Офіційний вебсайт Криворізької міської ради та її виконавчого комітету

Інформація про роботу підрозділу

Створено: 2010-02-02 23:15:26Оновлено: 2015-02-13 11:48:07

Діяльністю управління є:

1. Участь у розробленні та виконанні міських програм з використання й охорони земель міста.

2. Надання на розгляд міської ради підготовлених на підставі звернень суб’єктів господарювання, громадян, землекористувачів, власників (балансоутримувачів) нерухомого майна проектів рішень міської ради та її виконавчого комітету з питань урегулювання земельних відносин, віднесених чинним законодавством України до компетенції міської ради та її виконавчого комітету.

 3. Підготовка та оформлення за зверненнями землекористувачів (або за власною ініціативою) у порядку, встановленому чинним законодавством:

3.1. проектів договорів оренди земельних ділянок та додаткових угод до них, угод про розірвання договорів оренди земельних ділянок, актів приймання-передачі земельних ділянок;

3.2. проектів попередніх договорів щодо укладання договорів оренди (основних договорів) земельних ділянок, додаткових угод до них, з подальшою їх реєстрацією;

3.3. матеріалів для здійснення продажу земельних ділянок (або прав на них) громадянам і суб’єктам господарювання.

4. Здійснення обліку договорів оренди земельних ділянок, змін чи доповнень до них, угод про розірвання договорів оренди землі та попередніх догооврів щодо укладання договорів оренди (основних договорів) земельних ділянок.


© 2009—2022, Виконком Криворізької міської ради