Офіційний вебсайт Криворізької міської ради та її виконавчого комітету

Діяльність молодіжного виконкому

Добра традиція

Добра традиція

Члени Молодіжного виконкому спільно з волонтерами привезли дітям солодкі подарунки, фрукти та речі, які необхідні їм для перебування у закладі.
22 грудня 2021
День захисту дітей

День захисту дітей

У День захисту дітей члени Молодіжного виконкому м. Кривого Рогу відвідали вихованців Комунального закладу «Центр соціально-психологічної реабілітації дітей» Криворізької міської ради.

04 червня 2021
Зустріч Криворізького міського голови  з членами Молодіжного виконкому

Зустріч Криворізького міського голови з членами Молодіжного виконкому

24.03.2021 у прес-центрі виконкому Криворізької міської відбулася зустріч міського голови з представниками Молодіжного виконкому м. Кривого Рогу

24 березня 2021
Новорічне привітання!

Новорічне привітання!

Члени Молодіжного виконкому м. Кривого Рогу спільно з представниками Громадської організації «Щира справа» і V.I.P. Alternativa напередодні новорічних та різдвяних свят відвідали вихованців Комунального закладу «Центр соціально-психологічної реабілітації дітей» Криворізької міської ради, подарувавши солодощі та дитячі речі.
29 грудня 2020
Пам`ятаймо минуле заради майбутнього

Пам`ятаймо минуле заради майбутнього

З метою національно-патріотичного виховання молоді нашого міста 27 лютого 2020 року відбулась екскурсія по місцях бойової слави, яку проводив письменник і краєзнавець Бухтіяров Володимир Пилипович.

02 березня 2020
Засідання Молодіжного виконкому

Засідання Молодіжного виконкому

27 грудня 2019 року відбулось засідання Молодіжного виконкому м. Кривого Рогу, на якому підведено підсумки роботи за 2019 рік та обговорено плани на майбутнє. Чекаємо від молоді цікавих, креативних ідей та нових молодіжних проєктів і програм!

02 січня 2020
«Новорічна казка»

«Новорічна казка»

Вже стало доброю традицією, що напередодні новорічних та різдвяних свят члени Молодіжного виконкому м. Кривого Рогу приїжджають у гості до вихованців комунального закладу «Центр соціально-психологічної реабілітації дітей» Криворізької міської ради.

26 грудня 2019

Про початок програми «Skills Lab: успішна кар`єра»

30 жовтня 2019 року у Кривому Розі стартує навчальна тренінгова програма «Skills Lab: успішна кар’єра», що ініційована Центром «Розвиток корпоративної та соціальної відповідальності» за підтримки Фонду ООН у галузі народонаселення і Міністерства молоді та спорту України у партнерстві з виконкомом Криворізької міської ради й Молодіжним виконкомом м. Кривого Рогу.

11 жовтня 2019
«Громадський бюджет – 2020»

«Громадський бюджет – 2020»

2019 рік для нашого міста є роком активної участі молоді у конкурсі проєктів місцевого розвитку «Громадський бюджет», реалізація яких планується у 2020 році. На розгляд експертних груп конкурсу, які займаються оцінюванням проєктів, передано 118 робіт, де майже 50% авторів – це молоді криворіжці віком від 18 до 35 років.

09 вересня 2019
Зустріч з Почесними громадянами Кривого Рогу

Зустріч з Почесними громадянами Кривого Рогу

Напередодні Дня міста відбувся урочистий прийом міським головою Почесних громадян Кривого Рогу, на який були запрошені члени молодіжного виконкому.

Молодь як чинник формування позитивного іміджу міста

Молодь як чинник формування позитивного іміджу міста

Члени молодіжного виконкому взяли активну участь в організації і проведенні другого Всеукраїнського форуму-фестивалю «Молодь як чинник формування позитивного іміджу міста» та святкуванні Дня Європи у Кривому Розі.

Спільне засідання

Спільне засідання

29.03.2019 у приміщенні виконкому Криворізької міської ради (к.444) відбулось спільне засідання молодіжного виконкому м. Кривого Рогу з молодіжними виконкомами районних у місті рад. На засідання були запрошені представники благодійних організацій «Благодійний фонд «Пошук КР» і «Благодійне товариство «Всеукраїнська мережа людей, які живуть з ВІЛ/СНІД» м. Кривий Ріг», з якими обговорювались питання щодо залучення молоді до волонтерського руху та діяльності молодіжної мережі параіюристів.
01 квітня 2019
«Різдвяна казка»

«Різдвяна казка»

Члени молодіжного виконкому спільно з представниками благодійної організації «Благодійне товариство «Всеукраїнська мережа людей, які живуть з ВІЛ/СНІД» м. Кривий Ріг» привітали з новорічними та різдвяними святами вихованців комунального закладу «Центр соціально-психологічної реабілітації дітей №1» Криворізької міської ради.

10 січня 2019
Обговорення типового положення  про орган студентського самоврядування

Обговорення типового положення про орган студентського самоврядування

25 жовтня 2018 року членом молодіжного виконкому, віце-президентом з регіонального розвитку Української асоціації студентів Аліною Кузьмич, за підтримки комітету у справах сім`ї і молоді виконкому Криворізької міської ради, проведено регіональне обговорення типового положення про орган студентського самоврядування, до якого були залучені голови студентських рад вищих навчальних закладів міста та представники від студентства. Молодь обмінювалась досвідом та активно висловлювала свої побажання щодо удосконалення типового положення. Чекаємо на конструктивні зміни!

29 жовтня 2018
Підсумки травня

Підсумки травня

05 травня 2018 року члени молодіжних виконкомів м. Кривого Рогу та Металургійного району підтримали ініціативу голови громадської організації «Об`єднання солдатських матерів Криворіжжя» Король Наталі Андріївни, організувавши спільний суботник з прибирання території бази відпочинку «Окунь».

24 травня 2018
Сторінки   1 2 3 4 »
© 2009—2022, Виконком Криворізької міської ради