Офіційний веб-сайт Криворізької міської ради та її виконавчого комітету
Офіційний сайт виконкому Криворізької міської ради Виконком Криворізької міської ради Офіційний веб-сайт виконкому Криворізької міської ради

З 1 БЕРЕЗНЯ СУБСИДІЯ ПО НОВОМУ!

Створено: 2019-02-08 10:27:35Оновлено: 2019-02-08 10:28:20

         1 лютого прийнято урядове рішення, щодо проведення, починаючи з березня цього року, виплати субсидій для розрахунків за житлово-комунальні послуги «живими» грошима.

         Субсидіанти, які отримували житлову субсидію з початку опалювального сезону, та є пенсіонерами, субсидію у березні одержать готівкою одночасно з пенсією, іншим – субсидія перерахується грошовим переказом через Ощадбанк.

         Для отримувачів субсидії, які не є пенсіонерами, для отримання грошового переказу необхідно звернутися до найближчого відділення Ощадбанку і надати паспорт та ідентифікаційний код. Одночасно з виплатою грошового переказу кожному одержувачу субсидії відкриватиметься персональний банківський рахунок, на який субсидія перераховуватиметься у квітні та травні.

Пенсіонери, які отримають пенсійні виплати через банки, відповідно зможуть зняти свою субсидію безпосередньо у банкоматі цього банку. Тим, у кого немає пенсійної картки, субсидію разом з пенсією доставить Укрпошта.

Паралельно, для усіх, хто звернувся вперше за субсидією у 2019 році діятиме запущена з січня 2019 року монетизація субсидії, яка передбачає її виплату безпосередньо житлово-комунальним підприємствам через Ощадбанк, а субсидіанти отримають за результатами вже цього опалюваного сезону залишок невикористаної субсидії готівкою.

Таким чином, одночасно здійснюватиметься пілотування паралельно двох моделей монетизації та за результатами аналізу їх ефективності прийматиметься рішення щодо впровадження однієї з них з травня 2019 року.

 

 

Департамент соціальної політики виконкому Криворізької міської

08 лютого 2019

© 2009—2019, Виконком Криворізької міської ради