Офіційний вебсайт Криворізької міської ради та її виконавчого комітету

Молодіжний виконком м. Кривого Рогу

Створено: 2015-05-14 10:42:12Оновлено: 2021-03-12 15:15:26

У місті з 2002 року працює Молодіжний виконком. Основною метою його створення є ознайомлення молоді з діяльністю органів місцевого самоврядування, вивчення проблем молодих та вирішення актуальних питань у їх соціальному становленні і розвитку, залучення молоді до формування молодіжної політики, створення умов для набуття молодими громадянами міста навиків і досвіду роботи в органах місцевого самоврядування.

За ініціативи членів Молодіжного виконкому та з метою реалізації Постанови Кабінету Міністрів України від 18 грудня 2018 року  №1198 «Про затвердження типових положень про молодіжні консультативно-дорадчі органи» було прийнято рішення виконкому міської ради від 23.10.2019 №494 «Про затвердження положення про Молодіжний виконком м. Кривого Рогу».

Наразі до складу консультативно-дорадчого органу молоді місцевого рівня – Молодіжного виконкому м. Кривого Рогу входить найактивніша учнівська, студентська та робітнича молодь, представники молодіжних громадських організацій.

Молодіжний виконком м. Кривого Рогу є активним учасником міських та районних свят, імпрез, проєктів, програм, конкурсів, акцій, лідером волонтерського руху; формує пропозиції щодо організації та проведення Дня молоді, Дня студента,  Дня Європи у Кривому Розі, Дня міста; бере участь у розробці Положення конкурсу проєктів місцевого розвитку «Громадський бюджет» (голова Молодіжного виконкому та його заступники є членами експертної групи з оцінки «Молодіжних проєктів» конкурсу) та Стратегічного плану розвитку міста Кривого Рогу. Молодіжний виконком долучається до розробки й проводить аналіз проєктів актів місцевої ради та  її виконкому щодо вирішення питань місцевого значення у молодіжній сфері; організовує стажування представників молоді в структурних підрозділах виконкому міськради (за роки роботи Молодіжного виконкому стажування пройшли майже 400 осіб з числа молоді міста, понад 50 – працює у структурних підрозділах виконкомах міської та районних у місті рад, а два колишні голови Молодіжного виконкому працюють заступниками міського голови), забезпечує формування із представників молоді кадрового резерву; залучає соціально активних мешканців міста до вирішення актуальних питань, що турбують молодь; організовує громадські експертизи діяльності органів учнівського і студентського врядування закладів освіти, громадських об’єднань; здійснює написання грантів та проєктів, реалізує програми та ініціативи у партнерстві із міжнародними та вітчизняними організаціями, установами і підприємствами.

Рішення №494 від 23.10.2019

 


 

© 2009—2022, Виконком Криворізької міської ради