Офіційний веб-сайт Криворізької міської ради та її виконавчого комітету
Офіційний сайт виконкому Криворізької міської ради Виконком Криворізької міської ради Офіційний веб-сайт виконкому Криворізької міської ради

Нові стандарти надання соціальних послуг у Кривому Розі

Створено: 2018-11-07 10:26:00Оновлено: 2018-11-07 10:29:06

(коментує департамент соціальної політики виконкому Криворізької міської ради)

 Забезпечення надання якісних та доступних соціальних послуг мешканцям міста є одним з основних завдань міської влади.

З метою забезпечення доступності громадян віддалених та густонаселених районів міста  і селищ до адміністративних і соціальних послуг за ініціативою міського голови майже рік у місті працює Мобільний офіс муніципальних послуг, в якому одночасно здійснюють прийом спеціалісти департаменту адміністративних послуг виконкому міської ради, відділів реєстрації місця проживання громадян та управлінь праці та соціального захисту населення виконкомів районних у місті рад.

Мешканці з обмеженими можливостями, сім’ї, які виховують дітей з інвалідністю, учасники бойових дій, Герої України, літні люди можуть скористатися послугами мобільних кейсів і оформити необхідний пакет документів прямо вдома або в лікарні чи в соціальному закладі.

Запроваджено нові стандарти обслуговування мешканців Інгулецького району, де коштом міського бюджету на базі управління праці та соціального захисту населення створено «Прозорий офіс соціальних послуг», який розпочав свою роботу в грудні 2017 року.

У приміщенні офісу надається більше ніж 92 види соціальних послуг, в тому числі: послуги соціального захисту- 76, послуги пенсійного фонду -14, послуги служби зайнятості - 3. 

За період функціонування «Прозорого офісу соціальних послуг» отримані позитивні відгуки від громадян – починаючи від зручного, сучасного оснащення приміщень до уніфікованих процедур отримання різних видів послуг в одному місці.

За особистого втручання і підтримки міського голови вдалося залучити кошти з державного бюджету для створення «Прозорого офісу соціальних послуг»  у Тернівському районі. Кабінетом Міністрів України виділено на ці цілі 3,3 млн. грн.

В інших районах містах проводиться активна  підготовча робота по створенню прозорих офісів.

З метою надання консультативної допомоги мешканцям міста з питань соціального захисту та пенсійного забезпечення спеціалісти департаменту соціальної політики виконкому міськради щодня, а пенсійного фонду щосереди працюють в Центрі «Віза».

Ми працюємо для Вас!

Наша якість – Ваша довіра!

 

Контакти Центру адміністративних послуг «Віза»:

тел. 0-800-500-459 (безкоштовно),

e-mail: viza@kr.gov.ua

 

07 листопада 2018

© 2009—2019, Виконком Криворізької міської ради