Офіційний сайт Криворізької міської ради та її виконавчого комітету
Офіційний сайт виконкому Криворізької міської ради Виконком Криворізької міської ради Офіційний веб-сайт виконкому Криворізької міської ради

У Кривому Розі в 2018 році буде наведений лад в 7 парках та створена нова зона відпочинку

Створено: 2018-07-06 16:53:22Оновлено: 2018-07-06 16:54:52

У місті реалізується комплексна програма мера Юрія Вілкула з благоустрою міських зон відпочинку. За шість років у Кривому Розі реконструйовано 24 парка та сквери, відновлено 5 фонтанів і побудовано 3 нових, висаджено майже 10 тисяч дерев.

Вся робота з благоустрою  у Кривому Розі  проводиться системно. За три останні роки встановлено більше 2 тисяч світлодіодних світильників. Будуються алеї і пішохідні доріжки, ведеться робота з озеленення клумб і газонів. До кінця року в багатолюдних місцях відпочинку містян буде встановлено понад 90 додаткових лавок і 342 урни.

У цьому році заплановано реконструювати сквер по вулиці Невській в Покровському районі. Для зручності відпочиваючих біля нового пам'ятника Покрову Пресвятої Богородиці, у парку «Ювілейний», у сквері по вул. П. Калнишевського поставили нові лавочки.

У парках і скверах було висаджено 200 декоративних дерев. На алеї 200 Каштанів висаджено алею сакур, а в Тернівському районі реконструйовано парк Тернівський На сьогодні повним ходом йдуть роботи з благоустрою площі Олександра Поля у Саксаганському районі. Тут буде встановлений пам'ятник Володимиру Великому.

 «Один із великих проектів з реконструкції паркової зони стартував ще в 2016 році. Це - дитячий парк імені Юрія Гагаріна в Центрально – Міському районі. Були розпочаті будівельні роботи і в 2017 році планувалося їх завершити. Але місту, фактично не дали закінчити цей проект. Ми всі з вами прекрасно пам'ятаємо так звані «маски -шоу», які тоді почалися: нескінченні перевірки, виїмка документів в управліннях та відділах міськвиконкому. У 2017 році прокуратура Дніпропетровської області своєю постановою заборонила проведення всіх робіт, пов'язаних з благоустроєм парку Гагаріна. І до сьогоднішнього дня жодних змін у цьому питанні немає»,- сказав заступник мера Олександр Катриченко.

Через заборону прокуратури на продовження робіт у парку Гагаріна, зокрема, не були закінчені сонячні години «Гнамон», клумби та інші роботи. «До цих пір вся проектна документація, що стосується парку Гагаріна, опечатана. Для того, щоб завершити роботу, необхідно дозвіл прокуратури»,- зазначив Катриченко.

 

   

06 липня 2018

© 2009—2019, Виконком Криворізької міської ради