Офіційний сайт Криворізької міської ради та її виконавчого комітету
Офіційний сайт виконкому Криворізької міської ради Виконком Криворізької міської ради Офіційний веб-сайт виконкому Криворізької міської ради

ЩОДО ПОКРАЩЕННЯ РОБОТИ ЗІ ЗВЕРНЕННЯМИ ГРОМАДЯН У МІСТІ

Створено: 2017-11-09 16:32:57Оновлено: 2017-11-09 16:35:29

Міським головою Ю.Г. Вілкулом, сьогодні, 09 листопада,  видано розпорядження, спрямоване на покращення доступу громадян до органів місцевого самоврядування, підприємств, установ, розміщених на території міста Кривого Рогу. Міський голова   зобов’язав голів районних у місті рад, невідкладно, забезпечити наявність у виконкомах районних у місті рад мобільного телефонного зв’язку  для прийому звернень громадян та оперативного реагування на них. А керівникам підприємств, організацій, установ, розміщених у місті, що забезпечують його життєдіяльність, доручив придбати обладнання для одержання інформації про громадян у разі їх звернення з паспортом громадянина України  з безконтактним електронним носієм (рідерів для зчитування інформації).  Бо сьогодні «на руках» у криворіжців вже 54 тисячі біометричних паспортів та 17 тисяч ID-карток.

До відома: адміністратори Центру адміністративних послуг «Віза» та його територіальних підрозділів, державні реєстратори управління з питань реєстрації  та працівники управління по роботі зі зверненнями громадян, департаменту соціальної політики виконкому міської ради забезпечені рідерами для зчитування інформації з паспорта громадянина України  з червня 2017 року.

Ми працюємо для Вас!
 Наша якість – Ваша довіра!

Контакти Центру адміністративних послуг «Віза»:
Тел. 0-800-500-459 (безкоштовно),
e-mail: 
viza@kr.gov.ua


 

09 листопада 2017

© 2009—2018, Виконком Криворізької міської ради