Офіційний веб-сайт Криворізької міської ради та її виконавчого комітету
Офіційний сайт виконкому Криворізької міської ради Виконком Криворізької міської ради Офіційний веб-сайт виконкому Криворізької міської ради

На порталі `Криворізький ресурсний центр` (krmisto.gov.ua) нові можливості `Екомоніторингу`

Створено: 2018-08-09 15:09:08Оновлено: 2018-08-10 10:00:01

Для забезпечення прозорості та доступності населення до інформації про стан атмосферного повітря міста, в рамках реалізації заходів Міської програми вирішення екологічних проблем Кривбасу та поліпшення стану навколишнього природного середовища на 2016-2025 роки, рішення виконкому Криворізької міської ради від 10.05.2018 №214 "Про  впровадження  автоматизованої системи моніторингу за якістю атмосферного повітря в м. Кривому Розі" на порталі "Криворізький ресурсний центр" забезпечено в режимі он-лайн висвітлення даних автоматизованих постів моніторингу підприємств.

З серпня місяця поточного року у модулі "ЕКОМОНІТОРИНГ" створено можливість висвітлення максимально разових та середньодобових концентрацій якості атмосферного повітря в зоні впливу виробничої діяльності ПАТ "Кривбасзалізрудком". На електронній мапі міста показано місця розташування автоматизованих постів спостереження підприємства. 

Відкритий для загального користування модуль "ЕКОМОНІТОРИНГ" має накопичувальну базу інформаційних даних, що дозволяє контролювати та порівнювати стан атмосферного повітря, відстежувати зміни, сприяє ухваленню управлінських рішень щодо реалізації природоохоронних заходів спрямованих на створення екологічно безпечних та комфортних умов проживання мешканців міста.


 

09 серпня 2018

© 2009—2019, Виконком Криворізької міської ради