики та свободи слова

Голова комісії

ВЕКЛЕНКО Денис Іванович, депутат міської ради від КРИВОРІЗЬКОЇ МІСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ"

Заступники голови комісії

ПАЛІЙ Євгенія Анатоліївна, депутат міської ради від ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ РЕГІОНАЛЬНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ"

 МОРОЗ Максим Станіславович, депутат міської ради від ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ РЕГІОНАЛЬНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ"

 

Секретар комісії

 ПАВЛЮК  Микола Васильович, депутат міської ради від ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "БЛОК ВІЛКУЛА "УКРАЇНСЬКА ПЕРСПЕКТИВА"

Член комісії

СКВОРЦОВ Денис Володимирович, депутат міської ради від КРИВОРІЗЬКОЇ МІСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СИЛА ЛЮДЕЙ"

 

 

 

Постійна комісія Криворізької міської ради з питань

планування бюджету, економіки та регуляторної політики

 

Голова комісії

ВІЛКУЛ   Юрій Григорович, депутат міської ради від ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "БЛОК ВІЛКУЛА "УКРАЇНСЬКА ПЕРСПЕКТИВА"

 

Заступники голови комісії

ЖЕРЕТОВСЬКА   Ірина Леонідівна, депутат міської ради від КРИВОРІЗЬКОЇ МІСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ"

 

МАЛИХІНА   Тетяна Іванівна, депутат міської ради від ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "БЛОК ВІЛКУЛА "УКРАЇНСЬКА ПЕРСПЕКТИВА"

 

Секретар комісії

ТЮРІНА   Тетяна Олександрівна, депутат міської ради від ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "БЛОК ВІЛКУЛА "УКРАЇНСЬКА ПЕРСПЕКТИВА"

 

Члени комісії

 

ЧУЛОВА Елеонора Володимирівна, депутат міської ради від ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ"

 

ФАСТОВЕЦЬ Олександр  Анатолійович, депутат міської ради від КРИВОРІЗЬКОЇ МІСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ"

 

Постійна комісія Криворізької міської ради з питань

комунального господарства, транспорту та зв’язку

 

Голова комісії

ЯРОВИЙ   Юрій Борисович, депутат міської ради від ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ"

 

Заступники голови комісії

АНТОНЕВСЬКИЙ Владислав Юрійович, депутат міської ради від КРИВОРІЗЬКОЇ МІСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ"

 

СМЄЛИЙ  Сергій Євгенович, депутат міської ради від ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ РЕГІОНАЛЬНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ"

 

Секретар комісії

БЄЛЄХОВА   Ольга Сергіївна, депутат міської ради від ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ РЕГІОНАЛЬНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ"

 

Член комісії

 

ХАРЬКІН Олексій Анатолійович, депутат міської ради від ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "БЛОК ВІЛКУЛА "УКРАЇНСЬКА ПЕРСПЕКТИВА"

 

Постійна комісія Криворізької міської ради з питань

земельних відносин, містобудування, комунальної власності міста

 

Голова комісії  

КУЛІКОВСЬКА Ольга Євгенівна, депутат міської ради від ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "БЛОК ВІЛКУЛА "УКРАЇНСЬКА ПЕРСПЕКТИВА"

 

Заступники голови комісії

ФАРТУШНИЙ Ігор Іванович, депутат міської ради від КРИВОРІЗЬКОЇ МІСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ"

 

ЦЕПКОВА Ірина Вікторівна, депутат міської ради від ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "БЛОК ВІЛКУЛА "УКРАЇНСЬКА ПЕРСПЕКТИВА"

 

Секретар комісії

ФІЩЕНКО Ярослав Олександрович, депутат міської ради від ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "БЛОК ВІЛКУЛА "УКРАЇНСЬКА ПЕРСПЕКТИВА"

 

Члени комісії 

 

ТРАЧ Максим Вікторович, депутат міської ради від КРИВОРІЗЬКОЇ МІСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ"

 

ШАПАРЕНКО Володимир Олегович, депутат міської ради від ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ"

 

 

Постійна комісія Криворізької міської ради з питань

охорони здоров’я та соціального захисту населення

 

Голова комісії  

ПИСКУН Олександр Валерійович, депутат міської ради від ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "БЛОК ВІЛКУЛА "УКРАЇНСЬКА ПЕРСПЕКТИВА"

 

Заступники голови комісії

УДОД   Ірина Володимирівна, депутат міської ради від ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "БЛОК ВІЛКУЛА "УКРАЇНСЬКА ПЕРСПЕКТИВА"

 

БІЛОУС Надія Іванівна, депутат міської ради від ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "БЛОК ВІЛКУЛА "УКРАЇНСЬКА ПЕРСПЕКТИВА"

 

Секретар комісії

ГУСІНА Людмила Валеріївна, депутат міської ради від ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ РЕГІОНАЛЬНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ"

 

Члени комісії

 

СОВА Світлана Миколаївна, депутат міської ради від КРИВОРІЗЬКОЇ МІСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СИЛА ЛЮДЕЙ"

 

 

ЧЕРЕДНІЧЕНКО Тетяна Володимирівна, депутат міської ради від КРИВОРІЗЬКОЇ МІСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ"

 

Постійна комісія Криворізької міської ради з питань

освіти, науки, молоді, культури та спорту, сім’ї і дітей


Голова комісії  

ПОДКОПАЄВ Олег Миколайович, депутат міської ради від КРИВОРІЗЬКОЇ МІСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ"

 

Заступники голови комісії 

САЛТАНОВСЬКА Світлана Володимирівна, депутат міської ради від ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "БЛОК ВІЛКУЛА "УКРАЇНСЬКА ПЕРСПЕКТИВА"

 

БАЙРАК Людмила Петрівна, депутат міської ради від ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "БЛОК ВІЛКУЛА "УКРАЇНСЬКА ПЕРСПЕКТИВА"

 

Секретар комісії

ДРОНОВА Анастасія Василівна, депутат міської ради від ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "БЛОК ВІЛКУЛА "УКРАЇНСЬКА ПЕРСПЕКТИВА"

 

Член комісії

 

ЛУЗАН Світлана Юріївна, депутат міської ради від КРИВОРІЗЬКОЇ МІСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ"

 

Постійна комісія Криворізької міської ради з питань

екології та природних ресурсів

 

Голова комісії  

ЩЕРБАК  Олег Олексійович, депутат міської ради від КРИВОРІЗЬКОЇ МІСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ"

 

Заступники голови комісії

ПОТАПОВА  Інна Анатоліївна, депутат міської ради від ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "БЛОК ВІЛКУЛА "УКРАЇНСЬКА ПЕРСПЕКТИВА"

 

ХІЛЬЧЕНКО  Юлія Вікторівна, депутат міської ради від ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ"

 

Секретар комісії

ПАВЛИШ  Олег Георгійович, депутат міської ради від ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "БЛОК ВІЛКУЛА "УКРАЇНСЬКА ПЕРСПЕКТИВА"

 

Член комісії

КАБАК   Сергій Олександрович, депутат міської ради від КРИВОРІЗЬКОЇ МІСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ"

 

Постійна комісія Криворізької міської ради з питань підприємництва

 

Голова комісії  

ЮРІС  Андрій Володимирович, депутат міської ради від ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ РЕГІОНАЛЬНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ"

 

Заступники голови комісії

МАКСИМЧУК Світлана Сергіївна, депутат міської ради від КРИВОРІЗЬКОЇ МІСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ"

 

ЦАРІКОВА Людмила Олексіївна, депутат міської ради від ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "БЛОК ВІЛКУЛА "УКРАЇНСЬКА ПЕРСПЕКТИВА"

 

Секретар комісії

СИВОГРАКОВ Андрій Леонідович, депутат міської ради від ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ"

 

Член комісії

МИЛОБОГ Юрій Валерійович, депутат міської ради від КРИВОРІЗЬКОЇ МІСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СИЛА ЛЮДЕЙ"

 

Постійна комісія Криворізької міської ради з питань

реалізації стратегії розвитку міста та інвестицій

 

Голова комісії  

СОВА   Юрій Миколайович, депутат міської ради від КРИВОРІЗЬКОЇ МІСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ"

 

Заступники голови комісії

ГУСІН Олександр Валерійович, депутат міської ради від ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ РЕГІОНАЛЬНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ"

 

ГАЄВСЬКА Анастасія Миколаївна, депутат міської ради від КРИВОРІЗЬКОЇ МІСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ"

 

Секретар комісії

ТУРКОВА Нінель Пилипівна, депутат міської ради від ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ РЕГІОНАЛЬНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ"

 

Член комісії

НЕМЧЕНКО Андрій Миколайович, депутат міської ради від КРИВОРІЗЬКОЇ МІСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СИЛА ЛЮДЕЙ"

 

Постійна комісія Криворізької міської ради з питань

ветеранів, сімей загиблих, безвісти зниклих

 

Голова комісії  

САМОЙЛЕНКО Вікторія Андріївна, депутат міської ради від ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "БЛОК ВІЛКУЛА "УКРАЇНСЬКА ПЕРСПЕКТИВА"

 

Заступники голови комісії

 

 

ТКАЧЕНКО  Руслан Валентинович, депутат міської ради від КРИВОРІЗЬКОЇ МІСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ"

 

СВИСТУХІН Володимир  Анатолійович, депутат міської ради від ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "БЛОК ВІЛКУЛА "УКРАЇНСЬКА ПЕРСПЕКТИВА"

 

Секретар комісії

ПЛІЄВ Георгій Давидович, депутат міської ради від ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ РЕГІОНАЛЬНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ"

 

Член комісії

ШИШКА Наталя Василівна, депутат міської ради від КРИВОРІЗЬКОЇ МІСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СИЛА ЛЮДЕЙ"

 

 

 

 

© 2009—2021, Виконком Криворізької міської ради
Розробка сайту ФОП Патинко Ю.С.