Офіційний вебсайт Криворізької міської ради та її виконавчого комітету

Установи соціальної сфери міста

Створено: 2019-05-10 14:33:48Оновлено: 2022-03-11 10:08:40

     У місті діє розгалужена мережа комунальних установ соціального захисту.

     Вона складається із:

     - 8 комунальних установ "Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)" Криворізької міської ради у кожному районі міста, у т.ч. на відділеному ж/м Інгулець.

     На їх базі працює 29 відділень, зокрема: 14 - соціальної допомоги, 8 - денного перебування, 7 - надання адресної натуральної та грошової допомоги. Фінансування комунальних установ здійснюється за рахунок коштів бюджету Криворізької територіальної громади, так за 2021 рік на їх утримання профінансовано понад 126,7 млн грн.      Протягом 2021 року надано майже 2,6 млн різноманітних соціальних послуг понад 22 тис. громадян похилого віку, особам з інвалідністю. Послуги надаються безоплатно або із встановленням диференційованої плати в залежності від категорії отримувача послуги та його доходів.

     - Комунальної установи "Центр соціальної реабілітації дітей з інвалідністю" Криворізької міської ради.

     Установою забезпечується надання різноманітних реабілітаційних послуг дітям з інвалідністю та дітям, які належать до групи ризику. У 2021 році послуги отримали 131 дитина. Послуги надаються безкоштовно.

      - Комунальної установи "Будинок нічного перебування" Криворізької міської ради.

     Установа надає послуги соціального призначення громадянам, які не мають постійного місця проживання. Так 7 2021 році соціальними послугами тимчасового притулку скористалися 561 особа, 15 особам надано допомогу в працевлаштуванні, 30 - у встановленні групи інвалідності, 8 - у влаштуванні до інтернатного закладу, 16 - в отриманні пенсії, 16 - у відновлені документів, 110 - у тимчасовій реєстрації. Послуги надаються безкоштовно.

     - 2 будинків - інтернатів для літніх людей - комунальні установи "Будинок милосердя" та "Будинок милосердя "Затишок" Криворізької міської ради.

     Установи надають на безкоштовній основі послуги цілодобового стаціонарного догляду за мешканцями Кривого Рогу із числа осіб похилого віку, які досягли пенсійного віку, особам з інвалідністю першої і другої групи, старших 18 років, які за станом здоров'я потребують стороннього догляду, побутового обслуговування, медичної допомоги, яким згідно з медичним висновком не протипоказано перебування в установах загального типу, та які не мають працездатних родичів, зобов'язаних їх утримувати згідно чинного законодавства України.

За наявності вільних місць до установ можуть прийматися особи вищезазначених категорій, які мають працездатних дітей або родичів, за умови стовідсоткового відшкодування установам витрат на їх утримання.

     Також, на базі сотирьох із цих установ функціонує послуга "Соціального таксі". З порядком

     отримання зазначеної послуги можна ознайомитися тут:  Як отримати послугу "Соціального таксі"

 

Більш детальну інформацію щодо адрес, контактних телефонів установ, послуг, які вони надають та порядку їх отримання можна дізнатися тут:

Установи соціальної сфери

 

      Тут ви можете залишити онлайн заявку на отримання соціальної послуги комунальними установами міста: Залишити заявку

 

      Якщо вас цікавлять кількісні та якісні показники надаваємих послуг, перегляньте

      Статистичні дані щодо отримання соціальних послуг у місті

 

 

     Маєте свою думку щодо якості соціальних послуг?  Поділіться нею, вона для нас цінна

 

 

     Якщо ви шукаєте роботу в галузі соціальної сфери, можете ознайомитися із актуальною

      інформацією щодо вакансій:

       Інформація щодо вакантних місць в установах соціального захисту населення

 

 

 


 

© 2009—2022, Виконком Криворізької міської ради