Офіційний сайт Криворізької міської ради та її виконавчого комітету
Офіційний сайт виконкому Криворізької міської ради Виконком Криворізької міської ради Офіційний веб-сайт виконкому Криворізької міської ради

Інформаційний вісник департаменту

Сплата єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (ЄСВ) – обов’язок кожного роботодавця!

Аби уникнути порушень чинного законодавства, нагадуємо, що своєчасність та повнота сплати на загальнообов’язкове державне соціальне страхування роботодавцем має безпосередній вплив на розмір пенсії осіб, які отримують її вже сьогодні, та тих, хто отримуватиме її в майбутньому. За нормами Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування» до страхового стажу для обчислення розміру пенсії включається період, протягом якого особа підлягає загальнообов’язковому державному пенсійному страхуванню та за який щомісяця сплачені страхові внески в сумі не меншій, ніж мінімальний страховий внесок.

21 лютого 2019

ВІТАЄМО ВОЇНІВ-ІНТЕРНАЦІОНАЛІСТІВ

14 лютого у виконкомі Криворізької міської ради з нагоди 30 річниці виводу військ з Афганістану вітали воїнів-інтернаціоналістів. В залі зібрались учасники бойових дій, представники громадських організацій ветеранів війни, сімей загиблих (померлих) військовослужбовців в Афганістані, ліквідаторів Чорнобильської катастрофи, волонтери.

15 лютого 2019

До уваги отримувачів житлової субсидії!

Урядом змінено порядок виплати житлової субсидії для тих, хто отримував її з початку опалювального сезону 2018-2019 років.

14 лютого 2019

Третя одиниця «Соціального таксі» в дії

У місті успішно діє проект «Соціальне таксі», завдяки якому особи з інвалідністю та діти з інвалідністю, які пересуваються за допомогою інвалідних колясок мають можливість безкоштовно замовити спеціально обладнаний автотранспорт та відвідати лікувальні заклади, житлово- комунальні організації, банківські установи, поштові відділення, соціально-культурні заклади, нотаріальні установи тощо.

12 лютого 2019

З 1 БЕРЕЗНЯ СУБСИДІЯ ПО НОВОМУ!

1 лютого прийнято урядове рішення, щодо проведення, починаючи з березня цього року, виплати субсидій для розрахунків за житлово-комунальні послуги «живими» грошима.

08 лютого 2019

ЧИ ЗМОЖУТЬ ГОЛОСУВАТИ НА ВИБОРАХ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ «НОВІ КРИВОРІЖЦІ»?

Так, зможуть! До 25 березня 2019 року внутрішньо переміщені особи мають змогу подати заяви про тимчасову зміну місця голосування за спрощеною процедурою.

06 лютого 2019

Увага! Знову про чорнобильські посвідчення

Урядовою постановою в грудні 2018 року подовжено термін заміни посвідчень особам, постраждалим унаслідок катастрофи на Чорнобильській атомній електростанції, до 01.01.2020.

06 лютого 2019

ДЕРЖАВА ПРОФІНАНСУВАЛА КОШТИ ЗА НАДАНІ ПІЛЬГИ ТА ЖИТЛОВІ СУБСИДІЇ НЕ У ПОВНОМУ ОБСЯЗІ

Інформуємо, що до міста надійшли кошти субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам для відшкодування підприємствам, установам та організаціям міста за надані пільги та житлові субсидії населенню у сумі 35 043,0 тис. грн.:

28 січня 2019

Інформація від наших соціальних партнерів. Обери професію військовослужбовця.

24 січня 2019 року о 10:00 в приміщенні Криворізького міськрайонного центру зайнятості за адресою: вул. Космонавтів, 1, каб. 302 відбудеться ярмарок вакансій для Центрально-Міського районного військового комісаріату за фахом: - військовослужбовці за контрактом – з/пл. від 8 000 грн. Запрошуємо всіх бажаючих.

22 січня 2019

Інформація від наших соціальних партнерів. Запрошуємо на Ярмарок вакансій.

23 січня 2019 року о 12:00 в приміщенні Криворізького міськрайонного центру зайнятості за адресою: вул. Космонавтів, 1, каб. 302 відбудеться ярмарок вакансій для Криворізького відділу поліції Головного управління Національної поліції Дніпропетровській області за фахом:

17 січня 2019

МОНЕТИЗАЦІЮ СУБСИДІЇ РОЗПОЧАТО

З 1 січня 2019року Урядом запроваджено надання житлової субсидії населенню у грошовій формі, тобто її монетизація.

04 січня 2019

Кривим Рогом ПОЧИНАЄ КУРСУВАТИ третє `СОЦІАЛЬНЕ ТАКСІ` ДЛЯ ЛЮДЕЙ З ІНВАЛІДНІСТЮ

У нашому місті з 2014 року для окремих категорій мешканців з метою забезпечення життєдіяльності людей з інвалідністю на базі Будинку милосердя і Центру соціальної реабілітації дітей з інвалідністю діє проект «соціальне таксі». Для цих цілей містом використовується 2 транспортні одиниці, одна з яких придбана містом, обладнаних підйомниками для інвалідних колясок.

29 грудня 2018

ПРАЦЮЙТЕ В УКРАЇНІ – ВАКАНСІЇ Є.

Історії про невдале працевлаштування за кордоном українці викладають у соцмережі чи не щодня. Не витримуючи тамтешніх умов, додому повертаються з порожніми кишенями чи втраченим здоров’ям.

29 грудня 2018

РОБОТОДАЦЯМ НА ЗАМІТКУ. ЗА ПОРУШЕННЯ ТРУДОВОГО ЗАКОНОДАВСТВА ПЕРЕДБАЧЕНА ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ

Майже десять місяців як у Кривому Розі запрацювала інспекція з питань праці та зайнятості, яка є структурним підрозділом департаменту соціальної політики виконкому Криворізької міської ради.

28 грудня 2018

ВІТАЄМО З ЮВІЛЕЄМ!!!

Свій 100-літній ювілей у доброму настрої та поруч з дорогими і близькими людьми 27 грудня святкувала мешканка нашого міста Антонина Юхимівна.

28 грудня 2018
Сторінки   1 2 3 4 5 6 »
© 2009—2019, Виконком Криворізької міської ради