Офіційний вебсайт Криворізької міської ради та її виконавчого комітету
Офіційний сайт виконкому Криворізької міської ради Виконком Криворізької міської ради Офіційний веб-сайт виконкому Криворізької міської ради

«Віза» вітає юристів з професійним святом – Днем юриста України!

Створено: 2019-10-09 11:29:02Оновлено: 2019-10-09 11:31:58

         Вчора вся Україна вітала юристів різних сфер діяльності, які відзначали своє професійне свято – День юриста України. Ці люди завжди стоять на захисті прав та свобод громадян і керуються в своїй роботі виключно діючим законодавством.

         Заступник міського голови Надія Подоплєлова вітала співробітників Центру «Віза» - юристів, які вирішили присвятити себе служінню Криворізькій громаді. Вона побажала нашим дівчатам натхнення, невичерпної енергії, витримки від життєвих випробувань та подальшої плідної праці.

         У Центрі адміністративних послуг «Віза» працює 7 адміністраторів, які мають юридичну освіту.

         А в управлінні з питань реєстрації виконкому Криворізької міської ради всі державні реєстратори мають юридичну освіту, оскільки їх робота вимагає особливих юридичних знань.

         Також хотілося б подякувати за плідну співпрацю та привітати представників Криворізького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги, які щотижня по вівторках чергують в Фронт-офісі Центру «Віза» та надають юридичні консультації нашим замовникам послуг. Бажаємо Вам успіхів на професійній ниві та безумовного дотримання букви закону, а також сподіваємось і на подальшу співпрацю!

         І звісно ж вітаємо наших колег з юридичного управління виконкому міськради, які уважно стежать за дотриманням законодавства в усіх прийнятих рішеннях Центру адміністративних послуг.

       Шановні юристи! Щиро вітаємо Вас зі святом! Бажаємо Вам нових професійних здобутків, міцного здоров’я, добра і благополуччя!

 

 

Ми працюємо для Вас!

#ВсеБудеЦНАП!

 

Контакти Центру адміністративних послуг «Віза»:
Тел. 0-800-500-459 (безкоштовно),
e-mail:
viza@kr.gov.ua

http://viza.kr.gov.ua

 

09 жовтня 2019

© 2009—2020, Виконком Криворізької міської ради