Офіційний веб-сайт Криворізької міської ради та її виконавчого комітету
Офіційний сайт виконкому Криворізької міської ради Виконком Криворізької міської ради Офіційний веб-сайт виконкому Криворізької міської ради

Інформаційний вісник департаменту

З турботою про доступність

У місті продовжується робота щодо створення органами місцевого самоврядування умов доступності для осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення до об’єктів соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури. Це надає можливість наблизити адміністративні, в тому числі соціальні послуги до людей з особливими потребами. Не залишаються поза увагою міського голови Юрія Вілкула і пропозиції громадських організацій осіб з інвалідністю з питань створення безперешкодного доступу до будівель, де розміщені Офіси з надання послуг.

11 жовтня 2019
Про попит та пропозиції на ринку праці Криворізького регіону

Про попит та пропозиції на ринку праці Криворізького регіону

Станом на 01.10.2019 роботодавцями міста надана інформація про потребу в працівниках для заміщення 2984 вільних робочих місць та вакантних посад.

11 жовтня 2019

ФІНАНСУВАННЯ ДЕРЖАВНИХ СОЦІАЛЬНИХ ДОПОМОГ

08 жовтня до міста надійшло 100 % від потреби коштів на виплату державних соціальних допомог першої половини жовтня. Всі кошти у повному обсязі перераховуються на особові рахунки їх одержувачів.

10 жовтня 2019

ДОПОМОГА НА ДИТИНУ ОДИНОКІЙ МАТЕРІ. ХТО МАЄ ПРАВО?

Право на допомогу мають одинокі матері (батьки), усиновлювачі, якщо у свідоцтві про народження дитини відсутній запис про батька (матір) або запис про батька (матір) проведено за вказівкою матері (батька, усиновлювача) дитини.

10 жовтня 2019

Деякі питання пенсійного забезпечення

08 жовтня 2019
В Україні запрацював сервіс «е-пенсія»

В Україні запрацював сервіс «е-пенсія»

Пенсійний фонд України запровадив послугу онлайн – оформлення пенсій. Відтепер заяву про призначення пенсії можна надати не виходячи з дому через веб-портал електронних послуг Пенсійного фонду України.

08 жовтня 2019
Вітаємо!

Вітаємо!

Вітаємо довгожителів міста з Днем Ветерана!
01 жовтня 2019
ДЕНЬ ПАРТИЗАНСЬКОЇ СЛАВИ

ДЕНЬ ПАРТИЗАНСЬКОЇ СЛАВИ

Щорічно 22 вересня згідно з Указом Президента України від 30 жовтня 2001 року в Україні відзначається День партизанської слави. Саме цей день вважається початком підпільно-партизанського руху в нашій країні.

20 вересня 2019
Змінено умови надання переселенцям щомісячної адресної  грошової допомоги: що треба знати!

Змінено умови надання переселенцям щомісячної адресної грошової допомоги: що треба знати!

24 серпня 2019 набула чинності Постанова Кабінету Міністрів №754 від 14.08.2019, якою внесено зміни до порядку оформлення довідок про взяття на облік внутрішньо переміщених осіб та надання щомісячної адресної допомоги. Серед нововведень: нові послуги “Укрпошти”, збільшення переліку тих, хто має право на адресну допомогу, а також нові обов’язки для переселенців. Отже, більш детально про деякі з них. Зокрема, передбачено:

18 вересня 2019
«Університет третього віку» знов відчиняє свої двері

«Університет третього віку» знов відчиняє свої двері

17.09.2019 «Університет третього віку» в четвертий раз відчиняє свої двері для студентів золотого віку. Це завжди свято, бо це завжди нові відкриття у світі знань, нові знайомства, нові емоції, нові очікування.

18 вересня 2019
ФІНАНСУВАННЯ ДЕРЖАВНИХ СОЦІАЛЬНИХ ДОПОМОГ

ФІНАНСУВАННЯ ДЕРЖАВНИХ СОЦІАЛЬНИХ ДОПОМОГ

09 вересня до міста в повному обсязі надійшли кошти на виплату державних соціальних допомог. Всі управління праці та соціального захисту населення виконкомів районних у місті рад своєчасно підготували необхідні платіжні документи до казначейської служби.

11 вересня 2019
Навчаємося, аби перемогти  у боротьбі із незадекларованою працею

Навчаємося, аби перемогти у боротьбі із незадекларованою працею

10 вересня 2019 року в Головному управлінні Держпраці у Дніпропетровській області на нараді, участь в якій прийняли й фахівці департаменту соціальної політики виконкому Криворізької міської ради (далі – Департамент), говорили про поновлення проведення інспекційних відвіду- вань щодо дотримання роботодавцями трудового законодавства у зв’язку із введенням в дію постанови Кабінету Міністрів України від 21.08.2019 №823 «Деякі питання здійснення державного нагляду та контролю за додержанням законодавства про працю», якою було затверджено новий Порядок здійснення державного контролю за додержанням законодавства про працю.

11 вересня 2019
Інформація про попит та пропозицію на ринку праці Криворізького регіону

Інформація про попит та пропозицію на ринку праці Криворізького регіону

Станом на 01.09.2019 роботодавцями міста надана інформація про потребу в працівниках для заміщення 2646 вільних робочих місць та вакантних посад.

11 вересня 2019
До відома роботодавців

До відома роботодавців

ПОРЯДОК ПОВІДОМНОЇ РЕЄСТРАЦІЇ КОЛЕКТИВНИХ ДОГОВОРІВ СПРОЩЕНО!

10 вересня 2019
Ми відкриті до діалогу з кожним роботодавцем та кожним робітником

Ми відкриті до діалогу з кожним роботодавцем та кожним робітником

Вкотре хочеться зазначити, що органи місцевого самоврядування, зокрема інспекція з питань праці та зайнятості департаменту соціальної політики виконкому Криворізької міської ради (Інспекція Департаменту), в першу чергу, націлені донести суб’єктам підприємницької діяльності та їх найманим працівникам шляхом проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи про всі переваги дотримання чинного трудового законодавства.
06 вересня 2019
© 2009—2019, Виконком Криворізької міської ради