Офіційний веб-сайт Криворізької міської ради та її виконавчого комітету
Офіційний сайт виконкому Криворізької міської ради Виконком Криворізької міської ради Офіційний веб-сайт виконкому Криворізької міської ради

«Паспортні офіси» ЦНАПу «Віза»: новий стандарт послуг

Створено: 2018-12-05 16:50:01Оновлено: 2018-12-05 16:54:02

Виконком Криворізької міської ради реалізує державну політику у сфері надання публічних послуг через створення  доступних та зручних  умов для їх отримання.

            ЦНАПом «Віза», який отримав повноваження від Державної міграційної служби України щодо оформлення та видачі документів, що посвідчують громадянство України рік тому, вже видано 12 018 паспортів громадянина України для виїзду за кордон та 877 паспортів у вигляді ID – картки.

          Кожний другий паспортний офіс органів місцевого самоврядування на Дніпропетровщині – КРИВОРІЗЬКИЙ!

 Їх на сьогодні в Кривому Розі – 7:

 * Головний Паспортний офіс ЦНАПу «Віза» (пл. Молодіжна, 1)
  * Паспортні офіси в районах:

        - Центрально-Міському  (вул. Староярмаркова 44)

        -  Інгулецькому (пр. Південний1)

        -  ж/м Інгулець (вул. Гірників 19)

        -  Довгинцівському (вул. Дніпровське шосе 11)

        -  Тернівському (вул. Короленка 1а)

        - Саксаганському ( вул. Володимира Великого 32).

 

До  кінця  року, за розпорядженням міського голови Ю.Г. Вілкула, планується розпочати роботу Паспортного офісу «Візи» у Покровському районі.

 

 Усі Паспортні офіси створені згідно з вимогами комплексної системи захисту інформації, та крім того, оснащені сучасною технікою, комфортними меблями, кондиціонерами.

              В Центральному офісі «Візи» є повноцінне банківське відділення, банкомат, термінал, почтомат, що сприяє зручності для замовників.

  У Паспортному офісі Центру «Віза» Довгинцівського району застосовується банківська послуга системи  POS – термінал. З серпня поточного року вже 357 замовників послуги  на оформлення паспорта громадянина України  успішно нею скористалися.

            Звертаємо увагу, що всі адміністративні, інші  публічні послуги, за винятком тих, сплата щодо яких передбачена чинним законодавством, у «Візі» надаються БЕЗКОШТОВНО.

МИ ПРАЦЮЄМО БЕЗ ПОСЕРЕДНИКІВ!

            Бажаючі отримати біометричний паспорт можуть зареєструватися в електронній черзі через сайт виконкому Криворізької міської ради (kr.gov.ua) або веб-портал «Криворізький ресурсний центр» (https:// krogerc.info/ua/ service_center.html) на сторінці Центру адміністративних послуг «Віза». Відеоурок із реєстрації можна переглянути за посиланням:https://youtu.be/3LOUx3CLwCA.

            Про виконання послуги, замовники відразу  інформуються SMS- повідомленнями.

  

Довідково:

Крім паспортних офісів «Візи» надання послуг у сфері оформлення паспортів здійснюється відділами  ДМС України та ДП «Документ».

 

 

 

Ми працюємо для Вас!

Наша якість – Ваша довіра!

 

Контакти Центру адміністративних послуг «Віза»:

Тел. 0-800-500-459 (безкоштовно),

e-mail: viza@kr.gov.ua

05 грудня 2018

© 2009—2019, Виконком Криворізької міської ради