Офіційний сайт Криворізької міської ради та її виконавчого комітету
Офіційний сайт виконкому Криворізької міської ради Виконком Криворізької міської ради Офіційний веб-сайт виконкому Криворізької міської ради

Актуально

Нові державні будівельні норми України щодо  проектування основ і фундаментів

Нові державні будівельні норми України щодо проектування основ і фундаментів

З 1 січня 2019 року вступили в дію нові державні будівельні норми щодо проектування основ і фундаментів, а саме ДБН В.2.1-10:2018 «Основи і фундаменти будівель та споруд. Основні положення».

12 березня 2019
В Україні планується внесення змін у ДБН  В.2.2-23-2009 «Підприємства торгівлі», а саме: відміняється обов’язкова вимога щодо обмеження висоти торговельних залів

В Україні планується внесення змін у ДБН В.2.2-23-2009 «Підприємства торгівлі», а саме: відміняється обов’язкова вимога щодо обмеження висоти торговельних залів

Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України планується ввести зміни до державних будівельних норм щодо підприємств торгівлі (Зміна №1 у ДБН В.2.2-23-2009 «Підприємства торгівлі») вводиться норма, згідно з якою допускається без обмежень збільшувати висоту торговельних залів, якщо це передбачено завданням на проектування та за обов’язкового дотримання необхідних вимог.

11 березня 2019
Нові державні будівельні норми

Нові державні будівельні норми

З 1 квітня 2019 року вступлять в силу нові державні будівельні норми щодо обов’язкового створення безбар’єрного простору в Україні для маломобільних груп населення, а саме ДБН В.2.2-40:2018 «Будинки і споруди. Інклюзивність будівель і споруд. Основні положення».

28 лютого 2019

В Кривому Розі понад 290 власників самовільно збудованої нерухомості скористались правом на «будівельну амністію»

З початку дії «будівельної амністії» Відділом з питань державного архітектурно-будівельного контролю виконкому Криворізької міської ради (надалі - Відділ) розглянуто 298 пакетів документів щодо узаконення об’єктів самочинного будівництва, зведених з 5 серпня 1992 року по 9 квітня 2015 року.

12 лютого 2019

ДО УВАГИ МЕШКАНЦІВ МІСТА ТА СУБЄКТІВ ГОСПОДАРЮВАННЯ!»

На сьогоднішній день в Україні процедура подачі документів стає максимально прозорою та зручною. Можливо це завдяки сучасним інформаційним технологіям, які ефективно запроваджуються у життя. Електронні форми документів з автоматичною перевіркою та підказками максимально мінімізують ризик допущення помилок при їх заповненні. Отже, громадяни або суб’єкти господарювання, які виявлять бажання отримати дозвільні документи, швидко та без перешкод можуть отримати послуги, не виходячи з власної оселі.

10 грудня 2018

Будівельна амністія-2018

Основні аспекти та переваги застосування порядку проведення технічного обстеження і прийняття в експлуатацію об’єктів або "будівельної амністії-2018".

26 жовтня 2018

Підписано Меморандум про співробітництво у сфері автоматизації адміністративних процесів у будівництві

19 жовтня Державне агентство з питань електронного урядування України, Державна архітектурно-будівельна інспекція України та міжнародні партнери – Фонд «Євразія» (проект «Прозорість та підзвітність у державному управлінні та послугах/TAPAS», що фінансується урядом США через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) та урядом Великої Британії через UK aid) і благодійна організація «Фонд Східна Європа» підписали Меморандум про співробітництво у сфері автоматизації адміністративних процесів у будівництві. Документ передбачає переведення максимальної кількості послуг у системі держархбудконтролю в електронну форму, що дозволить підвищити рівень прозорості її роботи та знизити ймовірні корупційні ризики.

24 жовтня 2018

Розширюється функціонал онлайн-платформи ПРОЗОРА ДАБІ

9 жовтня 2018 року Голова Державної архітектурно-будівельної інспекції України Олексій Кудрявцев під час виробничої наради з керівниками територіальних органів відомства наголосив, що розширюється функціонал онлайн-платформи ПРОЗОРА ДАБІ, що вже працює на офіційному сайті органу держархбудконтролю.

12 жовтня 2018

Онлайн-реєстрація повідомлення про початок будівництва стає все більш популярною послугою серед українців»

Відповідно до інформації на офіційному сайті Державної архітектурно-будівельної інспекції України, з початком роботи нового автоматизованого е-сервісу, 51 тисяча українців отримала можливість будувати за спрощеною формою – після онлайн-реєстрації повідомлення про початок будівельних робіт.

11 жовтня 2018

Онлайн-повідомлення про початок будівельних робіт без втручання посадової особи

Ще однією приємною новиною для забудовників нашого міста стало впровадження першої в Україні повністю автоматизованої електронної послуги – без втручання посадової особи. Вона стосується будівництва, здійснюваного на підставі будівельного паспорту. Відтепер із поданням такого повідомлення внесення даних до Реєстру дозвільних документів ДАБІ здійснюватиметься цілком автоматично – без участі посадовців.
21 серпня 2018

Зміни у проектуванні та будівництві з 01.09.2018

З 01.09.2018 року в Україні запроваджуються нові будівельні норми, що кардинально змінить порядок реалізації законодавства у сфері містобудівної діяльності.

21 серпня 2018

Роз’яснення щодо проведення експертизи проектів з будівництва доріг

Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України надано роз’яснення щодо проведення експертизи проектів з будівництва доріг.
27 липня 2018

На прес-брифінгу 19 липня 2018 року

Голова Державної архітектурно-будівельної інспекції України Олексій Кудрявцев повідомив, що «Будівельна амністія» запрацює з вересня місяця.

24 липня 2018

Нові Державні будівельні норми

В Інформаційному бюлетені Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України №5/2018 опубліковані нові державні будівельні норми: ДБН Б.2.2-12:2018 «Планування і забудова територій», ДБН В.2.2-3:2018 «Будинки і споруди. Заклади освіти» та ДБН В.2.3-5:2018 «Вулиці та дороги населених пунктів». Вони офіційно вступлять в силу з 1 вересня 2018 року.

13 червня 2018

Внесені зміни у механізм здійснення технічного нагляду

Відповідно до Порядку здійснення технічного нагляду під час будівництва об’єкта архітектури, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 11.07.2007р. №903 «Про авторський та технічний нагляд під час будівництва об’єкта архітектури» та Постанови Кабінету Міністрів України від 25.04.2018р. №327 «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України», внесені зміни у механізм здійснення технічного нагляду, а саме.

23 травня 2018
Сторінки   1 2 3 »
© 2009—2019, Виконком Криворізької міської ради