Офіційний сайт Криворізької міської ради та її виконавчого комітету
Офіційний сайт виконкому Криворізької міської ради Виконком Криворізької міської ради Офіційний веб-сайт виконкому Криворізької міської ради

Діяльність молодіжного виконкому

Обговорення типового положення  про орган студентського самоврядування

Обговорення типового положення про орган студентського самоврядування

25 жовтня 2018 року членом молодіжного виконкому, віце-президентом з регіонального розвитку Української асоціації студентів Аліною Кузьмич, за підтримки комітету у справах сім`ї і молоді виконкому Криворізької міської ради, проведено регіональне обговорення типового положення про орган студентського самоврядування, до якого були залучені голови студентських рад вищих навчальних закладів міста та представники від студентства. Молодь обмінювалась досвідом та активно висловлювала свої побажання щодо удосконалення типового положення. Чекаємо на конструктивні зміни!

29 жовтня 2018
Підсумки травня

Підсумки травня

05 травня 2018 року члени молодіжних виконкомів м. Кривого Рогу та Металургійного району підтримали ініціативу голови громадської організації «Об`єднання солдатських матерів Криворіжжя» Король Наталі Андріївни, організувавши спільний суботник з прибирання території бази відпочинку «Окунь».

24 травня 2018
Чисте місто – чиста душа

Чисте місто – чиста душа

21.04.2018 члени молодіжного виконкому м. Кривого Рогу взяли участь у загальноміському суботнику. Місце прибирання обрали самостійно – це територія гранітного кар'єру на мкр. Зарічний.

24 квітня 2018
Акція до Дня здоров`я «Студенти – дітям»

Акція до Дня здоров`я «Студенти – дітям»

05.04.2018 члени молодіжного виконкому м. Кривого Рогу спільно з представниками благодійної організації «Благодійне товариство «Всеукраїнська мережа людей, які живуть з ВІЛ/СНІД» відвідали дітей та молодь модульного містечка, підготувавши для них конкурсно-розважальну програму: спортивний квест «Козацькому роду нема переводу», аква-грим, малювання та виготовлення аплікацій; проведення профорієнтаційної роботи з молоддю. Також була привезена гуманітарна допомога й солодощі. День пройшов насичено, дітям сподобалось грати на свіжому повітрі, а молодіжний виконком мав змогу побачити модульне містечко на власні очі.
10 квітня 2018
Засідання «круглого столу» з молоддю  щодо обговорення проекту рішення «Про проведення конкурсу  проектів місцевого розвитку «Громадський бюджет-2019»

Засідання «круглого столу» з молоддю щодо обговорення проекту рішення «Про проведення конкурсу проектів місцевого розвитку «Громадський бюджет-2019»

15.03.2018 у прес-центрі виконкому міської ради відбулося засідання «круглого столу» з молоддю щодо обговорення проекту рішення «Про проведення конкурсу проектів місцевого розвитку «Громадський бюджет-2019», яке проводив заступник міського голови А.А. Полтавець.

20 березня 2018
«Новорічна казка»

«Новорічна казка»

Члени молодіжного виконкому спільно з представниками благодійної організації «Благодійне товариство «Всеукраїнська мережа людей, які живуть з ВІЛ/СНІД» м. Кривий Ріг» привітали з новорічними та різдвяними святами вихованців комунального закладу «Центр соціально-психологічної реабілітації дітей №1» Криворізької міської ради.

23 січня 2018
Література на колесах. Надія Кривбасу

Література на колесах. Надія Кривбасу

Вже третій рік поспіль у рамках Програми «Нова генерація Кривого Рогу» та за підтримки міського голови і комітету у справах сім`ї і молоді виконкому міської ради реалізовується проект молодіжного виконкому «Література на колесах».

07 листопада 2017
Засідання молодіжного виконкому

Засідання молодіжного виконкому

29.09.2017 у приміщенні виконкому міської ради (к. 444) проведено спільне засідання членів молодіжних виконкомів міста та районних у місті рад з головами студентських рад вищих навчальних закладів І-ІV рівнів акредитації. На засіданні були присутні представники благодійної організації «Благодійне товариство «Всеукраїнська мережа людей, які живуть з ВІЛ/СНІД» м. Кривий Ріг», об`єднання підлітків і молоді TEENERGIZER та Першого криворізького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги. 

03 жовтня 2017
«Прощання з літом»

«Прощання з літом»

29 серпня 2017 року у палаці культури «Мистецький» відбувся захід для дітей «Прощання з літом» за сприянням громадських організацій «Асоціація допомоги людям з розладами спектру аутизму – КР» і захисту прав дітей та дітей-інвалідів «Промінь надії». Молодіжний виконком долучився до проведення цього свята, підготувавши майстер-класи та рухливі ігри.

01 вересня 2017
Форум української молоді діаспори – Дніпро 2017

Форум української молоді діаспори – Дніпро 2017

22 серпня 2017 року члени молодіжного виконкому взяли участь у офіційному відкритті міжнародної акцій, спрямованої на формування патріотичної свідомості молоді, «Форум української молоді діаспори – Дніпро 2017.

01 вересня 2017
«Країна дитинства»

«Країна дитинства»

Ми повинні розуміти, що кожна дитина особлива і всі діти рівні між собою та в однаковій мірі заслуговують на свято. Саме тому 03 червня 2017 року, з нагоди Міжнародного дня захисту дітей, у парку ім. Федора Мершавцева вперше в місті було проведено творчий фестиваль для дітей з особливими потребами «Країна дитинства».

07 червня 2017
Яскравий  травень

Яскравий травень

Для молодіжного виконкому травень 2017 року виявився дуже цікавим і насиченим різноманітними подіями та заходами.

29 травня 2017
Посилення правової свідомості молоді

Посилення правової свідомості молоді

05 квітня 2017 року у приміщенні бібліотеки-філіалу № 1 за ініціативи Першого криворізького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги проведено круглий стіл «Посилення правової свідомості молоді».
06 квітня 2017
Наприкінці березня 2017 року у м. Києві народний депутат України Олександр Вілкул провів засідання робочої групи з членами молодіжного виконкому

Наприкінці березня 2017 року у м. Києві народний депутат України Олександр Вілкул провів засідання робочої групи з членами молодіжного виконкому

Учасники зустрічі поділилися власним баченням вдосконалення трудового законодавства, системи освіти і створення нових робочих місць, а також намітили етапи подальшої співпраці.
03 квітня 2017
02 квітня 2017 року у Всесвітній День розповсюдження знань про аутизм члени молодіжного виконкому долучилися до проведення флешмобу

02 квітня 2017 року у Всесвітній День розповсюдження знань про аутизм члени молодіжного виконкому долучилися до проведення флешмобу

03 квітня 2017
Сторінки   1 2 3 »
© 2009—2018, Виконком Криворізької міської ради