Офіційний вебсайт Криворізької міської ради та її виконавчого комітету
Офіційний сайт виконкому Криворізької міської ради Виконком Криворізької міської ради Офіційний веб-сайт виконкому Криворізької міської ради

Молодіжний виконком - загальна інформація

Створено: 2015-05-14 10:42:12Оновлено: 2020-03-27 10:25:12

Молодіжний виконком м. Кривого Рогу 

З метою ознайомлення молоді з діяльністю  органів місцевого самоврядування, вивчення проблем молодих та вирішення актуальних питань у їх соціальному становленні й розвитку, підвищення громадсько-політичної активності, підготовки резерву кадрів виконкому міськради та створення умов для набуття молодими громадянами навиків і досвіду роботи в органах місцевого  самоврядування з 2002 року створено та працює молодіжний виконком м. Кривого Рогу, до складу якого увійшла краща студентська  молодь вищих навчальних закладів.

Для забезпечення належної роботи молодіжному виконкому виділено окрему кімнату з технічним оснащенням у приміщенні виконкому міськради.

Діяльністю молодіжного виконкому керують голова та його заступники, які обираються шляхом відкритого голосування. Членами молодіжного виконкому розробляється програма діяльності, заходи, відповідно до яких планується робота, затверджується  графік  проведення засідань. Координує роботу молодіжного виконкому комітет у справах сім'ї і молоді виконкому міськради.

Протягом 2-х місяців усі члени молодіжного виконкому  проходять стажування при комітеті у справах сім’ї і молоді, де знайомляться з роботою органів місцевого самоврядування, напрямками роботи відділів та управлінь  виконкому та законодавчою базою.

Після цього члени молодіжного виконкому  розпочинають стажування в управліннях, відділах, комітетах виконкому міськради. Відділи для стажування члени молодіжного виконкому обирають за власним бажанням, відповідно до профілю навчання. Про хід  стажування щомісячно заслуховуються звіти на засіданнях молодіжного виконкому, що дає змогу знайомити присутніх з роботою того чи іншого відділу.

На теперішній час межі та повноваження молодіжного виконкому більш розширені. Основний напрямок його діяльності – вирішення проблемних питань молоді, забезпечення її інформованості та активізація молодіжного руху у нашому місті. Молодіжний виконком надає свої пропозиції до виконкому міськради, бере активну участь у підготовці питань на засідання виконкому міської ради.

За період своєї діяльності члени молодіжного виконкому  активно брали участь у проведенні різноманітних молодіжних заходів, особливо тих, які проводяться в рамках реалізації проекту «Нова генерація Кривого Рогу»:

- міська акція з благоустрою та ремонту дитячих майданчиків «Студенти – дітям»;

-  міський конкурс «Краща студентська рада»;

- міський конкурс «Студентський побут своїми руками»;

- молодіжні екологічні акції: «Чисте місто», «Паперове місто»;

- виступи виїзних агітбригад з метою залучення молоді до культурного дозвілля та проведення розважальних заходів у КПЗ «ДОТ«Сонячний»,    «ДОТ«Слава» та КЗ «ДОТ «Корчагінець», які діяли протягом оздоровчої кампанії;

-   екологічні рейди;

-   масові заходи військово-спортивного напряму;

- міські акції для ветеранів Великої Вітчизняної війни «Пам’ятаймо минуле заради майбутнього» та сімей загиблих (померлих) воїнів-афганців «Вибух пам’яті»;

- благодійний фестиваль зі збору коштів для ремонту палат в яких лікуються ВІЛ-позитивні діти;

- міська акція «Молодь за здоровий спосіб життя» до днів боротьби з тютюнопалінням, вживання наркотичних речовин та їх незаконним обігом, солідарності з ВІЛ- інфікованими людьми;

- міська благодійна акція для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, до новорічних та різдвяних свят.

Молодіжний виконком бере участь у підготовці та проведенні масових заходів, які проводяться у місті, а саме: мітингу-реквієму, присвяченому виведенню військ з Афганістану та Дню вшанування учасників бойових дій на території інших держав; урочистостях присвячених Дню визволення міста; до Дня Конституції та Незалежності України; до Дня Перемоги; до Дня заснування міста; до святкування Дня молоді та Дня студента;  новорічних та різдвяних заходів.

Молодіжний виконком  сприяв збору допомоги для бійців АТО.

За період роботи молодіжного виконкому в  управліннях, відділах та комітетах виконкому міськради пройшли стажування понад 200 студентів вищих навчальних закладів міста.

Після закінчення навчання у вузах до виконкомів міської та районних у місті рад прийнято 14 осіб, з яких 2 особи зайняли керуючі посади у  виконкому міськради.

Нинішні випускники вузів не завжди мають гарантії затребуваності на ринку праці, адже роботодавці шукають людей з навичками керівної та організаторської роботи. Тому управлінський досвід, набутий молодими людьми під час стажування в органах місцевого самоврядування, стане їм у нагоді при побудові  майбутньої кар’єри. А керівники структурних підрозділів виконкому міськради, які співпрацюють з активною молоддю, розглядають їх як майбутній кадровий резерв органів місцевого самоврядування та роблять все можливе для їх подальшого працевлаштування.


 

© 2009—2021, Виконком Криворізької міської ради
Розробка сайту ФОП Патинко Ю.С.