Офіційний сайт Криворізької міської ради та її виконавчого комітету
Офіційний сайт виконкому Криворізької міської ради Виконком Криворізької міської ради Офіційний веб-сайт виконкому Криворізької міської ради

Актуально

Роз’яснення щодо проведення експертизи проектів з будівництва доріг

Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України надано роз’яснення щодо проведення експертизи проектів з будівництва доріг.
27 липня 2018

На прес-брифінгу 19 липня 2018 року

Голова Державної архітектурно-будівельної інспекції України Олексій Кудрявцев повідомив, що «Будівельна амністія» запрацює з вересня місяця.

24 липня 2018

Нові Державні будівельні норми

В Інформаційному бюлетені Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України №5/2018 опубліковані нові державні будівельні норми: ДБН Б.2.2-12:2018 «Планування і забудова територій», ДБН В.2.2-3:2018 «Будинки і споруди. Заклади освіти» та ДБН В.2.3-5:2018 «Вулиці та дороги населених пунктів». Вони офіційно вступлять в силу з 1 вересня 2018 року.

13 червня 2018

Внесені зміни у механізм здійснення технічного нагляду

Відповідно до Порядку здійснення технічного нагляду під час будівництва об’єкта архітектури, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 11.07.2007р. №903 «Про авторський та технічний нагляд під час будівництва об’єкта архітектури» та Постанови Кабінету Міністрів України від 25.04.2018р. №327 «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України», внесені зміни у механізм здійснення технічного нагляду, а саме.

23 травня 2018

18 квітня 2018 року у програмі «Паралелі»

на телеканалі «Правда ТУТ» Голова Державної архітектурно-будівельної інспекції України Олексій Кудрявцев надав роз’яснення щодо будівельної амністії незначного класу наслідків.

23 квітня 2018

Будівельна амністія-2018

22 березня 2018 року Верховна Рада України ухвалила в цілому законопроект №3696 про внесення змін до Закону України “Про регулювання містобудівної діяльності” щодо продовження терміну прийняття в експлуатацію об’єктів будівництва, споруджених без дозволу на виконання будівельних робіт.

03 квітня 2018

Назва об’єкта будівництва та коригування проектної документації

Аналіз відмов у видачі документів дозвільного та декларативного характеру, порушень, що були виявлені спеціалістами Відділу під час здійснення заходів державного архітектурно-будівельного контролю на об’єктах будівництва свідчить про те, що немалою мірою вони пов’язані з недостатнім знанням замовниками та проектувальниками системи проектної документації. Попре те, що ця система повно і чітко законодавчо і нормативно врегульована.

16 березня 2018

Лист Мінрегіонбуду України від 22.02.18 р. № 7/15-1904 «Щодо кошторисної заробітної плати при визначенні вартості будівництва»

Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України відповідно до Порядку розрахунку розміру кошторисної заробітної плати, який враховується при визначенні вартості будівництва об'єктів, затвердженого наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 20 жовтня 2016 року № 281, зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 11 листопада 2016 року за № 1469/29599, повідомляє.

01 березня 2018

Експлуатація житлових будинків підвищеної поверховості та висотних житлових будинків відповідно до державних будівельних норм України в галузі пожежної безпеки

В минулому році в містобудівному законодавстві відбувся ряд змін. З 10.06.2017р. набрала чинності постанова Кабінету Міністрів України, якою затверджено перелік будівельних робіт, які не потребують документів, що дають право на їх виконання, та після закінчення яких об'єкт не підлягає прийняттю в експлуатацію.

01 лютого 2018

Пам’ятка щодо порядку прийняття в експлуатацію самочинно збудованих об’єктів

На сьогоднішній день, право власності на самочинно збудоване нерухоме майно може бути визнане за особою, яка здійснила самочинне будівництво на земельній ділянці, лише за рішенням суду.

01 лютого 2018

Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України надано роз’яснення щодо необхідності проведення технічної інвентаризації інженерних мереж

Відповідно до роз’яснень, стаття 4 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» (далі – Закон) встановлено, що об’єктами будівництва є будинки, будівлі, споруди будь-якого призначення, їх комплекси та частини, лінійні об’єкти інженерно-транспортної інфраструктури.

10 січня 2018

Про оцінку впливу на довкілля

18 грудня 2017 року відбудеться введення в дію Закону України «Про оцінку впливу на довкілля» (надалі по тексту – Закон), у зв’язку з чим втратить чинність Закон України «Про екологічну експертизу» та будуть внесені зміни до статті 31 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності».

15 грудня 2017

Про зміну № 11 до Довідника кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 64 «Будівельні, монтажні та ремонтно-будівельні роботи»

Мінрегіоном за погодженням з Мінсоцполітики, СПО роботодавців, СПО об’єднань профспілок за участю Профспілки працівників будівництва і промисловості будівельних матеріалів України затверджено наказом Мінрегіону від 08.08.2017 №192 «Про внесення змін до Довідника кваліфікаційних характеристик професій працівників Випуск 64 «Будівельні, монтажні та ремонтно-будівельні роботи», чотири кваліфікаційні характеристики професій, зокрема:

31 жовтня 2017

Інформація, щодо дотримання державних будівельних норм для маломобільних груп населення

На даний час вимоги, щодо мало мобільних груп населення поширюються на проектування та реконструкцію цивільних (житлових та громадських) будинків та споруд з урахуванням потреб людей, які відносяться до мало мобільних груп населення (далі - МГН), функціонально-планувальні елементи будинків і споруд, їх земельні ділянки, а також на вхідні вузли, комунікації, шляхи евакуації, приміщення (зони) проживання, об­слуговування і робочі місця, а також їх інформаційне та інженерне обладнання.

26 липня 2017

ДО УВАГИ МЕШКАНЦІВ МІСТА ТА СУБЄКТІВ ГОСПОДАРЮВАННЯ!

З 10 червня набрав чинності Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення містобудівної діяльності». Відповідно до якого передбачається перехід від триступенової дозвільної системи (повідомлення, декларація, дозвіл) до двоступеневої (повідомлення, дозвіл). А порядок оформлення дозвільних документів визначається не за категорією складності об’єкта будівництва, а за класом наслідків (незначний, середній, значний).

21 червня 2017
Сторінки   1 2 »
© 2009—2018, Виконком Криворізької міської ради