Офіційний сайт Криворізької міської ради та її виконавчого комітету
Офіційний сайт виконкому Криворізької міської ради Виконком Криворізької міської ради Офіційний веб-сайт виконкому Криворізької міської ради

Список помічників-консультантів депутатів Криворізької міської ради

Створено: 2018-10-18 14:42:45Оновлено: 2018-10-26 16:43:15

  

С П И С О К

помічників-консультантів депутатів

Криворізької міської ради VІІ скликання

                                                                                                                      на 25.10.2018

 

з/п

Прізвище, ім’я по батькові депутата

Прізвище, ім’я по батькові

помічника-консультанта

1        

АБРАМОВА

Валентина

Володимирівна

 

1. Сало Олена Борисівна

2. Савченко Ігор Вікторович

3. Праволюбов Вадим Михайлович

4. Лисак Валерій Станіславович

5. Кузьмич Роман Євгенович

2        

АНТОНОВ

Дмитро

Андрійович

1. Камишан Артем Володимирович

3        

БАБАЛІЧ

Михайло

Михайлович

1. Бедратенко Віталій Миколайович

4        

БАБЕНКО

Ольга

Володимирівна

1. Лукінова Людмила Вікторівна

2. Толстогузов Борис Олексійович

3. Кириченко Олександр Володимирович

4. Брилькова Ірина Олегівна

5        

 

БОГАТИРЬОВ

Андрій

Валерійович

1. Конельський Андрій Степанович

2. Болєлова Олена Миколаївна

3. Леоненко Клавдія Олександрівна

6        

БОНДАРЕНКО

Ольга

Едуардівна

1. Довгань Віта Вікторівна

7        

БОРИСОВ

Андрій

Анатолійович

1. Басенко Ольга Анатоліївна

8        

БРУСНІК

Тетяна

Федорівна

1. Готьє Вікторія Володимирівна

2. Тарапкіна Ольга Миколаївна

3. Ільїна Елла Едуардівна

4.Балагурова Ірина Василівна

5. Волосюк Наталія Василівна

9        

БУКРЕЄВ

Олексій

Сергійович

1. Скубенко Віталій Федорович

2. Овчаренко Сергій Олегович

3. Дмитрієва Вікторія Юріївна

10   

БУРМАН

Людмила

Володимирівна

1. Комарова Ірина Олександрівна

2. Дуднікова Людмила Федорівна

3. Шабанін Денис Едуардович

4. Ковалик Марина Федорівна

11   

ВОЛИК

Альона

Володимирівна

1. Желязкова Лариса Іванівна

2. Хоменко Людмила Михайлівна

12   

ГАЙ

Володимир

Степанович

1. Арехта Олександр Миколайович

2. Таргонь Василь Федорович

3. Насипаний Петро Володимирович

13   

ГРЕСЬКО

Валерій

Володимирович

1. Кучеренко Олександр Леонідович

2. Слісаренко Ірина Вікторівна

14   

ГРУНІН

Іван

Юрійович

1. Стретович Тарас Андрійович

2. Бабенко Марія Ігорівна

3. Кривошеїн Сергій Васильович

4. Васюта Геннадій Ігорович

15   

ДАНЕЛІЯ

Гіоргій

Манучарович

1. Педич Анастасія Анатоліївна

2. Астахов Ігор Олегович

3. Каталенець Юрій Анатолійович

4. Кіслова Алла Іванівна

5. Котелянець Олександр Дмитрович

16   

ДЕКТЯРЬОВ

Микола

Валерійович

1. Зайцева Тетяна Володимирівна

2. Любіна Ірина В’ячеславівна

17   

КАТОЛІЧЕНКО

Лілія

Олександрівна

1. Руда Надія Володимирівна

2. Васейко Наталія Олексіївна

3. Католіченко Ігор Григорович

18   

КЛІМІН

Олег

Володимирович

1. Карпачова Оксана Юріївна

2. Маслова Інна Миколаївна

3. Савіна Людмила Федорівна

4. Вербинець Володимир Миколайович

19   

КОЛЕСНИК

Микола

Юрійович

1. Литвин Олександр Валерійович

2. Гетман Сергій Сергійович

3. Бичков Борис Олександрович

4. Єрьоменко Андрій Вікторович

20   

КОЛОМОЄЦЬ

Артем

Геннадійович

1. Грабар Наталія Валеріївна

21   

КОРОЛЬ

Руслан

Васильович

1. Гацелюк Сергій Геннадійович

2. Каретніков Володимир Іванович

3. Король Юлія Василівна

4. Страха Сергій Васильович

22   

КОСТИРЯ

Олександр

Миколайович

1. Вечканов Дмитро Сергійович

2. Дмитренко Руслан Євгенійович

23  

КРИШТОПА

Ігор

Петрович

1.Байрамова Тетяна Олександрівна 

2.Криштопа Ірина Ігорівна

3.Чорний Борис Іванович

4.Чепель Дмитро Олексійович

5.Костючек Віталій Борисович

 

24  

ЛАЗАРЕВА

Ольга

Ігорівна

1.Литвин Михайло Михайлович

2.Кущ Олексій Миколайович

3.Пістрюга Віктор Васильович

4.Зябліцева Тетяна Володимирівна

25  

ЛАЗУКОВ

Сергій 

Юрійович

1.Жайворонко Ігор Володимирович

2.Куц Євгеній Ігорович

3.Скідан Микола Олексійович

4.Золотарьов Денис Вадимович

5. Охотін Андрій Володимирович

26   

МАКАРЕНКО

Олександр

Юрійович

1.Макаренко Наталія Анатоліївна

2.Крикун Павло Анатолійович

3.Бондаренко Тетяна Олегівна 

27   

МАКСИМЕНКО

Валентина

Володимирівна

1.Петренко Лариса Василівна

2.Луценко Валентина Володимирівна

3.Тарасюк Інна Вікторівна

28   

МАЛЯРЕНКО

Сергій

Васильович

1.Штиленко Ангеліна Трохимівна

2.Ярошенко Марина Сергіївна

3.Булавка Василь Васильович

4.Суконник Євгеній Михайлович

5.Кабак Сергій Олександрович

29   

МАТВЄЄНКО

Олена

Євгенівна

1.Дойбан Світлана Михайлівна

2.Дойбан Володимир Володимирович

3.Матвєєнко Василь Валерійович

4.Косяк Олександр Олександрович

5.Опацька Євгенія Олександрівна

30   

МИЛОБОГ

Юрій

Валерійович

1.Стригунова Галина Іванівна

2.Коріненко Тетяна Леонідівна

3.Перетятько Ольга Валеріївна

4.Рашевська Ганна Віталіївна

5.Іщенко Олег Олександрович

31       

МІЗАН

Андрій

Олексійович

1.Полішко Олена Олександрівна

2.Сажнев Максим Вячеславович

3.Позняков Андрій Ігоревич

4.Кобзар Микола Олександрович

32       

МКРТЧЯН

Артем

Овсепович

1.Помазан Галина Ізідорівна

33   

МОРОЗОВ 

Юлій

Олександрович

1.Лозицький Олександр Павлович

2.Мурашкін Володимир Сергійович

3.Гайдаш Євгеній Владиленович

34   

НЕМЧЕНКО

Андрій

Миколайович

1.Біліченко Володимир Миколайович

2.Терновська Олена Анатоліївна

3.Смик Дмитро Юрійович

4.Синенький Віктор Вікторович

35   

НІКОНЕНКО

Дмитро

Анатолійович

1.Шевчук Настасія Павлівна

2.Суворов Олексій Олександрович

3.Балюк Валентина Іванівна

4.Потапенко Ірина Михайлівна

36   

ПАВЛІКОВ

Артур

Вадимович

1.Донецький Дмитро Олександрович

2.Павлікова Інна Сергіївна

37   

ПАЛІЙ

Євгенія

Анатоліївна

  1. 1. Новіковська Юлія Олександрівна

2. Манелюк Дмитро Валентинович

3. Цуканова Наталія Володимирівна

4. Прус Анна Сергіївна

5. Горбалінська Тетяна Василівна

38   

ПАСІЧНИК

Олександр

Леонідович

1. Масловська  Оксана Іванівна

39   

ПЕТРУХІН

Антон

Всеволодович

1. Пилипенко Олексій Васильович

2. Булахова Юлія Володимирівна

3. Щербак Олег Олексійович

4. Сурняєв Юрій Вікторович

5. Горбенко Інна Василівна

40   

ПЛАКСА

Дмитро

Олександрович

1. Бардадим Елеонора Миколаївна

2. Рожко Юлія Олегівна

3. Чирва Антон Геннадійович

41   

ПЛАХОТНИК

Сергій

Петрович

1. Літінська Ангеліна Володимирівна

42   

ПОЖАРСЬКА

Зоя

Василівна

1. Алексєєва Віта Анатоліївна

43   

 

ПОПОВИЧ

Сергій

Миколайович

 

1. Серьогін Олександр Анатолійович

2. Курєпіна Олександра Володимирівна

3.Амбросова Ганна Миколаївна

4. Болотніков Андрій Володимирович

44   

СІДЛЕЦЬКИЙ

Олександр

Петрович

1. Юркова Надія Василівна

45   

СМАЛІЙ

Олександр

Борисович

1. Щербак Іван Сергійович

2. Басок Анастасія Русланівна

3. Пивоваров Дмитро Олександрович

46   

СОВА

Світлана

Миколаївна

1. Мокряков Сергій Олександрович

2. Козлова Олеся Романівна

3. Водзянський Микита Валентинович

4. Гарманюк Альберт Олександрович

47   

ТКАЧЕНКО

Григорій

Іванович

1. Павлів Оксана Василівна

48   

ФЕДОСЕНКО

Юрій

Іванович

1. Ковальчук Олена Леонідівна

2. Шевцова Ольга Миколаївна

49   

ФРОЛОВА

Світлана

Олександрівна

1. Наконечна Олена Віталіївна

2. Тімуш Ксенія Олександрівна

3. Драгожилова Інна Олександрівна

4. Драгожилов Роман Леонідович

50   

ЧЕРСТВИЙ

Геннадій

Борисович

1. Дмитрієва Наталія Юріївна

2. Плотніков Олексій Вікторович

3. Щокін Михайло Олександрович

4. Гриша Василь Васильович

5.Даміров Аят Елмар огли

51   

ШАПОВАЛОВА

Катерина

Геннадіївна

1. Палюга Віра Валеріївна

2. Пінчук Володимир Миколайович

52   

ШЕВЧЕНКО

Наталія

Григорівна

1. Денисюк Владислав Олександрович

2. Штиленко Ангелина Трохимівна

3. Мартинюк Світлана Вацлавовна

4. Стьопіна Олена Григорівна

53   

ШИШКА

Наталя

Василівна

1. Ладиженська Тетяна Олександрівна

2. Ткаченко Галина Володимирівна

3. Дмитренко Петро Васильович

4. Бірюков Руслан Валерійович

5. Спехова Олена Леонідівна

 

© 2009—2018, Виконком Криворізької міської ради