Офіційний сайт Криворізької міської ради та її виконавчого комітету
Офіційний сайт виконкому Криворізької міської ради Виконком Криворізької міської ради Офіційний веб-сайт виконкому Криворізької міської ради

Розпочато обласний конкурс мікропроектів з енергоефективності та енергозбереження серед органів самоорганізації населення та ОСББ у 2018 році.

Створено: 2018-03-05 14:32:40Оновлено: 2018-03-05 14:34:25

На виконання розпорядження голови Дніпропетровської обласної ради від 02.03.2018 №33-Р "Про проведення обласного конкурсу мікропроектів з енергоефективності та енергозбереження серед органів самоорганізації населення та ОСББ"  проводиться вищезазначений конкурс для об’єднань співвласників багатоквартирного будинку та житлово-будівельних кооперативів.

Метою конкурсу є створення належних умов для підвищення ефективної діяльності органів самоорганізації населення та сприяння участі громадськості в розвитку територій міста Кривого Рогу.

Орієнтовна тематика мікропроектів:

-  розробка мікропроектів з використанням енергоефективних технологій, спрямованих на модернізацію системи опалення, вентиляції та зниження споживання енергоресурсів;

-  оснащення устаткуванням, що забезпечує суттєву оптимізацію споживання ресурсів та економію коштів.

Заяви та проекти приймаються до 28.03.2018 р. в паперовому та електронному вигляді  відділом з питань енергоменеджменту та впровадження енергозберігаючих технологій виконкому міської ради (кімн.366 будівлі виконкому Криворізької міської ради, пл. Молодіжна,1, електронна адреса: otdel.energy1@gmail.com, тел. 74-32-63).

Умовою для виділення фінансування з обласного бюджету є фінансування реалізації мікропроекту заявником у розмірі не менше 20% від загальної вартості мікропроекту.

Інструкція

Положення

Розпорядження

 З повагою  фахівці відділу з питань енергоменеджменту та впровадження енергозберігаючих технологій виконкому міськради


 

05 березня 2018

© 2009—2018, Виконком Криворізької міської ради