Офіційний сайт Криворізької міської ради та її виконавчого комітету
Офіційний сайт виконкому Криворізької міської ради Виконком Криворізької міської ради Офіційний веб-сайт виконкому Криворізької міської ради

«Пакетні послуги» у «Візі» - їх популярність та новації!

Створено: 2018-06-08 14:54:22Оновлено: 2018-06-08 14:56:15

Для зручностей замовників послуг у Центрі адміністративних послуг «Віза» сьогодні надаються 10 «пакетних послуг»:

  • народження дитини
  • документація для багатодітної сім’ї
  • новий суб’єкт - новий об’єкт
  • втрата близької людини
  • розміщення зовнішньої реклами
  • втрата документів
  • зміна імені
  • оформлення документів спадкоємця
  • зміна місця проживання
  • розміщення пересувної тимчасової споруди під час проведення ярмарків

 

Запровадження нашого проекту, який є пілотним в Україні, «пакетних послуг», у т.ч. за життєвими ситуаціями відбувається за ініціативи міського голови   Ю.Г. Вілкула. На сьогодні Кривий Ріг залишається лідером в запровадженні «пакетних послуг» за життєвими ситуаціями.

Зміст «пакетної послуги» полягає в тому, що перелік послуг, які входять до «пакету» підібрані та розроблені під модель життєвих ситуацій з якими найчастіше звертаються до Центру «Віза» мешканці міста та суб’єкти господарювання. За одне відвідування Центру або його територіального підрозділу (вони розміщені у всіх районах міста, та на житловому масиві Інгулець) заявник має можливість подати заяви на оформлення всіх послуг, у яких є потреба, відразу. А після закінчення терміну надання «пакетної послуги» - отримати «пакет» усіх готових документів, що значно економить час відвідувачів та витрати на переміщення від однієї установи до іншої.

«Пакетна послуга» «Народження дитини» була першим проектом Центру «Віза», запровадженим наприкінці 2016 року (першими ми були і в Україні).

Цей «пакет» включає в себе: оформлення свідоцтва про народження дитини, реєстрацію місця проживання малюка, оформлення державних допомог у зв’язку з народженням дитини та реєстрацію дитини в дитячий садок.

А з березня 2018 року - «пакет» доповнено ще одною складовою - «оформлення й видача паспорта дитини для виїзду за кордон».

«Наймолодший стартап» - десята «пакетна послуга» - «Розміщення пересувної тимчасової споруди під час проведення ярмарків» запроваджена у квітні 2018, з метою спрощення для суб’єктів господарювання механізму оформлення об’єктів під час проведення сезонного ярмарку. З квітня маємо уже 47 звернень.

До речі, із 10 «пакетних послуг», що запроваджені і діють у місті «Народження дитини» - найзатребуваніша! Адміністраторам Центру «Віза» від того дуже приємно, бо ми допомагаємо людям у вирішенні їх таких важливих питань.

Заощаджуйте свій дорогоцінний час та використовуйте його на своїх рідних та близьких!

 

Ми працюємо для Вас!
Наша якість - Ваша довіра!

 Контакти Центру адміністративних послуг «Віза»:
Тел. 0-800-500-459 (безкоштовно),
e-mail: viza@kr.gov.ua

 


 

08 червня 2018

© 2009—2019, Виконком Криворізької міської ради