Офіційний веб-сайт Криворізької міської ради та її виконавчого комітету
Офіційний сайт виконкому Криворізької міської ради Виконком Криворізької міської ради Офіційний веб-сайт виконкому Криворізької міської ради

Мер міста вимагає від будівельників прискорити ремонт найбільшого в місті 50-метрового басейну

Створено: 2018-11-07 15:39:53Оновлено: 2018-11-07 15:42:55

Хід будівельних робіт у ДЮСШ №1 проконтролював мер Юрій Вілкул.

Міський голова піддав різкій критиці проектантів, будівельників, фахові управління і підкреслив, що його категорично не влаштовують темпи будівництва. «Проект дійсно масштабний. У ході його реалізації було виявлено ряд прихованих дефектів, для їх усунення внесено відповідні корективи. Фактично, роботи розділені на три етапи. І мене цікавить третій, завершальний проект. До кінця цього тижня у мене повинен бути як сам проект, так і плановий графік виконання робіт! І спортсмени, і жителі міста чекають від вас результату, а не виправдання! », - сказав мер.

Йдеться про капітальний ремонт спортивних залів, душових і роздягалень, санвузлів, облицювання чаші, відновлення вишок.

На сьогодні будівельники вже капітально відремонтували стелю, стіни чаші басейну, замінені системи вентиляції та опалення. Закінчені роботи в підвальному приміщенні, встановлені коментаторська і суддівська кабіни, сучасні енергозберігаючі вікна.

Другим проектом передбачена заміна системи водопідготовки та водоочищення чаші басейну. Фірма-підрядник уже приступила до демонтажу старого технологічного обладнання. «Проведено тендер на обладнання з доочищення і очищення води. Ведеться прокладання трубопроводів для осушення за новою системою. Якщо раніше весь обсяг води скидався в каналізацію, то зараз буде йти по замкнутому циклу. Буде встановлено сучасне обладнання, виробництва Іспанії», - сказав Юрій Радутний, директор фірми-підрядника.

«Як підрядник я розумію всі складнощі і проблеми пов'язані з виконанням проекту. Фінансування - з обласного бюджету і проводиться з відхиленням від виконання термінів. Тому, я дуже вдячний меру Юрію Григоровичу, який допомагає у вирішенні багатьох питань. Фактично, ми будуємо в Кривому Розі новий сучасний басейн, який відповідає всім вимогам і стандартам».

Після капремонту басейн зможе приймати понад 1000 відвідувачів протягом дня: професійних спортсменів, школярів, студентів, а також дорослі оздоровчі групи.

Всього в Кривому Розі 8 муніципальних басейнів: на базі 1, 2, 6, 8 і 10 ДЮСШ, Палац спорту «Інгулець» ДЮСШ №2, Палац спорту «Молодість» ДЮСШ №6 і Палац спорту «Північне сяйво» ДЮСШ № 7.

Довідково:

У Кривому Розі міська влада не тільки зберігає, але й розвиває спортивну базу дитячо-юнацьких спортивних шкіл, після відмови держави повністю взявши на себе їх фінансування. Криворізькі діти безкоштовно займаються в спортивних секціях ДЮСШ, тоді як в інших містах вони давно вже платні.

 

07 листопада 2018

© 2009—2019, Виконком Криворізької міської ради