Офіційний веб-сайт Криворізької міської ради та її виконавчого комітету
Офіційний сайт виконкому Криворізької міської ради Виконком Криворізької міської ради Офіційний веб-сайт виконкому Криворізької міської ради

Інформаційний вісник департаменту

ВИ НАМ ДЗВОНИЛИ, МИ ВАМ ВІДПОВІДАЄМО.  (Актуальні соціальні питання)

ВИ НАМ ДЗВОНИЛИ, МИ ВАМ ВІДПОВІДАЄМО. (Актуальні соціальні питання)

Питання: Як отримати субсидію готівкою в Ощадбанку за лютий постільнохворій людині? Відповідь: За роз'ясненнями Міністерства соціальної політики України, якщо особа не може самостійно звернутися до банківської установи для отримання коштів, це може зробити довірена особа на підставі довіреності, засвідченої в установленому порядку. При цьому, відповідно до Цивільного кодексу, у містах, посвідчення довіреності можуть здійснювати за місцем проживання довірителя, зокрема, житлово-експлуатаційні організації, ОСББ, ЖБК тощо.
17 квітня 2019
Криворізькі сім’ї, які виховують дітей з інвалідністю у 2019 році отримають допомогу з міського бюджету

Криворізькі сім’ї, які виховують дітей з інвалідністю у 2019 році отримають допомогу з міського бюджету

Вперше, в 2019 році, за програмою міського голови, 2500 криво- різьких сімей, які виховують діток з інвалідністю, отримають одноразову допомогу з міського бюджету в сумі 5000 грн. на кожну дитину.
17 квітня 2019
Щире вітання з ювілеєм!

Щире вітання з ювілеєм!

12 квітня 2019 року, лави довгожителів поповнила ще одна мешканка нашого міста. Свій 100-річний ювілей відзначила Кривоносова Валентина Яківна, мешканка Саксанського району. Валентина Яківна розпочала свій трудовий шлях у 1935 році вчителем початкових класів. У роки Другої світової війни воювала у складі 39-ї армії, вносячи свій вклад у перемогу.
16 квітня 2019
ФІНАНСУВАННЯ ДЕРЖАВНИХ СОЦІАЛЬНИХ ДОПОМОГ

ФІНАНСУВАННЯ ДЕРЖАВНИХ СОЦІАЛЬНИХ ДОПОМОГ

10 квітня до міста надійшли кошти у розмірі 51,6 млн. грн. на виплату державних соціальних допомог, що становить 100 % від потреби.
10 квітня 2019
Прозорому офісу соціального спрямування  в Тернівському районі бути!

Прозорому офісу соціального спрямування в Тернівському районі бути!

9 квітня відбулася робоча нарада з питання облаштування «Прозорого офісу» у Тернівському районі. Пройшла вона безпосередньо на об’єкті – в управлінні праці та соціального захисту населення виконкому Тернівської районної у місті ради, де зараз тривають ремонтні роботи.
10 квітня 2019
ВИПЛАТА СУБСИДІЇ ГОТІВКОЮ У РАЗІ СМЕРТІ СУБСИДІАНТА (відповідаємо на питання)

ВИПЛАТА СУБСИДІЇ ГОТІВКОЮ У РАЗІ СМЕРТІ СУБСИДІАНТА (відповідаємо на питання)

Якщо субсидія готівкою не була отримана у зв'язку зі смертю члена домогосподарства – субсидіанта, вона може бути виплачена через три місяці іншому члену домогосподарства за умови, що при призначенні субсидії померлій особі він проживав разом з нею і протягом місяця звернувся з заявою на оформлення субсидії у зв'язку зі зміною складу сім'ї.
09 квітня 2019
ДОПОМОГА БАГАТОДІТНИМ РОДИНАМ  (запитання-відповіді)

ДОПОМОГА БАГАТОДІТНИМ РОДИНАМ (запитання-відповіді)

Якщо родина має трьох дітей, але за отриманням посвідчення батьків багатодітної сім’ї не зверталася. Чи може вона звернутися за призначенням допомоги на підставі інших документів, наприклад надавши свідоцтва про народження всіх дітей?
09 квітня 2019
Територіальні центри приймають ветеранів на оздоровлення

Територіальні центри приймають ветеранів на оздоровлення

У відділенні денного перебування комунальної установи «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) у Саксаганському районі» Криворізької міської ради черговий заїзд. Протягом місяця тут відпочивають криворіжці (мешканці Саксаганського району) – громадяни похилого віку та особи з інвалідністю, а також ветерани війни та праці.
04 квітня 2019
Навчання без вікових кордонів – продовжується.

Навчання без вікових кордонів – продовжується.

За підтримки народного депутата України Костянтина Павлова, на базі комунальних установ «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних)» Криворізької міської ради для людей поважного віку в рамках соціально-педагогічної послуги «Університет третього віку» проводяться екскурсії «Кривий Ріг Гірничий».
03 квітня 2019
Інформуємо про виплату пенсій та субсидій

Інформуємо про виплату пенсій та субсидій

Інформуємо, що до міста надійшли кошти на виплату пенсій за квітень та субсидій грошовими коштами за березень. Тож разом з пенсією пенсіонери отримають і субсидію згідно з графіком. Нагадаємо, що отримавши субсидію грошовими коштами, необхідно сплатити за житлово-комунальні послуги у повному обсязі. Сьогодні субсидію отримують майже 83 тисячі криворізьких родин.
03 квітня 2019
НОВІ ВИПЛАТИ БАГАТОДІТНИМ РОДИНАМ

НОВІ ВИПЛАТИ БАГАТОДІТНИМ РОДИНАМ

Адреси та телефони департементу соціальної політики, управлінь праці та соціального захисту населення виконкомів районних у місті рад:
03 квітня 2019
ДО УВАГИ ОТРИМУВАЧІВ СУБСИДІЇ!

ДО УВАГИ ОТРИМУВАЧІВ СУБСИДІЇ!

Шановні мешканці міста! Закінчено виплату субсидії готівкою за березень 2019 року. Отримавши кошти, не всі розуміють, що це за гроші, а тому витрачають їх на інші ПОТРЕБИ: одяг, ліки, їжу тощо.

Право голосу для ВПО – перевірте себе у списках виборців

25 березня 2019 закінчився термін, коли внутрішньо переміщені громадяни нашого міста мали можливість змінити адресу місця голосування з метою реалізувати своє право голосу на президентських виборах в Україні 31 березня.

28 березня 2019

Урядом встановлено розміри щорічної разової грошової допомоги до 5 травня у 2019 році

20 березня 2019 року урядом прийнято постанову №237 «Деякі питання виплати у 2019 році разової грошової допомоги, передбаченої Законами України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» і «Про жертви нацистських переслідувань», відповідно до якої встановлені розміри щорічної разової грошової допомоги до 5 травня учасникам бойових дій, постраждалим учасникам Революції Гідності, особам з інвалідністю внаслідок війни, учасникам війни, особам, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною, та особам, на яких поширюється чинність Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту», а також жертвам нацистських переслідувань.

28 березня 2019

УВАГА! З СІЧНЯ 2019 РОКУ ЗМІНЕНО МЕХАНІЗМ ОТРИМАННЯ СУБСИДІЙ УПРАВИТЕЛЕМ, ОБ`ЄДНАННЯМ, ВИКОНАВЦЕМ КОМУНАЛЬНИХ ПОСЛУГ

У грудні минулого року урядом прийнято постанову від 27.12.2018 № 1176 «Деякі питання надання житлових субсидій населенню у грошовій формі». Відповідно до вказаної постанови громадянам, які звернулися за призначенням житлової субсидії з 1 січня 2019 р. субсидія надається у грошовій формі, шляхом перерахування коштів Міністерством соціальної політики України в АТ «Ощадбанк». Зазначені кошти перераховуються державою виключно на рахунок цього банку.

22 березня 2019
© 2009—2019, Виконком Криворізької міської ради