Офіційний сайт Криворізької міської ради та її виконавчого комітету
Офіційний сайт виконкому Криворізької міської ради Виконком Криворізької міської ради Офіційний веб-сайт виконкому Криворізької міської ради

Про початок процедури громадських слухань щодо врахування громадських інтересів по проекту містобудівної документації:

Створено: 2017-11-08 08:41:14Оновлено: 2017-11-08 08:42:28

«Детальний план території для реконструкції нежитлової будівлі кінотеатру «Космос» під спортивно-розважальний комплекс на вул. Степана Тільги, будинок 16 в Металургійному районі м. Кривого Рогу»

Детальний план території розроблений ФОП Шанюк Л.О. (головний архітектор проекту – Добровольський В.В.). Підставою для розроблення вищезазначеної документації є рішення Криворізької міської ради від 09.10.2017 №2055 «Про розробку детальних планів територій». Замовник – ФОП Потапова І.А.

Згідно з планом зонування території м. Кривого Рогу, затвердженим рішенням Криворізької міської ради №2044 від 26.06.2013 р., земельна ділянка розташована в межах культурної та спортивної зони Г-3.

Проектована земельна ділянка знаходиться поза межами затверджених водоохоронних та прибережно-захисних смуг водоймищ.

На проектованій земельній ділянці транзитні інженерні мережі відсутні. Будівля, що реконструюється під спортивно-розважальний комплекс підключена до мереж водопостачання, водовідведення, теплопостачання, електропостачання та зв’язку.

Навколишню забудову складають 5-ти поверхові житлові будинки.

На проектованій земельній ділянці знаходяться 2-ох поверхова нежитлова будівля, яка реконструюється під спортивно-розважальний комплекс.

Земельна ділянка вкрита асфальтним покриттям.

Згідно земельно-облікових даних об’єкт розташований повністю на земельній ділянці правоустановчі документи на яку не оформлялись.

Розміщення проектованої земельної ділянки не впливає негативно на навколишнє довкілля та умови життя і здоров’я людей, що проживають на прилеглій території. Реконструкція нежитлової будівлі під спортивно-розважальний комплекс покращить спортивно-оздоровчі потреби міста. Розміщення ділянки не суперечить суміжним землекористувачам та сформованим пішохідним і транспортним зв’язкам.

Техніко-економічні показники:

орієнтовна загальна площа проектованої ділянки – 0,258 га,

орієнтовна площа забудови – 1366,7 м2;

плоша благоустрою – 1213,3м2.

З проектом містобудівної документації можна ознайомитись в управлінні містобудування, архітектури та земельних відносин виконкому міської ради
(каб. 212а, тел. 74 73 53, прийм. 92 13 81, пл. Молодіжна, 1, м. Кривий Ріг, 50101).

Пропозиції до проекту містобудівної документації подаються громадянами у письмовому вигляді з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил, до відділу документообігу управління організаційно-протокольної роботи виконкому міськради (каб. 122, пл. Молодіжна, 1, м. Кривий Ріг, 50101).

Пропозиції приймаються до розгляду у місячний термін з дня опублікування даного повідомлення.


08 листопада 2017

© 2009—2018, Виконком Криворізької міської ради