Офіційний вебсайт Криворізької міської ради та її виконавчого комітету

Громадське обговорення організації протидії поширенню вірусних гепатитів

Створено: 2014-08-07 13:45:30Оновлено: 2014-08-07 13:47:07

Громадське обговорення проблем організації протидії поширенню вірусних гепатитів В і С відбулося в Криворізькому центрі здоров'я 27 липня.

За ініціативою директора благодійного фонду "Громадське здоров'я" Світлани Осипової та голови правління Криворізького міського відділення ВБО "Всеукраїнська мережа ЛЖВ" Олександра Кріпака представники недержавних громадських організацій Кривого Рогу, лікарі та журналісти міських ЗМІ вели гостру принципову розмову про сучасний стан надання медичної допомоги хворим на гепатити та профілактику цих небезпечних захворювань.

Захід проходитиме  в рамках всеукраїнської акції «Гепатит С виліковний. Дбаємо про здоров’я по-новому» за сприяння управління охорони здоров’я виконкому Криворізької міської ради, БФ «Громадське здоров'я»,  Криворізького міського відділення ВБО "Всеукраїнська мережа ЛЖВ" та Криворізького центру профілактики та боротьби зі СНІД.  Жителі Кривого Рогу зможуть aнонімно та безкоштовно пройти тестування на вірусний гепатит С,  а також отримати консультації лікарів і волонтерів разом з необхідною літературою.

Головний спеціаліст епідеміологічного відділу Криворізької міської СЕС Лариса Коток зупинилася на шляхах інфікування вірусними гепатитами. Головний лікар Криворізької інфекційної лікарні Олена Партоєва розповіла про надання медичної допомоги хворим на гепатит С в періоди загострення та про алгоритм звернення хворих за спеціалізованою медичною допомогою в Кривому Розі. Вона звернула увагу на важливість профілактики інфікування та завданнях інформаційно-просвітницької роботи серед населення міста.


 

07 серпня 2014

© 2009—2022, Виконком Криворізької міської ради