Офіційний вебсайт Криворізької міської ради та її виконавчого комітету

Чи може роботодавець відмовитись видавати довідку про зарплату в період війни ? Чи дає період відпустки за власний рахунок під час воєнного стану право на щорічну відпустку?

Створено: 2022-08-05 10:24:59Оновлено: 2022-08-05 10:27:58

Чи може роботодавець відмовитись видавати довідку про зарплату в період війни ?

Роботодавець не може відмовити!   

 

      Адже ст.49 Кодексу законів про працю України зобов'язує роботодавця видати працівникові на його вимогу довідку про його роботу на даному підприємстві, в установі, організації із зазначенням спеціальності, кваліфікації, посади, часу роботи і розміру зарплати.

 

Чи дає період відпустки за власний рахунок під час воєнного стану право на щорічну відпустку?

 

                

        Відпустка без збереження заробітної плати, яка надається упродовж дії воєнного стану, надається відповідно до ст.26 Закону України «Про відпустки» і включається до стажу , який надає право на щорічну основну відпустку.

 

      

 

Контакти інспекції з питань праці та зайнятості

департаменту соціальної політики виконкому Криворізької міської ради:

тел: 067 838 38 39, (0564) 92 02 24

 

 

 

 

Департамент соціальної політики

05 серпня 2022

© 2009—2022, Виконком Криворізької міської ради