Офіційний вебсайт Криворізької міської ради та її виконавчого комітету
Офіційний сайт виконкому Криворізької міської ради Виконком Криворізької міської ради Офіційний веб-сайт виконкому Криворізької міської ради

«Зелене світло» Центру «Віза» інформує

Створено: 2021-10-05 16:35:40Оновлено: 2021-10-05 16:40:11

У Центрі «Віза» поновлено роботу сервісу «ЗЕЛЕНЕ СВІТЛО». З квітня 2021 року в Україні оформлення посвідчень водія та реєстрації (перереєстрації) транспортних засобів здійснюється на нових бланках міжнародного зразка. Центр «Віза» 05 жовтня 2021 року отримав бланкову продукцію нового зразка від Територіального сервісного центру №1243 Регіонального сервісного центру ГСЦ МВС в Дніпропетровській області (філія ГСЦ МВС).

Запрошуємо до Центру «Віза» (площа Молодіжна, 1) за наступними послугами:

обміняти посвідчення водія (без складання іспитів);

отримати нове посвідчення водія замість викраденого або втраченого;

зареєструвати транспортний засіб (без огляду);

перереєструвати транспортний засіб у зв’язку зі зміною найменування та адреси юридичних осіб, прізвища, імені чи по батькові, місця проживання фізичних осіб, які є власниками транспортних засобів, установлення газобалонного обладнання.

Нагадуємо алгоритм надання послуги: громадянин звертається до Центру «Віза» з відповідним пакетом документів. Адміністратор Центру перевіряє, сканує та передає до сервісного центру МВС документи та заяву на отримання послуги. Адміністратор сервісного центру МВС проводить передбачені послугою процедури та надсилає до Центру «Віза» підтвердження, після якого посвідчення виготовляється у Центрі та видається замовнику послуги.

В умовах карантину прийом замовників за попереднім записом в електронній черзі та з дотриманням протиепідемічних заходів - використання засобів індивідуального захисту, дотримання дистанції.

Зареєструватись в електронній черзі Центру адміністративних послуг «Віза» можна за допомогою:

- вебпорталу Центру «Віза» (https://viza.kr.gov.ua);

- мобільного застосунку «Попередня реєстрація в електронній черзі Центру адміністративних послуг «Віза», безкоштовно завантаживши його в GooglePlay за посиланням https://cutt.ly/ey7BNo5 або за допомогою QR-коду.

МИ ПРАЦЮЄМО ДЛЯ ВАС!

 

 

 

 

 

Контакти Центру адміністративних послуг «Віза»:
Тел. 0-800-500-459 (безкоштовно),
e-mail:viza@kr.gov.ua,

https://viza.kr.gov.ua/

05 жовтня 2021

© 2009—2022, Виконком Криворізької міської ради
Розробка сайту ФОП Патинко Ю.С.