Офіційний вебсайт Криворізької міської ради та її виконавчого комітету
Офіційний сайт виконкому Криворізької міської ради Виконком Криворізької міської ради Офіційний веб-сайт виконкому Криворізької міської ради

Оформити закордонний паспорт лише за наявності е-паспорта у додатку «Дія» - можливо!

Створено: 2021-04-06 15:33:20Оновлено: 2021-04-06 15:41:08

Україна стала першою державою в світі, де цифрові паспорти юридично прирівняли до паперових та пластикових документів. Верховна Рада України ухвалила законопроєкт №4355 «Про Єдиний державний демографічний реєстр та документи, що підтверджують громадянство України, посвідчують особу чи її спеціальний статус».

З 23 серпня 2021 року цифрові е-паспорти у мобільному застосунку «Дія» стануть повними аналогами біометричних паспортів для виїзду за кордон та ID-карток. Користувачі «Дії» більше не стикатимуться з ситуаціями, коли цифровий паспорт не приймають.

На сьогоднішній день використання цифрових е-паспортів відбувається у рамках реалізації експери-ментального проєкту, передбаченого постановою Кабінету міністрів України від 15 квітня 2020 року «Про реалізацію експериментального проєкту щодо застосування відображення в електронному вигляді інформації, що міститься у паспорті громадянина України у формі картки, та відображення в електронному вигляді інформації, що міститься у паспорті громадянина України для виїзду за кордон».

Центр «Віза» завжди слідкує за змінами та новелами законодавства і оперативно впроваджує їх у свою роботу. Тому, в паспортних офісах Центру «Віза» можна скористатись перевагами е-паспорта та оформити паспорт громадянина України для виїзду за кордон!  У разі наявності у замовника діючого паспорта громадянина України у вигляді ID-картки, але відсутності його з собою під час подання документів, можливо оформити закордонний паспорт на підставі е-паспорта у додатку «Дія», лише пред’явивши його адміністратору!

Перший замовник вже скористався своїм е-паспортом та оформив закордонний паспорт у паспортному офісі Центру «Віза»! Запрошуємо і Вас! Нагадуємо, що прийом замовників послуг здійснюється за попередньою реєстрацією до електронної черги, яку можна здійснити: 

- на вебпорталі Центру «Віза» за посиланням http://viza.kr.gov.ua


- скориставшись QR-кодом мобільного застосунку  «Попередня реєстрація» - або QR-кодом попередньої реєстрації через вебпортал Центру «Віза»

 

  МИ ПРАЦЮЄМО ДЛЯ ВАС! 

 

 

Контакти Центру адміністративних послуг «Віза»:
Тел. 0-800-500-459 (безкоштовно),
e-mail: 
viza@kr.gov.ua,

  http://viza.kr.gov.ua/

06 квітня 2021

© 2009—2021, Виконком Криворізької міської ради
Розробка сайту ФОП Патинко Ю.С.