Офіційний сайт Криворізької міської ради та її виконавчого комітету
Офіційний сайт виконкому Криворізької міської ради Виконком Криворізької міської ради Офіційний веб-сайт виконкому Криворізької міської ради

У Кривому Розі за підтримки німецького фонду GIZ буде відремонтовано 4 школи та 2 вищих навчальних заклада

Створено: 2018-06-08 14:19:42Оновлено: 2018-06-08 14:21:27

У Кривому Розі до нового навчального року капітально відремонтують чотири  заклади освіти. Це - спільний проект керівництва міста та німецького товариства міжнародного співробітництва GIZ.

Ремонтні роботи проводяться у школах №76 (Тернівський район), №58 – Саксаганський район, №115 – Інгулецький район, та №1-20 Центрально-Міський район. На сьогодні виконано понад 60% робіт. Якість та темпи виконання ремонту проконтролював міський голова Юрій Вілкул.

В ході виїзної наради щодо реконструкції школи №1-20 по вулиці Чкалова,1 у Центрально – Міському районі підрядники доповіли міському голові, що сьогодні на 50% утеплений фасад будівлі, будуть проведені роботи з тепло - і гідроізоляції покрівлі, замінять вхідні двері. «У навчальному закладі вчаться  діти першої та двадцятої шкіл. Для комфорту та зручності учнів буде зроблений додатковий спортзал, наведений лад у  їдальні, замінено санобладнання. Упорядкуємо шкільне подвір’я . Роботи виконуються у встановлені терміни і у нас є впевненість, що до 1 вересня всі чотири оновлені, затишні школи  гостинно  зустрічатимуть учнів», - сказав міський голова Юрій Вілкул.

«Це не перший спільний проект з покращення міської інфраструктури, який ми реалізуємо з нашими партнерами з GIZ. Для нас це дуже важливо: ми залучаємо додаткові інвестиції в розвиток освіти, підтримку соціальної сфери», - підкреслив Вілкул.

Завершуються  будівельні роботи в юридичному інституті МВС та Національному університеті економіки і торгівлі імені Михайла Туган-Барановського, які знаходяться зараз у Кривому Розі.

Разом з GIZ в Кривому Розі втілено в життя 5 великих соціальних проектів: побудоване модульне містечко для переселенців, відкритий спортивно – ігровий комплекс для вихованців Центру соціальної реабілітації дітей з інвалідністю, облаштований спальний корпус в Криворізькому психо-неврологічному інтернаті, проведена реконструкція терцентру для обслуговування пенсіонерів у Центрально-Міському районі, спільно з німецькими партнерами побудований найбільший в Україні кризовий центр допомоги для потерпілих від домашнього насильства «З надією в майбутнє».

Довідково: У 2018 році на підготовку навчальних закладів до нового навчального року з міського бюджету виділено понад 50 млн. грн. Зокрема, у 28 школах буде замінена покрівля, у шести - проведений ремонт спортивних, актових залів, санвузлів. У 61 закладі частково поміняють вікна, встановлять чотири індивідуальних теплових пункти. У 25 школах - проведений поточний ремонт систем тепло – і водопостачання, опалення. Всього, ремонти заплановані більш ніж у 100 навчальних закладах міста.


 

08 червня 2018

© 2009—2019, Виконком Криворізької міської ради