Офіційний вебсайт Криворізької міської ради та її виконавчого комітету
Офіційний сайт виконкому Криворізької міської ради Виконком Криворізької міської ради Офіційний веб-сайт виконкому Криворізької міської ради

Безпека новорічної ялинки

Створено: 2019-12-05 11:57:51Оновлено: 2019-12-05 11:58:45

Наближається Новий Рік, найулюбленіше практично всіма свято. Відзначати ми його любимо теж, в основному, пишно, весело, яскраво. Приготування до святкування Нового Року починається ще задовго до 31 грудня.

Господині скуповують продукти в продовольчих магазинах, змітаючи все з полиць, закуповують подарунки всім: і дітям, і онукам, братам, сестрам, батькам, чоловікам.

Чоловіки ж замислюються про яскравість проведення свята, про його феєричності і йдуть купувати різні феєрверки, хлопавки та іншу піротехніку, якою сповнені прилавки магазинів.

Але пам'ятайте завжди про елементарні правила безпеки під час новорічних свят! Це стосується кожного! Захистіть себе, своїх рідних і близьких!

Для безпеки проведення новорічних свят слід врахувати все, в тому числі, і новорічні дерева: ялинки, сосни. Правильне розташування та прикрашання новорічної ялинки теж вельми важливо.

Штучна ялинка повинна бути в обов'язковому порядку оброблена протипожежною сумішшю (цю інформацію можна знайти на її упаковці). Ялинку чи сосну (як і будь-яке інше новорічне дерево) потрібно встановлювати подалі від джерел відкритого вогню та опалювальних приладів. Закріпити ялинку потрібно надійно, застерігаючи її від падіння і можливого займання при цьому.

Вибирайте легкі прикраси для новорічної ялинки, віддаючи переваги небитким ялинковим іграшкам. Вкрай небезпечно використовувати для прикраси ялинок свічки та бенгальські вогні. Перед оздоблюванням ялинки різними новорічними вогниками, чи то пак, електричними гірляндами, обов'язково перевірте їх. Електроприлади (наприклад, ті ж електрогірлянди) повинні підключатися до електромережі тільки за допомогою справних штепсельних з'єднань. Слідкуйте за тим, щоб прикраси на ялинці були розподілені рівномірно щоб уникнути переваги і, як наслідок, падіння ялинки.

 

 

05 грудня 2019

© 2009—2021, Виконком Криворізької міської ради
Розробка сайту ФОП Патинко Ю.С.