Офіційний сайт Криворізької міської ради та її виконавчого комітету
Офіційний сайт виконкому Криворізької міської ради Виконком Криворізької міської ради Офіційний веб-сайт виконкому Криворізької міської ради

Актуально

ДО УВАГИ МЕШКАНЦІВ МІСТА ТА СУБЄКТІВ ГОСПОДАРЮВАННЯ!»

На сьогоднішній день в Україні процедура подачі документів стає максимально прозорою та зручною. Можливо це завдяки сучасним інформаційним технологіям, які ефективно запроваджуються у життя. Електронні форми документів з автоматичною перевіркою та підказками максимально мінімізують ризик допущення помилок при їх заповненні. Отже, громадяни або суб’єкти господарювання, які виявлять бажання отримати дозвільні документи, швидко та без перешкод можуть отримати послуги, не виходячи з власної оселі.

10 грудня 2018

Будівельна амністія-2018

Основні аспекти та переваги застосування порядку проведення технічного обстеження і прийняття в експлуатацію об’єктів або "будівельної амністії-2018".

26 жовтня 2018

Підписано Меморандум про співробітництво у сфері автоматизації адміністративних процесів у будівництві

19 жовтня Державне агентство з питань електронного урядування України, Державна архітектурно-будівельна інспекція України та міжнародні партнери – Фонд «Євразія» (проект «Прозорість та підзвітність у державному управлінні та послугах/TAPAS», що фінансується урядом США через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) та урядом Великої Британії через UK aid) і благодійна організація «Фонд Східна Європа» підписали Меморандум про співробітництво у сфері автоматизації адміністративних процесів у будівництві. Документ передбачає переведення максимальної кількості послуг у системі держархбудконтролю в електронну форму, що дозволить підвищити рівень прозорості її роботи та знизити ймовірні корупційні ризики.

24 жовтня 2018

Розширюється функціонал онлайн-платформи ПРОЗОРА ДАБІ

9 жовтня 2018 року Голова Державної архітектурно-будівельної інспекції України Олексій Кудрявцев під час виробничої наради з керівниками територіальних органів відомства наголосив, що розширюється функціонал онлайн-платформи ПРОЗОРА ДАБІ, що вже працює на офіційному сайті органу держархбудконтролю.

12 жовтня 2018

Онлайн-реєстрація повідомлення про початок будівництва стає все більш популярною послугою серед українців»

Відповідно до інформації на офіційному сайті Державної архітектурно-будівельної інспекції України, з початком роботи нового автоматизованого е-сервісу, 51 тисяча українців отримала можливість будувати за спрощеною формою – після онлайн-реєстрації повідомлення про початок будівельних робіт.

11 жовтня 2018

Онлайн-повідомлення про початок будівельних робіт без втручання посадової особи

Ще однією приємною новиною для забудовників нашого міста стало впровадження першої в Україні повністю автоматизованої електронної послуги – без втручання посадової особи. Вона стосується будівництва, здійснюваного на підставі будівельного паспорту. Відтепер із поданням такого повідомлення внесення даних до Реєстру дозвільних документів ДАБІ здійснюватиметься цілком автоматично – без участі посадовців.
21 серпня 2018

Зміни у проектуванні та будівництві з 01.09.2018

З 01.09.2018 року в Україні запроваджуються нові будівельні норми, що кардинально змінить порядок реалізації законодавства у сфері містобудівної діяльності.

21 серпня 2018

Роз’яснення щодо проведення експертизи проектів з будівництва доріг

Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України надано роз’яснення щодо проведення експертизи проектів з будівництва доріг.
27 липня 2018

На прес-брифінгу 19 липня 2018 року

Голова Державної архітектурно-будівельної інспекції України Олексій Кудрявцев повідомив, що «Будівельна амністія» запрацює з вересня місяця.

24 липня 2018

Нові Державні будівельні норми

В Інформаційному бюлетені Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України №5/2018 опубліковані нові державні будівельні норми: ДБН Б.2.2-12:2018 «Планування і забудова територій», ДБН В.2.2-3:2018 «Будинки і споруди. Заклади освіти» та ДБН В.2.3-5:2018 «Вулиці та дороги населених пунктів». Вони офіційно вступлять в силу з 1 вересня 2018 року.

13 червня 2018

Внесені зміни у механізм здійснення технічного нагляду

Відповідно до Порядку здійснення технічного нагляду під час будівництва об’єкта архітектури, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 11.07.2007р. №903 «Про авторський та технічний нагляд під час будівництва об’єкта архітектури» та Постанови Кабінету Міністрів України від 25.04.2018р. №327 «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України», внесені зміни у механізм здійснення технічного нагляду, а саме.

23 травня 2018

18 квітня 2018 року у програмі «Паралелі»

на телеканалі «Правда ТУТ» Голова Державної архітектурно-будівельної інспекції України Олексій Кудрявцев надав роз’яснення щодо будівельної амністії незначного класу наслідків.

23 квітня 2018

Будівельна амністія-2018

22 березня 2018 року Верховна Рада України ухвалила в цілому законопроект №3696 про внесення змін до Закону України “Про регулювання містобудівної діяльності” щодо продовження терміну прийняття в експлуатацію об’єктів будівництва, споруджених без дозволу на виконання будівельних робіт.

03 квітня 2018

Назва об’єкта будівництва та коригування проектної документації

Аналіз відмов у видачі документів дозвільного та декларативного характеру, порушень, що були виявлені спеціалістами Відділу під час здійснення заходів державного архітектурно-будівельного контролю на об’єктах будівництва свідчить про те, що немалою мірою вони пов’язані з недостатнім знанням замовниками та проектувальниками системи проектної документації. Попре те, що ця система повно і чітко законодавчо і нормативно врегульована.

16 березня 2018

Лист Мінрегіонбуду України від 22.02.18 р. № 7/15-1904 «Щодо кошторисної заробітної плати при визначенні вартості будівництва»

Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України відповідно до Порядку розрахунку розміру кошторисної заробітної плати, який враховується при визначенні вартості будівництва об'єктів, затвердженого наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 20 жовтня 2016 року № 281, зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 11 листопада 2016 року за № 1469/29599, повідомляє.

01 березня 2018
Сторінки   1 2 »
© 2009—2018, Виконком Криворізької міської ради