Офіційний вебсайт Криворізької міської ради та її виконавчого комітету
Офіційний сайт виконкому Криворізької міської ради Виконком Криворізької міської ради Офіційний веб-сайт виконкому Криворізької міської ради

Центр «Віза»: про системні помилки мешканців при оформленні землі

Створено: 2021-10-07 16:27:30Оновлено: 2021-10-07 16:27:56

Земельні питання завжди були і залишаються актуальними та складними, адже кожен рано чи пізно стикається з питанням щодо оформлення/переоформлення документів на земельну ділянку. З метою забезпечення якості надання адміністративних послуг, підвищення рівня підготовки документів для отримання земельних сервісів, підвищення  кількості позитивних рішень при оформленні земельних ділянок, наводимо список найпоширеніших помилок, які потрібно уникати землекористувачу при зверненні до Центру «Віза».

  • Найголовніше - документи мають відповідати вимогам законодавства, а їх вичерпний перелік міститься в інформаційній картці по кожній послузі.
  • На вебпорталі Центру «Віза» в розділі «Послуги»/«Земельного офісу» розміщено всю необхідну інформацію для заявників: інформаційні, технологічні картки послуг, бланки заяв, а також  зразки їх заповнення.
  • Звертаємо увагу на те, що у разі отримання у власність, користування або оренду земельної ділянки, на якій розташовано об’єкт нерухомого майна, що знаходиться у спільній сумісній або частковій власності, заяви необхідно подати одночасно всім співвласникам такого майна. Право на земельну ділянку визначається пропорційно до часток осіб у праві власності жилого будинку, будівлі або споруди.
  • Нагадуємо про необхідність додержання термінів подачі документів для поновлення діючих договорів оренди земельної ділянки. Орендар, який має намір укласти договір оренди землі на новий строк, зобов'язаний повідомити про це орендодавця у термін, встановлений договором, але не пізніше ніж за 1 місяць до закінчення строку дії договору. В іншому випадку орендар втратить переважне право перед іншими особами на укладення договору оренди землі на новий строк.

У Центрі «Віза» щовівторка та щочетверга надаються консультації з земельних питань повноважними представниками департаменту регулювання містобудівної діяльності та земельних відносин виконкому Криворізької міської ради. В умовах карантину не забувайте реєструватись на прийом за допомогою сервісу попередньої реєстрації у мобільному за стосунку або на вебпорталі Центру.

 

 

Ми працюємо для Вас!

 

 

 

Контакти Центру адміністративних послуг «Віза»:
Тел. 0-800-500-459 (безкоштовно),
e-mail:
viza@kr.gov.ua,

http://viza.kr.gov.ua/

 

 

07 жовтня 2021

© 2009—2022, Виконком Криворізької міської ради
Розробка сайту ФОП Патинко Ю.С.