Офіційний сайт Криворізької міської ради та її виконавчого комітету
Офіційний сайт виконкому Криворізької міської ради Виконком Криворізької міської ради Офіційний веб-сайт виконкому Криворізької міської ради

Перший місяць виїзного обслуговування з «Мобільними кейсами»: відгуки споживачів послуг

Створено: 2018-01-09 16:57:13Оновлено: 2018-01-09 16:58:39

Перший місяць виїзного обслуговування мешканців міста з особливими потребами довів необхідність та ефективність проекту «Мобільний кейс».

Через різні життєві обставини багато людей не мають змоги самостійно оформити  необхідні документи, тому з кожним днем кількість охочих скористатися мобільними послугами зростає!

Більш того, Кривий Ріг – це найдовше місто у Європі: його протяжність з Півночі на Південь становить більше 120 кілометрів. Тому у віддалених місцевостях для людей з інвалідністю та літніх осіб саме виїзне обслуговування стає єдиною можливістю отримати адміністративні/публічні послуги.

За перший місяць послугою «Мобільний кейс» встигли скористатись мешканці всіх районів міста –  від Тернівського району до житлового масиву Інгулець!

Виїзне обслуговування за допомогою «Мобільного кейсу» максимально наближає послуги до громадян та допомагає людям, які вже не сподівалися на вирішення своїх питань.

В середньому на обслуговування клієнта витрачається 20 хвилин часу, але все залежить від характеру послуги, що надається. Хоча послуги надаються досить швидко, наші заявники дуже раді нагоді поспілкуватися з ввічливими та привітними працівниками органів місцевого самоврядування.

Наші клієнти залишаються задоволеними, адже завдяки обслуговуванню на дому їм не потрібно ходити по кабінетам та витрачати час на черги.

Звертаємо увагу мешканців міста, що працівники виконкому Криворізької міської ради обов’язково:

-  одягнені в корпоративний одяг фіолетового кольору;

-  мають при собі службове посвідчення;

-  попереджають про дату та час виїзду заздалегідь.

Виїзди здійснюються за допомогою спеціально обладнаного службового автомобіля з логотипом «Візи».

Замовити послугу криворіжці можуть, оформивши заявку одним із способів:

-  за телефоном «гарячої лінії» 0-800-500-459;

-  шляхом звернення до адміністратора Центру адміністративних послуг «Віза» в усній або письмовій формі;

-  на сайті виконкому Криворізької міської ради (http://kr.gov.ua) чи веб-порталі «Криворізький ресурсний центр» (https://krmisto.gov.ua) на сторінці Центру адміністративних послуг «Віза» цілодобово;

-  у вигляді електронного звернення на електронну адресу viza@kr.gov.ua цілодобово.

Ми працюємо для Вас!

Наші контакти:

  • Управління з питань реєстрації виконкому Криворізької міської ради:
    м. Кривий Ріг, вул. Героїв АТО, буд. 30; тел. 92-03-34, 92-03-22, 74-29-49;  e-mail: vpr@kr.gov.ua.
  • Центр адміністративних послуг «Віза»: м. Кривий Ріг, пл. Молодіжна, 1; «ГАРЯЧА ЛІНІЯ»- 0-800-500-459; e-mail: viza@kr.gov.ua.

 

09 січня 2018

© 2009—2018, Виконком Криворізької міської ради