Офіційний веб-сайт Криворізької міської ради та її виконавчого комітету
Офіційний сайт виконкому Криворізької міської ради Виконком Криворізької міської ради Офіційний веб-сайт виконкому Криворізької міської ради

Четвер у «ВІЗі» - які послуги найактуальніші для криворіжців

Створено: 2018-12-06 17:02:54Оновлено: 2018-12-06 17:06:51

Найбільш завантажений день у Центрі «Віза» – четвер, оскільки всі 35 служб, які входять до складу Центру здійснюють прийом замовників послуг згідно з затвердженим графіком. З початку року їх повноважними представниками надано понад  22 тисячі  послуг.

Наш Центр «Віза» - перший в Дніпропетровській області, в якому, вже понад 15 років, крім адміністраторів, здійснюють прийом повноважні представники підприємств, організацій, установ – надавачів послуг, у тому числі 7 суб’єктів господарювання, що посідають монопольне становище на ринку послуг (водо-, тепло-, газо- електропостачання тощо). Діє Меморандум та Угода про співпрацю у сфері надання якісних адміністративних, інших публічних послуг, укладені міським головою Ю.Г.Вілкулом з надавачами послуг.

Самими популярними сьогодні серед 550 замовників до «Візи»  були послуги у сфері землекористування, архітектури, оформлення паспортів, реєстрації бізнесу та нерухомості, дозвільної системи. 

                                                                            

З графіком роботи суб’єктів надання послуг у Центрі «Віза» можна ознайомитись, перейшовши за посиланням https://docs.google.com/document/d/1TCfzZ2_-Pm2b_G4XFW3Z6aejWvM3GzweqnIbZucgLdc/edit


Ми працюємо для Вас!

Наша якість – Ваша довіра!

 

Контакти Центру адміністративних послуг «Віза»:

тел. 0-800-500-459 (безкоштовно), e-mail: viza@kr.gov.ua

06 грудня 2018

© 2009—2019, Виконком Криворізької міської ради