Офіційний вебсайт Криворізької міської ради та її виконавчого комітету
Офіційний сайт виконкому Криворізької міської ради Виконком Криворізької міської ради Офіційний веб-сайт виконкому Криворізької міської ради

Е-РЕЄСТРАЦІЯ НА ПОСЛУГИ ЦЕНТРУ «ВІЗА» («ЦЕНТР ДІЇ») – ПРОСТО!

Створено: 2021-10-06 16:16:33Оновлено: 2021-10-06 19:29:52

З метою цифрової трансформації та забезпечення комфортних умов при використанні цифрових інструментів Центру адміністративних послуг «Віза» («Центр Дії») з 5 жовтня запроваджено новий електронний сервіс - чат-бот для е-реєстрації у популярних месенджерах Viber та Telegram. Серед найголовніших переваг нового сервісу – простота використання та доступність чат-боту для всіх категорій громадян, адже для користування послугою достатньо мати смартфон із встановленим месенжером. До речі, дані помічники є особливо актуальні у період посилених карантинних обмежень, адже прийом замовників послуг в Центрі «Віза» («Центр Дії») здійснюється виключно за попередньою реєстрацією до електронної черги.

Зображення QR-кодів з посиланнями на сервіси розміщені у Центрі «Віза» («Центр Дії») та його територіальних підрозділах, а найближчим часом – їх можна буде знайти у всіх офісах послуг органів місцевого самоврядування та у точках продажу гаджетів Кривого Рогу.

Звертаємо увагу, що користування новим сервісом Центру «Віза» («Центр Дії») є безкоштовним.

Центр «Віза» («Центр Дії») чекає на Ваші відгуки та зауваження на е-пошту  viza@kr.gov.ua. Сподіваємось, що чат-бот стане надійним помічником для наших замовників послуг!

Також, ВАША DIGITAL «ВІЗА» нагадає, як  зареєструватись  до електронної  черги  за  декілька кліків іншими способами. Користувачі персональних комп’ютерів можуть скористатись вебпорталом Центру «Віза», а власникам сучасних гаджетів рекомендуємо  скористатись мобільним застосунком «Попередня реєстрація в електронній черзі Центру адміністративних послуг «Віза».

Для реєстрації через вебпортал Центру «Віза» («Центр Дії») необхідно:

Крок 1. Перейти на сторінку «Електронна черга» - «Попередня реєстрація»  вебпорталу  Центру «Віза»; 

Крок 2. Обрати необхідну послугу; 

Крок 3. Обрати місце отримання;

Крок 4. Ввести необхідні дані;

Крок 5. Обрати зручний час та дату  для відвідування Центру «Віза» («Центр Дії»);

Крок 6. Уважно перевірити правильність введеної інформації і натиснути «Підтвердити»;

Крок 7. Отримати смс-повідомлення, що підтверджує Вашу реєстрацію на прийом.

Звертаємо Вашу увагу на те, що електронна черга генерується о 08.00 щодня, крім вихідних днів. Фіолетовим кольором позначено доступний період для реєстрації, але зайнятий заявниками, сірим – недоступний період для реєстрації (наприклад, вихідні дні), білим – доступний період для реєстрації

У разі, коли при виборі дати або часу «жодна кнопка не натискається», то це означає, що вона зайнята або недоступна для запису, тому рекомендуємо здійснити вищезазначені кроки для попередньої реєстрації саме на початку нового робочого дня.

 

Користуйтеся сучасними сервісами нового покоління!

 

Контакти Центру «Віза» («Центр Дії»):
Тел. 0-800-500-459 (безкоштовно),
e-mail: 
viza@kr.gov.ua,

       https://viza.kr.gov.ua/

06 жовтня 2021

© 2009—2022, Виконком Криворізької міської ради
Розробка сайту ФОП Патинко Ю.С.