Офіційний вебсайт Криворізької міської ради та її виконавчого комітету
Офіційний сайт виконкому Криворізької міської ради Виконком Криворізької міської ради Офіційний веб-сайт виконкому Криворізької міської ради

ПОВІДОМЛЕННЯ про оприлюднення проекту містобудівної документації `Актуалізація плану зонування м. Кривий Ріг` та звіту про стратегічну екологічну оцінку проекту

Створено: 2020-11-09 10:59:55Оновлено: 2020-11-09 16:26:10

ПОВІДОМЛЕННЯ

про оприлюднення проекту містобудівної документації "Актуалізація плану зонування м. Кривий Ріг" та звіту про стратегічну екологічну оцінку проекту

 

1) Повна назва документа державного планування місцевого рівня (містобудівна документація) та стислий виклад його змісту:

АКТУАЛІЗАЦІЯ ПЛАНУ ЗОНУВАННЯ М. КРИВИЙ РІГ

Зонінг є містобудівною документацією, вимоги якої, відповідно до статті 144 Конституції України, є обов’язковими для виконання на відповідній території органами виконавчої влади та органами місцевого самоврядування, фізичними та юридичними особами, посадовими особами, які здійснюють та контролюють містобудівну діяльність на території міста, а також для судових органів - як підстава для вирішення спірних питань щодо забудови та іншого використання земельних ділянок.

В процесі проведення стратегічної екологічної оцінки проекту "Актуалізація плану зонування м. Кривий Ріг", було окреслено першочергову пріоритетність утвердження екологічної безпеки та захисту навколишнього природного середовища, що у свою чергу слугують гарантами високого рівня безпеки населення, покращення стану здоров’я мешканців міста та екологічної ситуації населеного пункту.

Проектом документу державного планування враховані наявні проблеми міста і запропонована найбільш екологічно доцільна та економічно вигідна його територіальна організація та подальший сталий розвиток.

Фундаментом перспективного сталого розвитку є покращення умов життєдіяльності населення – забезпечення ефективного комунального забезпечення. В разі якщо документ державного планування не буде затверджено очікується погіршення показників по якості атмосферного повітря, ймовірні ризики негативного впливу та ґрунтове середовище та біорізноманіття.

2) Орган, що прийматиме рішення про затвердження документа державного планування: Криворізька міська рада.

3) Передбачувана процедура громадського обговорення, у тому числі:

а) дата початку та строки здійснення процедури: громадське обговорення починається з 10 листопада 2020 і триває протягом 45 днів.

б) способи участі громадськості (надання письмових зауважень і пропозицій, громадські слухання тощо): зауваження та пропозиції приймаються у письмовій формі (у т.ч. в електронному вигляді) із зазначенням прізвища, ім’я та по батькові, місця проживання, із особистим підписом для фізичних осіб. Юридичні особи подають пропозиції із зазначенням найменування та місцезнаходження юридичної особи. Анонімні пропозиції не розглядаються.

в) дата, час і місце проведення запланованих громадських слухань (у разі проведення) – 23.12.2020  об   11.00  за адресою:  пл. Молодіжна, 1, м. Кривий Ріг,  каб. 520.

г) орган, від якого можна отримати інформацію та адресу, за якою можна ознайомитися з проектом документа державного планування, звітом про стратегічну екологічну оцінку та екологічною інформацією, у тому числі пов’язаною зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування: проект містобудівної документації та звіт про стратегічну екологічну оцінку  оприлюднено на офіційному веб-сайті Криворізької міської ради та її виконавчого комітету https://kr.gov.ua , розділ "Підрозділи виконкому", підрозділ "Департамент регулювання містобудівної діяльності та земельних відносин виконкому Криворізької міської ради", вкладка "Проекти детальних планів територій та звіти про СЕО (у разі наявності)". З проектом також можна ознайомитися у приміщенні департаменту регулювання містобудівної діяльності та земельних відносин  виконкому  Криворізької  міської  ради (каб. 520, тел. прийм. 92 13 81, пл. Молодіжна, 1, м. Кривий Ріг, 50101).

д) місцезнаходження наявної екологічної інформації, у тому числі пов’язаної зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування:  департамент регулювання містобудівної діяльності та земельних відносин виконкому Криворізької міської ради.

ґ) орган, до якого подаються зауваження і пропозиції, його поштова та електронна адреси та строки подання зауважень і пропозицій: департамент регулювання містобудівної діяльності та земельних відносин виконкому Криворізької міської ради за адресою: пл. Молодіжна, 1, м. Кривий Ріг, 50101, каб. 520  (е-mail: umazv@kr.gov.ua). Строк подання зауважень та пропозицій становить 45 днів з дня оприлюднення повідомлення.

4. Необхідність проведення транскордонних консультацій щодо проекту документа державного планування: відсутня.

09 листопада 2020

© 2009—2021, Виконком Криворізької міської ради
Розробка сайту ФОП Патинко Ю.С.