Офіційний веб-сайт Криворізької міської ради та її виконавчого комітету
Офіційний сайт виконкому Криворізької міської ради Виконком Криворізької міської ради Офіційний веб-сайт виконкому Криворізької міської ради

Інформаційний вісник департаменту

ДОБРІ ТРАДИЦІЇ-ДОБРІ СПРАВИ

ДОБРІ ТРАДИЦІЇ-ДОБРІ СПРАВИ

Доброю традицією в місті стало привітання довгожителів зі сторічним ювілеєм. Так, так такі криворіжці проживають в нашому місті!!! Їх 11, всі вони – жінки. Найстарша довгожителька - мешканка Центрально-Міського району їй насьогодні 103 роки.

21 червня 2019
22 червня - день скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні

22 червня - день скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні

Недільний ранок 22 червня 1941 року трагічною сторінкою увійшов у життя мільйонів українців та став в Україні історичним днем глибокої скорботи. Розпочалася найжахливіша війна в історії нашого народу, яка забрала життя кожного п’ятого нашого співвітчизника.

21 червня 2019

ВИПЛАТА ДОПОМОГИ ДІТЯМ З ІНВАЛІДНІСТЮ ПРОДОВЖУЄТЬСЯ

Місто не залишається осторонь від питань, що стосуються допомоги сім’ям, які виховують дітей з інвалідністю. Три роки поспіль отримують з міського бюджету матеріальну допомогу діти, які потребують забезпечення підгузками, хворі на фенілкетонурію, онкозахворювання.

21 червня 2019
ЧОРНОБИЛЬЦЯМ-ЛІКВІДАТОРАМ  ВІДШКОДОВАНО КОШТИ ЗА ПРОЇЗД

ЧОРНОБИЛЬЦЯМ-ЛІКВІДАТОРАМ ВІДШКОДОВАНО КОШТИ ЗА ПРОЇЗД

У 2019 році в міському бюджеті передбачено кошти на відшкодування вартості проїзду автомобільним або залізничним транспортом один раз на рік ліквідаторам аварії на Чорнобильській АЕС.

19 червня 2019

Переваги офіційного працевлаштування

Переваги офіційного працевлаштування - це:

18 червня 2019
ДОПОМОГА З МІСЬКОГО БЮДЖЕТУ НА ЛІКУВАННЯ – ЦЕ РЕАЛЬНО.

ДОПОМОГА З МІСЬКОГО БЮДЖЕТУ НА ЛІКУВАННЯ – ЦЕ РЕАЛЬНО.

Програмою соціального захисту окремих категорій мешканців міста на 2019 рік передбачено кошти на виплату матеріальної допомоги мешканцям міста у зв’язку із скрутним матеріальним становищем та значними витратами на лікування.

18 червня 2019

МІСТО ПІДТРИМУЄ СВОЇХ ГЕРОЇВ

На засіданні виконкому Криворізької міської ради, що відбулося 12.06.2019, прийнято рішення щодо виплати з міського бюджету в червні одноразової матеріальної допомоги:

13 червня 2019
ІНФОРМАЦІЙНА ЗУСТРІЧ З МАТЕРЯМИ ДІТЕЙ З ІНВАЛІДНІСТЮ З ПИТАНЬ СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ НА БАЗІ ГРОМАДСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ «КРИВОРІЗЬКЕ МІСЬКЕ ГРОМАДСЬКЕ  ТОВАРИСТВО ПО ЗАХИСТУ ПРАВ ДІТЕЙ-ІНВАЛІДІВ «ВЕСЕЛКА»

ІНФОРМАЦІЙНА ЗУСТРІЧ З МАТЕРЯМИ ДІТЕЙ З ІНВАЛІДНІСТЮ З ПИТАНЬ СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ НА БАЗІ ГРОМАДСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ «КРИВОРІЗЬКЕ МІСЬКЕ ГРОМАДСЬКЕ ТОВАРИСТВО ПО ЗАХИСТУ ПРАВ ДІТЕЙ-ІНВАЛІДІВ «ВЕСЕЛКА»

Громадська організація «Криворізьке міське громадське товариство по захисту прав дітей-інвалідів з дитинства «Веселка» завжди гостинно відкриває двері свого офісу для проведення відкритого діалогу між батьками дітей з інвалідністю та представниками органів місцевого самоврядування.

13 червня 2019
Про охорону дитячої праці в Україні

Про охорону дитячої праці в Україні

Всесвітній день боротьби з дитячою працею встановлений Міжнародною організацією праці (МОП), яка бореться з проявами експлуатації дітей на різних рівнях. Перші заходи присвячені цьому дню відбулися в 1997 році. Спочатку вони проводилися тільки в Осло та Амстердамі, але згодом привернули увагу всієї світової громадськості.

12 червня 2019
Інформація про попит та пропозицію на ринку праці Криворізького регіону станом на 01.06.2019 року

Інформація про попит та пропозицію на ринку праці Криворізького регіону станом на 01.06.2019 року

Як повідомляє Криворізький міськрайонний центр зайнятості протягом січня-травня 2019 року 1439 роботодавців міста надали інформацію про потребу в працівниках для заміщення 9143 вільних робочих місць та вакантних посад з середнім розміром заробітної плати 6460 грн.

12 червня 2019
НАДАННЯ ДОПОМОГИ МАЛЕНЬКИМ «ОСОБЛИВИМ»

НАДАННЯ ДОПОМОГИ МАЛЕНЬКИМ «ОСОБЛИВИМ»

З метою соціальної підтримки дітей з особливими потребами в місті майже 8 років поспіль функціонує КУ «Центр соціальної реабілітації дітей з інвалідністю» Криворізької міської ради, який фінансується коштом місцевого бюджету (на поточний рік передбачено 4,2 млн. грн.)

11 червня 2019
У слухачів Університету третього віку  відбувся випускний

У слухачів Університету третього віку відбувся випускний

З нагоди закінчення навчального 2019 року в «Університеті третього віку» територіального центру Саксаганського району 5 червня всі випускники в урочистій обстановці отримали сертифікати про проходження курсу навчання в університеті.

07 червня 2019
Для тих, хто планує працевлаштуватися

Для тих, хто планує працевлаштуватися

В наш час багато людей шукають способи заробити. На великий жаль аферисти користуються цим становищем і намагаються мати вигоду на цьому. Але потрібно знати, що гроші просто так не платять.

04 червня 2019

Урядом визначено розмір грошової компенсації вартості путівок «чорнобильцям» у 2019 році.

Громадяни, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, віднесені до категорії 1, та діти, яким установлено інвалідність, пов’язану з Чорнобильською катастрофою, мають право отримати (за їх бажанням) грошову компенсацію замість путівки на оздоровлення.

Криворізькі практики з доступності заслуговують уваги на обласному рівні

Криворізькі практики з доступності заслуговують уваги на обласному рівні

14.05.2019 на засіданні комітету доступності осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення до об’єктів соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури Дніпропетровської обласної державної адміністрації розглядалось питання щодо роботи зі створення безбар’єрного середовища у м. Кривому Розі з показом презентації фотоматеріалів елементів безперешкодного доступу.
© 2009—2019, Виконком Криворізької міської ради