Офіційний вебсайт Криворізької міської ради та її виконавчого комітету
Офіційний сайт виконкому Криворізької міської ради Виконком Криворізької міської ради Офіційний веб-сайт виконкому Криворізької міської ради

МІСЬКІ ЕЛЕКТРОННІ СЕРВІСИ ЦИФРОВІ ТЕХНОЛОГІЇ В ДІЇ

Створено: 2021-04-07 16:36:17Оновлено: 2021-04-07 16:37:39

 "Вокзали" –  актуальна онлайн інформація для гостей та мешканців міста про міські вокзали та додаткові послуги, що надаються пасажирам.  

 На офіційному вебпорталі  міста  Кривого Рогу "Криворізький ресурсний центр" для усіх зацікавлених осіб у ресурсі "Вокзали" міститься актуальна інформація про авіаційний, автомобільні та залізничні вокзали міста.   

На сторінках ресурсу кожний бажаючий може переглянути змістовну інформацію по об'єктам, а саме: керівника, адресу розташування з можливістю перегляду місця розташування на інтерактивній мапі, режим роботи, контактні телефони тощо. Користувачів проінформовано про вартість додаткових послуг автостанцій та залізничних воказалів:   

- бронювання місць на проїзд в автобусі;

- замовлення квитка за телефоном;

- надання інформації в довідковому бюро;

- видача письмових довідок на прохання пасажира;

- зберігання забутих та знайдених речей тощо.

У ресурсі "Каси залізничні" мешканців та гостей міста проінформовано про 6 залізничних кас з можливістю перегляду їх місця розташування на інтерактивній мапі за вказаною адресою, інформацією про контактні номера телефонів, режим роботи тощо.

          Вищезазначену інформацію зручно переглянути за допомогою  мобільного додатку "Мій Кривий Ріг – Smart City", що можна встановити для систем Android та iOS.

07 квітня 2021

© 2009—2021, Виконком Криворізької міської ради
Розробка сайту ФОП Патинко Ю.С.