Офіційний веб-сайт Криворізької міської ради та її виконавчого комітету
Офіційний сайт виконкому Криворізької міської ради Виконком Криворізької міської ради Офіційний веб-сайт виконкому Криворізької міської ради

Як одержати готовий результат у «Візі»?

Створено: 2019-02-08 12:06:46Оновлено: 2019-02-08 12:08:25

Шановні замовники послуг!

Центр адміністративних послуг «Віза» відповідно до Закону України «Про адміністративні послуги» надає Вам можливість обрати спосіб:

- повідомлення про результат надання адміністративної послуги (телефоном, шляхом направлення СМС-повідомлення, повідомлення на електронну пошту),

- отримання готового результату (особисто, засобами поштового зв’язку,  засобами телекомунікаційного зв’язку).

Зручним в Центрі «Віза» та його територіальних підрозділах  є інформування замовників послуг про результат, за їх бажанням, шляхом направлення СМС-повідомлення щодо готовності документів.

СМС-повідомлення направляється на зазначений у зверненні номер телефону наступного тексту: «Ваші  документи  готові в Центрі адмінпослуг  «Віза».   Код № ХХХХХХ», де номер коду ідентифікує саме Ваше звернення.

При отриманні результатів послуг при собі бажано мати СМС-повідомлення або набір шести цифр коду з СМС-повідомлення, або опис вхідного пакету документів, який заявник отримав від адміністратора в момент звернення.

Одержати готовий результат послуг у «Візі» - просто,  доступно, якісно!

Ми працюємо для Вас!

#ВсеБудеЦНАП!

 

Контакти Центру адміністративних послуг «Віза»:

тел. 0-800-500-459 (безкоштовно)

e-mail: viza@kr.gov.ua

08 лютого 2019

© 2009—2019, Виконком Криворізької міської ради