Офіційний вебсайт Криворізької міської ради та її виконавчого комітету
Офіційний сайт виконкому Криворізької міської ради Виконком Криворізької міської ради Офіційний веб-сайт виконкому Криворізької міської ради

До уваги мешканців міста! Будьте уважні та обережні при встановленні газових лічильників за власні кошти!

Створено: 2019-12-06 15:21:02Оновлено: 2019-12-06 15:22:47

До відділу з питань захисту прав споживачів апарату міської ради і виконкому надходять звернення мешканців з питання здійснення установки газових лічильників ТОВ «Фаєр-КР» та не приймання їх в експлуатацію АТ «Криворіжгаз».

 

При розгляді звернень з’ясовується, що договірні взаємовідносини між АТ «Криворіжгаз» та ТОВ «Фаєр-КР» відсутні.

 

ТОВ «Фаєр-КР» без повідомлення АТ «Криворіжгаз» самовільно здійснюють втручання в систему газопостачання (припиняють, відновлюють газопостачання) та встановлюють в квартирах газові лічильники. Заяви від ТОВ «Фаєр-КР» (споживачів) про намір здійснити встановлення газового лічильника до АТ «Криворіжгаз» не надходили, договори на припинення газопостачання під час виконання робіт та його відновлення після їх завершення, приймання в експлуатацію з АТ «Криворіжгаз» не укладались, відповідно проектна документація на монтаж газового лічильника (ескізи) не складалась, газові лічильники після встановлення на об’єктах споживачів охоронними пломбами АТ «Криворіжгаз» не опломбовувались.

 

На сьогодні існує певний алгоритм щодо здійснення установки газових лічильників.

 

Перед початком робіт замовник має звернутися до Центрів з обслуговування клієнтів АТ «Криворіжгаз» (вул. Віталія Матусевича, 2А, вул. Володимира Великого, 29В, вул. Ракітіна, 11, пр-т Поштовий, 19) та укласти договір про зупинку та пуск газу до та після монтажних робіт, про пломбування та прийом в експлуатацію.

 

Відключення газу перед заміною газового обладнання здійснюється газорозподільним підприємством за заявою власника (балансоутримувача та/або орендаря (наймача). Пуск газу після заміни газового обладнання проводиться газорозподільним підприємством за зверненням власника (балансоутримувача та/або орендаря (наймача) після проведення інструктажу із безпечної його експлуатації. Документи щодо заміни газового обладнання передаються до архіву газорозподільного підприємства.

 

Ці та інші моменти - повноваження тільки оператора газорозподільних мереж АТ «Криворіжгаз».

 

Шановні споживачі, будьте уважні, обережні при встановленні газових лічильників за власні кошти.

 

Самовільне втручання в систему газопостачання з порушеннями правил безпеки систем газопостачання, вимог Кодексу газорозподільних систем може призвести до виникнення аварійних ситуацій з тяжкими наслідками, що становлять загрозу життю і здоров’ю громадян.

06 грудня 2019

© 2009—2021, Виконком Криворізької міської ради
Розробка сайту ФОП Патинко Ю.С.