Офіційний веб-сайт Криворізької міської ради та її виконавчого комітету
Офіційний сайт виконкому Криворізької міської ради Виконком Криворізької міської ради Офіційний веб-сайт виконкому Криворізької міської ради

ЯКИМ ЧИНОМ ЗНЯТИСЯ З РЕЄСТРАЦІЇ ОСОБАМ, ЯКІ НЕ ПРОЖИВАЮТЬ В УКРАЇНІ (РОЗ’ЯСНЕННЯ УПРАВЛІННЯ З ПИТАНЬ РЕЄСТРАЦІЇ ВИКОНКОМУ КРИВОРІЗЬКОЇ МІСЬКРАДИ)

Створено: 2018-12-06 15:53:36Оновлено: 2018-12-06 15:56:07

Особливість послуги зі зняття з реєстрації передбачає особисте звернення заявника за отриманням послуги. Та останнім часом збільшилася кількість звернень громадян до виконкому Криворізької міськради з проханням роз’яснити порядок зняття з реєстрації місця проживання осіб, що проживають за кордоном і особисто приїхати не можуть.

Зняття з реєстрації місця проживання здійснюється на підставі заяви особи, яка особисто подає її до офісу «прописки».

Для того, щоб «виписатись» в Кривому Розі необхідно звернутися до районного «офісу прописки» та надати наступні документи:

-         паспорт громадянина України;

-         військовий квиток (для військовозобов’язаних);

-         квитанцію про сплату адмін. збору.

Зняття з реєстрації проводиться протягом одного відвідування відділу реєстрації місця проживання.

Якщо ж особа проживає за кордоном, від її імені може звернутися представник за довіреністю. Список документів, що вимагаються від представника залишається тим самим (додатково надаються документи, що підтверджують повноваження заявника):

-         паспорт громадянина України;

-         військовий квиток (для військовозобов’язаних);

-         квитанція про сплату адмін. збору;

+

-         довіреність (із зазначеними відомостями про паспорт громадянина, якого будуть «виписувати»);

-         документ, що посвідчує особу представника.

У випадку, якщо особа відмовилася від громадянства України, але залишилася зареєстрованою в Кривому Розі, їй необхідно звернутися до українського консульства в тій країні, де вона проживає для отримання роз’яснень.

 

Ми працюємо для Вас!


Наші контакти:

  • Управління з питань реєстрації виконкому Криворізької міської ради: м. Кривий Ріг, вул. Героїв АТО, буд. 30; тел. 92-03-34, 92-03-22, 74-29-49;    e-mail: vpr@kr.gov.ua.
  • Центр адміністративних послуг «Віза»: м. Кривий Ріг, пл. Молодіжна, 1; «ГАРЯЧА ЛІНІЯ»- 0-800-500-459; e-mail: viza@kr.gov.ua.

 

06 грудня 2018

© 2009—2019, Виконком Криворізької міської ради