Офіційний веб-сайт Криворізької міської ради та її виконавчого комітету
Офіційний сайт виконкому Криворізької міської ради Виконком Криворізької міської ради Офіційний веб-сайт виконкому Криворізької міської ради

Інформаційний вісник департаменту

Ще раз про новації у сфері соціального захисту      дітей з особливими потребами

Ще раз про новації у сфері соціального захисту дітей з особливими потребами

У місті проводиться кропітка робота, спрямована на соціальну підтримку юних мешканців міста з особливими потребами. За ініціативами міського голови Юрія Вілкула та підтримки депутатського корпусу Криворізької міської ради Програма соціального захисту деяких категорій мешканців міста Кривого Рогу на 2020 рік (надалі – міська Програма) містить ряд новацій щодо надання допомоги дітям з особливими потребами.

17 січня 2020
ФІНАНСУВАННЯ ДЕРЖАВНИХ СОЦІАЛЬНИХ ДОПОМОГ

ФІНАНСУВАННЯ ДЕРЖАВНИХ СОЦІАЛЬНИХ ДОПОМОГ

15 січня до міста надійшло 100 % від потреби коштів на виплату державних соціальних допомог першої половини січня.

15 січня 2020

«Соціальні звернення у «Візі» - підсумки 2019»

Традиційно, із закінченням будь-якого проміжку часу, настає пора підведення підсумків своєї роботи. Тож, аналізуючи що зроблено, наведемо «деяку» статистику роботи спеціалістів соціального захисту у «Візі» за 2019.

15 січня 2020
Говоримо про охорону праці - що потрібно знати потерпілому при настанні нещасного випадку!

Говоримо про охорону праці - що потрібно знати потерпілому при настанні нещасного випадку!

Ми вже не раз звертались до теми охорони праці на виробництві, освітлюючи основні аспекти цього питання як для роботодавців, так і для працівників. На цей раз закцентуємо увагу на те, що потрібно знати потерпілому при настанні нещасного випадку на робочому місці.

14 січня 2020
СЛУЖБА ЗАЙНЯТОСТІ ЗАПУСКАЄ СУЧАСНИЙ ОСВІТНІЙ ПОРТАЛ

СЛУЖБА ЗАЙНЯТОСТІ ЗАПУСКАЄ СУЧАСНИЙ ОСВІТНІЙ ПОРТАЛ

У державній службі зайнятості стартував новий проєкт для успішного працевлаштування українців – Освітній портал державної служби зайнятості (http://skills.dcz.gov.ua/).

14 січня 2020
Інформація про попит та пропозицію на ринку праці Криворізького регіону

Інформація про попит та пропозицію на ринку праці Криворізького регіону

За інформацією Криворізького міськрайонного центру зайнятості станом на 31.12.2019 роботодавцями міста надана інформація про потребу в працівниках для заміщення 2030 вільних робочих місць та вакантних посад.

14 січня 2020
Турбота про осіб з інвалідністю з дитинства.

Турбота про осіб з інвалідністю з дитинства.

Підтримка людей з інвалідністю є одним із найважливіших пріоритетів в роботі органів місцевого самоврядування. У місті Кривому Розі в органах соціального захисту населення перебувають на обліку близько 32,4 тис. осіб з інвалідністю різних категорій, в тому числі понад 5,5 тис. осіб з інвалідністю з дитинства.

14 січня 2020
І знову інспекторами праці  зафіксовано використання нелегальної праці

І знову інспекторами праці зафіксовано використання нелегальної праці

За повідомленням правоохоронних органів щодо ймовірного порушення трудового законодавства ТОВ «N», що займається будівництвом житлових і нежитлових будівель, інспекторами праці інспекції з питань праці та зайнятості департаменту соціальної політики виконкому Криворізької міської ради проведено інспекційне відвідування вказаного суб’єкта господарювання. В ході здійсненого заходу контролю було виявлено ряд порушень законодавства про працю, зокрема і використання нелегальної праці найманих працівників.

13 січня 2020

НАРОДИЛАСЯ ТРІЙНЯ? ОТРИМАЙТЕ ДОПОМОГУ З МІСЬКОГО БЮДЖЕТУ.

Уперше, у 2020 році виплати з міського бюджету отримають сім’ї, у яких народилися троє або більше дітей одночасно. Розмір такої допомоги у 2020 році становить 50 тис. грн.

13 січня 2020
Ще раз про послуги «соціального таксі»

Ще раз про послуги «соціального таксі»

Послуги «соціального таксі» є найпопулярнішими серед людей з особливими потребами міста Кривого Рогу. З початку впровадження проєкту «Соціальне таксі» (з 01.10.2014) 464 особи отримали 4392 послуги.

11 січня 2020

ВИПЛАТУ ПЕНСІЙ КРИВОРІЗЬКИМ ПЕНСІОНЕРАМ РОЗПОЧАТО СВОЄЧАСНО!

Питання своєчасної та в повному обсязі виплати пенсій та інших виплат криворізьким пенсіонерам знаходиться на особистому контролі Криворізького міського голови Юрія Вілкула.

09 січня 2020

Результати інспекційного відвідування: справедливість перемогла!

Скориставшись правом на захист своїх соціальних гарантій, до департаменту соціальної політики виконкому Криворізької міської ради (надалі – Департамент) звернулась колишня працівниця підприємства «N» громадянка «К» стосовно порушення відносно неї трудового законодавства в частині невиплати заробітної плати під час звільнення у вересні поточного року, що стало підставою для здійснення інспекцією з питань праці та зайнятості Департаменту інспекційного відвідування.

09 січня 2020
РОЗМІРИ ДЕРЖАВНИХ СОЦІАЛЬНИХ ДОПОМОГ ЗБІЛЬШЕНО

РОЗМІРИ ДЕРЖАВНИХ СОЦІАЛЬНИХ ДОПОМОГ ЗБІЛЬШЕНО

З 1 січня 2020 року Урядом прийнято рішення про підвищення деяких видів державних соціальних допомог, тож з початку нового року:

08 січня 2020

Змінено умови реєстрації місця проживання закладами соціального захисту! До уваги осіб, які не мають постійного місця проживання!

З 25 грудня 2019 року внесено зміни до статті 6 Закону України «Про свободу пересування та вільний вибір місця проживання в Україні», якими, зокрема, скасовано умову обов’язкового проживання бездомних та інших осіб, які не мають постійного місця проживання, у спеціалізованих соціальних установах, закладах соціального обслуговування та соціального захисту.

28 грудня 2019
Як не стати заручником  у безвідповідального роботодавця?

Як не стати заручником у безвідповідального роботодавця?

За період діяльності інспекції з питань праці та зайнятості департаменту соціальної політики виконкому Криворізької міської ради фахівцям інспекції приходиться зіткатися з непоодинокими випадками винахідливості недобросовісних роботодавців, які всілякими можливими й неможливими шляхами використовують працю найманих працівників в обхід трудового законодавства.

27 грудня 2019
© 2009—2020, Виконком Криворізької міської ради