Офіційний сайт Криворізької міської ради та її виконавчого комітету
Офіційний сайт виконкому Криворізької міської ради Виконком Криворізької міської ради Офіційний веб-сайт виконкому Криворізької міської ради

Криворіжці отримали світлодіодні лампи в рамках соціальної акції з енергозбереження

Створено: 2016-04-06 08:46:03Оновлено: 2016-04-06 08:49:16

В умовах зростання цін на електроенергію та з метою залучення населення до забезпечення ефективного використання енергоресурсів у місті тривають інформаційні заходи, метою яких є підвищення рівня обізнаності мешканців в питаннях енергоефективності.

Так у березні 2016 року в м. Кривому Розі відбулася соціальна акція з енергозбереження, яка була проведена виконкомом Криворізької міської ради, Дніпропетровською обласною асоціацією органів місцевого самоврядування та МГО «Агенція регіонального розвитку Дніпропетровської області», спільно з Німецьким товариством міжнародного співробітництва (GIZ) «Енергоефективність у громадах».

 В ході акції здійснювалось анкетування пересічних громадян стосовно енергоефективних заходів. За правильні відповіді на запитання з енергозбереження, в якості призів, мешканці отримали світлодіодні лампи,  які допоможуть зекономити 90% електроенергії і будуть працювати до 10 років.

Подібні соціальні акції сприяють підвищенню енергоощадливої свідомості населення, стимулюванню людей до економного використання енергетичних та природних ресурсів, завдяки чому зменшуються шкідливі викиди вуглекислого газу в атмосферу і покращується стан навколишнього середовища.


З повагою  фахівці відділу енергоменеджменту та впровадження енергозберігаючих технологій виконкому міськради


 

05 квітня 2016

© 2009—2018, Виконком Криворізької міської ради