Офіційний веб-сайт Криворізької міської ради та її виконавчого комітету
Офіційний сайт виконкому Криворізької міської ради Виконком Криворізької міської ради Офіційний веб-сайт виконкому Криворізької міської ради

Інформаційний вісник департаменту

Відкриття фотовиставки «Сонячні діти» або відверто про особливих дітей

Відкриття фотовиставки «Сонячні діти» або відверто про особливих дітей

Ми звикли не помічати їх: стояти осторонь, ховати погляд в екрані смартфона, зі співчуттям чи байдуже розглядати оголошення про збір коштів для «сонячних» дітей з особливими потребами. І хоча такі діти сприймають довколишній світ трохи інакше ніж ми – радіють цукеркам або яскравій палітурці книги, яку, можливо, так і не зможуть прочитати, вони розуміють «міжнародну мову» любові та турботи про них.

12 грудня 2019

ПЕНСІЮ КРИВОРІЖЦІ ОТРИМУЮТЬ СВОЄЧАСНО

На особистому контролі міського голови перебуває питання виплати пенсій та інших соціальних виплат криворізьким пенсіонерам.

10 грудня 2019
СКОРБИМ, ПОДІЛЯЄМО БІЛЬ УТРАТИ

СКОРБИМ, ПОДІЛЯЄМО БІЛЬ УТРАТИ

На 93 році пішла з життя визволитель міста Кривого Рогу від нацистських загарбників Марченко Олена Іванівна.

10 грудня 2019
Допомога чорнобильцям

Допомога чорнобильцям

14 грудня Україна вшановує своїх героїв-ліквідаторів катастрофи на Чорнобильській АЕС, які захистили людство й планету від ядерного лиха. Всі роки, які минули після катастрофи, міська влада тісно співпрацює з чорнобильцями, не залишаючи жодного з них сам на сам з проблемами.

10 грудня 2019
На засіданні комітету

На засіданні комітету

05.12.2019 на засіданні комітету забезпечення доступності осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення до об’єктів соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури Дніпропетровської облдержадміністрації говорили про важливі питання в створенні безбар’єрного простору

09 грудня 2019
ФІНАНСУВАННЯ ДЕРЖАВНИХ СОЦІАЛЬНИХ ДОПОМОГ

ФІНАНСУВАННЯ ДЕРЖАВНИХ СОЦІАЛЬНИХ ДОПОМОГ

09 грудня до міста надійшло 100 % від потреби коштів на виплату державних соціальних допомог першої половини грудня. Всі кошти у повному обсязі перераховуються на особові рахунки їх одержувачів.

09 грудня 2019

РОЗМІР ДЕРЖАВНИХ СОЦІАЛЬНИХ ДОПОМОГ ЗБІЛЬШУЄТЬСЯ

З 1 грудня 2019 року, відповідно до Закону України «Про Державний бюджет України на 2019 рік», відбулося підвищення розміру прожиткового мінімуму. Унаслідок цього збільшилися і розміри соціальних допомог, які прив’язані до цього показника.

06 грудня 2019
Зустріч у «неформаті» - подяка за спілкування!

Зустріч у «неформаті» - подяка за спілкування!

Громадські організації нашого міста є активними учасниками діалогу з міською владою. Щомісяця в Центрі надання адміністративних послуг «Віза» за пропозиціями голів громадських організацій проводяться тренінги, метою яких є ознайомлення громади міста з новими сервісами надання послуг Офісами публічних послуг органів місцевого самоврядування.

04 грудня 2019
МІСТО ШАНУЄ СВОЇХ ДОВГОЖИТЕЛІВ.  ПОДІЇ 2019 РОКУ

МІСТО ШАНУЄ СВОЇХ ДОВГОЖИТЕЛІВ. ПОДІЇ 2019 РОКУ

Це цікаво: Починаючи з 2007 року в Кривому Розі започатковано привітання довгожителів міста зі 100-річним ювілеєм. За доброю традицією вітання цих поважних громадян про-ходить в сімейному колі рідних та близьких, до яких зазвичай приєднуються представники ор-ганів місцевого самоврядування, ветеранських організацій тощо.
04 грудня 2019
Міжнародний день людей з інвалідністю  або роздуми про унікальну можливість  проявити людяність та увагу по відношенню до людей з обмеженими фізичними можливостями

Міжнародний день людей з інвалідністю або роздуми про унікальну можливість проявити людяність та увагу по відношенню до людей з обмеженими фізичними можливостями

Цей день ще раз нагадує кожному, що поряд живуть люди, які мають певні обмеження та розраховують на людяність і допомогу від оточуючих. Тому, соціальна підтримки людей з інвалідністю є одним із найважливіших напрямків роботи органів місцевого самоврядування, спрямованої на створення їм сприятливих умов життєдіяльності на рівні з іншими громадянами, в тому числі на реабілітацію, всебічний розвиток та інтеграцію в суспільство.

03 грудня 2019
Грудень на порозі –  звітуємо про результати своєї роботи в листопаді

Грудень на порозі – звітуємо про результати своєї роботи в листопаді

На виконання доручень, наданих міським головою Юрієм Вілкулом щодо охоплення роз’яснювальною роботою стосовно неухильного дотримання трудового законодавства якомога більшої кількості фізичних осіб-підприємців та їх найманих працівників, інспекцією з питань праці та зайнятості Департаменту соціальної політики виконкому Криворізької міської ради упродовж листопада 2019 року здійснено понад 100 виходів до суб’єктів господарювання за адресами ведення їх господарської діяльності та проведено інформаційно-роз’яснювальну роботу з питань легалізації найманої праці, порядку виплати заробітної плати тощо.

02 грудня 2019
«Гаряча» телефонна лінія для «гарячих» соціальних питань!

«Гаряча» телефонна лінія для «гарячих» соціальних питань!

Все частіше мешканці міста користуються «Гарячою» лінією – 097-027-2624 департаменту соціальної політики як дієвим та доступним механізмом отримання послуг.

02 грудня 2019
Запитували – відповідаємо. Соціальні питання у «Візі».

Запитували – відповідаємо. Соціальні питання у «Візі».

Все більше мешканців нашого міста користуються перевагами швидкого і доступного обслуговування у Центру надання адміністративних послуг «Віза». За телефоном «гарячої» лінії 0970272624 громадяни отримують зворотній зв'язок із соціальних питань та спеціаліст обов'язково надасть відповіді на питання.

29 листопада 2019
ЗАПИТУВАЛИ -   ВІДПОВІДАЄМО

ЗАПИТУВАЛИ - ВІДПОВІДАЄМО

У Кривому Розі запроваджується новий муніципальний проєкт «Картка криворіжця». Що вона передбачає?

29 листопада 2019

ПІДТРИМУЄМО ВЕТЕРАНІВ. ВЕТЕРАНСЬКЕ ПОДВІР’Я У КРИВОМУ РОЗІ

Нині у нашому місті мешкає понад 15 тисяч ветеранів війни, у тому числі 120 фронтовиків. Місто шанує своїх ветеранів та робить усе можливе для їх підтримки. З цією метою у 2013 році за ініціативи Криворізької міської організації ветеранів та депутатів місцевих рад стартувала акція «Ветеранське подвір’я», яка діє і по нинішній час.

29 листопада 2019
© 2009—2019, Виконком Криворізької міської ради