Офіційний веб-сайт Криворізької міської ради та її виконавчого комітету
Офіційний сайт виконкому Криворізької міської ради Виконком Криворізької міської ради Офіційний веб-сайт виконкому Криворізької міської ради

Атлас об’єктів природно-заповідного фонду м. Кривого Рогу

Створено: 2017-12-07 15:03:31Оновлено: 2017-12-07 15:06:12

Кривий Ріг – унікальне місто. Тут зосереджені величезні запаси корисних копалин, розташовані гігантські промислові підприємства поряд з якими знаходяться унікальні території та об’єкти природно-заповідного фонду.

Природно-заповідний фонд є основною формою територіального збереження природної спадщини і охороняється як національне надбання, щодо якого встановлюється особливий режим охорони, відтворення та використання.

У 2017 році за підтримки депутатського корпусу Криворізької міської ради коштом міського фонду охорони навколишнього природного середо-вища розроблено та виготовлено управлінням екології виконкому Криво-різької міської ради, за участі громадськості Маякова Й.Д. та Тротнер В.В.  "Атлас об’єктів природно-заповідного фонду м. Кривого Рогу".

Ми впевнені, що цей Атлас позитивно вплине на суспільну свідомість, через формування бережливого ставлення до природи в усіх її проявах. Цілком очевидно, що екологічно свідома людина не може терпіти  жорстке відношення до природи, вандалізм і завжди готова захистити своїми діями навколишнє природне середовище.

Управління екології
виконкому Криворізької міської ради


 

07 грудня 2017

© 2009—2019, Виконком Криворізької міської ради