Офіційний сайт Криворізької міської ради та її виконавчого комітету
Офіційний сайт виконкому Криворізької міської ради Виконком Криворізької міської ради Офіційний веб-сайт виконкому Криворізької міської ради

Про початок процедури громадських слухань щодо врахування громадських інтересів по проекту містобудівної документації:

Створено: 2017-11-08 08:42:31Оновлено: 2017-11-08 08:43:36

«Детальний план території під станцію технічного обслуговування автомобілів з автосалоном (реконструкція)  на   вул. Генерала  Радієвського, 34а  в  Саксаганському   районі  м. Кривого Рогу»

Детальний план території розроблений ТОВ «ЮРПРОЕКТ» (головний архітектор проекту – Каменєв І.Л.). Підставою для розроблення вищезазначеної документації є рішення Криворізької міської ради від 25.10.2017 №2138 «Про розробку детальних планів територій». Замовник – ТОВ «АВТОКИТ».

На теперішній час на ділянці відведення згідно правовстановлюючих документів та технічного паспорту розташована станція технічного обслуговування автомобілів з автосалоном. До складу об’єкту входить будівля адміністративно-побу-тового корпусу з автосалоном та будівля корпусу ремонтних майстерень. Реконструк-цією передбачається заміна одиниць та вузлів технологічного устаткування та їх інженерних мереж, які застаріли та технічний ресурс яких вичерпано.  Реконструкція передбачається без зупинки експлуатації об’єкту.

Детальним планом території, затвердженим рішенням Криворізької міської ради №1510 від 29.03.2017 передбачалось влаштування виставкового майданчику для автомобілів на 22 машино-місця, що в свою чергу збільшувало загальну торговельну площу об’єкту. На теперішній час замовник будівництва відмовився від влаштування виставкового майданчику, що вплинуло на планувальні рішення раніше затвердженого детального плану території та його основні техніко-економічні показники.

Об’єкт під’єднаний до централізованих мереж електропостачання, газо-постачання, водопостачання та водовідведення.

Техніко-економічні показники

Згідно технічної документації по складанню меж існуючих землекористувань на топографічній основі у масштабі 1:500, станом на 12.06.2016 р. земельна ділянка частково відводиться за рахунок земельної ділянки з кадастровим номером 1211000000:06:055:0123, що надана в оренду ТОВ "АВТОКИТ" під розміщення станції технічного обслуговування автомобілів з прибудовою автосалону та ремонтних боксів (договір оренди №20210715, дата реєстрації 28.04.2017) та частково за рахунок земель, на які не оформлені правовстановлюючі документи. На теперішній час межі земельної ділянки з кадастровим номером  1211000000:06:055:0123 не відповідають фактичному використанню. Окрім цього при відведенні земельної ділянки ТОВ «АВТОКИТ» під розміщення станції технічного обслуговування не враховувались вимоги щодо можливості обслуговування даного об’єкту, в тому числі й можливість проїзду пожежних машин, влаштування місць для паркування робітників і відвідувачів, тощо, а отже межі земельної ділянки потребують коригування.

Для оформлення документів на ділянку відведення замовнику будівництва ТОВ «АВТОКИТ» попередньо необхідно розірвати діючий договір оренди та повернути земельну ділянку місту.

Земельна ділянка з усіх сторін межує з землями, на які не оформлені правовстановлюючі документи.

До складу комплексу входить  також  автосалон.  Торгова  площа  автосалону

становить 261,1 м2. Детальним планом території, затвердженим рішенням Криворізької міської ради №1510 від 29.03.2017 р. також передбачалось влаштування виставкового майданчику для автомобілів на 22 машино-місця, що в свою чергу збільшувало загальну торгівельну площу об’єкту на 535 м2. На теперішній час замовник будівництва відмовився від влаштування виставкового майданчику.

Даною роботою на перспективу визначені розміри та межі ділянки відведення під електричну підстанцію. Розміри земельної ділянки були визначені згідно п. 2.3 ДБН В.2.5-16-99 «Визначення розмірів земельних ділянок для об’єктів електричних мереж» на відстані 2,0 м від меж об’єкту, площа ділянки становить 0,0303 га.

Згідно топографо-геодезичної зйомки М 1:500 виконаної ТОВ «ЮПК ЮРПРОЕКТ»  та  узгодженої  з  міськими  інженерними службами міста з північно-східного та південно-східного боку за межами ділянки відведення проходять транзитні інженерні мережі газопостачання низького тиску, водопостачання, теплопостачання, підземні електрокабелі та кабелі зв’язку, під які визначенні охоронні зони згідно Додатку 8.1 ДБН 360-92** «Планування та забудова міських та сільських поселень».

Дана територія є територією загального користування, оскільки на ній розташований комунікаційний коридор, а отже вона не може бути використана в інших цілях.

Окрім цього з північно-східного боку безпосередньо за межами ділянки відведення територія зайнята густо насадженими зеленими насадження: деревами в тому числі й фруктовими, кущами, тощо та розташовані ділянки зайнятими під

садівництво мешканцями житлового району.

У зв’язку з тим, що існуючі зелені насадження та транзитні інженерні мережі, що проходять з північно-східного і південно-східного боку ділянки відведення значно ускладнюють можливість використання територій під розміщення об’єктів, дані території не включені до площ земельних ділянок.

Техніко-економічні показники:

Орієнтовна площа земельної ділянки - 0,5382 га;

Площа забудови – 1900,0м2;

Кількість постів СТОА – 8 шт;

Кількість постів мийки – 2 шт;

Торгова площа автосалону – 261,1 м2

З  проектом містобудівної документації можна ознайомитись в управлінні містобудування, архітектури та земельних відносин виконкому міської  ради  
(каб. 212А,   тел. 71 72 25,  прийм. 92 13 81, пл. Молодіжна, 1, м. Кривий Ріг, 50101).

Пропозиції до проекту містобудівної документації подаються громадянами у  письмовому вигляді з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил, до відділу документообігу управління організаційно-протокольної роботи виконкому міськради (каб. 122, пл. Молодіжна, 1, м. Кривий Ріг, 50101).

Пропозиції приймаються до розгляду у місячний термін з дня опублікування даного повідомлення.

 


 

08 листопада 2017

© 2009—2018, Виконком Криворізької міської ради