Офіційний вебсайт Криворізької міської ради та її виконавчого комітету

Державно-приватне партнерство

Створено: 2021-02-16 11:57:25Оновлено: 2021-07-06 16:27:14Про визнання доцільності підготовки техніко-економічного обґрунтування до проєкту державно-приватного партнерства «Центр креативної економіки Кривого Рогу»Про затвердження висновку за результатами аналізу ефективності здійснення проєкту державно-приватного партнерства «Центр креативної економіки м. Кривого Рогу»Про здійснення державно-приватного партнерства та підготовку до проведення конкурсу з визначення приватного партнера для реалізації проєкту державно-приватного партнерства «Центр креативної економіки м.Кривого Рогу»


Про проведення конкурсу з визначення приватного партнера для реалізації проєкту державно-приватного партнерства «Центр креативної економіки м. Кривого Рогу»


Про допущення претендентів до участі в конкурсі з визначення приватного партнера з метою здійснення державно-приватного партнерства для реалізації проєкту державно-приватного партнерства «Центр креативної економіки м. Кривого Рогу»


Про затвердження результатів конкурсу з визначення приватного партнера з метою здійснення державно-приватного партнерства для реалізації проєкту державно-приватного партнерства «Центр креативної економіки м. Кривого Рогу»© 2009—2022, Виконком Криворізької міської ради