Офіційний сайт Криворізької міської ради та її виконавчого комітету
Офіційний сайт виконкому Криворізької міської ради Виконком Криворізької міської ради Офіційний веб-сайт виконкому Криворізької міської ради

Рекомендації суб’єктам господарювання

Максимальна ціна на тютюнові вироби

Максимальна ціна на тютюнові вироби

Ціна продажу тютюнових виробів не може бути більшою, ніж максимальна роздрібна ціна (далі — МРЦ), яка наноситься на споживчу упаковку, збільшена на 5-відсотковий акцизний податок з реалізації суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів.
13 липня 2018
Ломбардні позики – через РРО

Ломбардні позики – через РРО

Згідно з ст. 1 Закону України «Про фінансові послуги та державне регулювання ринків фінансових послуг» встановлено, що ломбарди належать до фінансових установ і здійснюють свою діяльність у сфері надання фінансових послуг, зокрема, надання коштів у позику.

04 липня 2018
Змінили місцезнаходження – внесіть зміни до відомостей,  зазначених у виданій ліцензії

Змінили місцезнаходження – внесіть зміни до відомостей, зазначених у виданій ліцензії

Головне управління ДФС у Дніпропетровській області повідомляє, що відповідно до ч. 33 ст. 15 Закону України від 19.12.1995 № 481/95-ВР «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів» зі змінами і доповненнями у разі зміни відомостей, зазначених у виданій суб’єкту господарювання ліцензії (за винятком змін, пов’язаних з реорганізацією суб’єкта господарювання та/або зміною типу акціонерного товариства), орган, який видав ліцензію, на підставі заяви суб’єкта господарювання протягом трьох робочих днів видає суб’єкту господарювання ліцензію, оформлену на новому бланку з урахуванням змін.

04 липня 2018
Здійснюєте спортивну діяльність – зобов’язані застосовувати РРО!

Здійснюєте спортивну діяльність – зобов’язані застосовувати РРО!

Головне управління ДФС у Дніпропетровській області нагадує, що суб’єкти господарювання, які здійснюють розрахункові операції у готівковій та/або безготівковій формі при продажу товарів (наданні послуг), згідно зі ст. 3 Закону України від 06 липня 1995 року № 265/95 ВР «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» зі змінами та доповненнями (далі – Закон № 265) зобов’язані проводити розрахункові операції на повну суму покупки (надання послуги) через зареєстровані, опломбовані у встановленому порядку та переведені у фіскальний режим роботи реєстратори розрахункових операцій (далі – РРО) з роздрукуванням відповідних розрахункових документів, що підтверджують виконання розрахункових операцій, або у випадках, передбачених цим Законом, – із застосуванням зареєстрованих у встановленому порядку розрахункових книжок (далі – РК).

04 липня 2018
Чи застосовуються касові апарати при продажу б/в телефонів?

Чи застосовуються касові апарати при продажу б/в телефонів?

Головне управління ДФС у Миколаївській області нагадує, що згідно з п.296.10 ст.296 Податкового кодексу України касові апарати не застосовуються платниками єдиного податку І, ІІ та ІІІ групи (фізичні особи – підприємці) незалежно від обраного виду діяльності, обсяг доходу яких протягом календарного року не перевищує 1 млн. гривень.
26 червня 2018
Торгівля через Інтернет: коли видавати розрахунковий документ

Торгівля через Інтернет: коли видавати розрахунковий документ

Згідно з п. 1, п. 2 та п. 5 ст. 3 Закону України «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» (далі – Закон) суб’єкти господарювання, які здійснюють розрахункові операції в готівковій та/або в безготівковій формі (із застосуванням платіжних карток, платіжних чеків, жетонів тощо) при продажу товарів (наданні послуг) у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг, а також операції з приймання готівки для подальшого її переказу, зокрема, зобов’язані:

22 червня 2018
Чи потрібно в зв’язку з введенням в дію марок акцизного податку нового зразка переклеювати марки акцизного податку на алкогольних напоях та тютюнових виробів, які були марковані марками   попереднього зразка?

Чи потрібно в зв’язку з введенням в дію марок акцизного податку нового зразка переклеювати марки акцизного податку на алкогольних напоях та тютюнових виробів, які були марковані марками попереднього зразка?

Відповідно до ст. 11 Закону України від 19 грудня 1995 року №481/95-BP «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів» зі змінами та доповненнями алкогольні напої та тютюнові вироби, які виробляються в Україні, а також такі, що імпортуються в Україну, позначаються марками акцизного податку в порядку, визначеному законодавством.

22 червня 2018
Чи потрібно застосовувати касові апарати при продажу газет у кіосках?

Чи потрібно застосовувати касові апарати при продажу газет у кіосках?

Головне управління ДФС у Миколаївській області повідомляє, що відповідно до ст.9 Закону України від 6 липня 1995 року №265 «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» суб’єкти господарювання мають право не застосовувати касові апарати та розрахункові книжки при продажу у кіосках, з лотків та розносок газет, журналів та інших видань, листівок, конвертів, знаків поштової оплати, якщо питома вага такої продукції становить понад 50 відс. загального товарообігу.

22 червня 2018
Застосування цінників при реалізації товарів обов’язкове

Застосування цінників при реалізації товарів обов’язкове

Головне управління ДФС у Дніпропетровській області звертає увагу платників, що відповідно до п. 8 ст. 3 Закону України від 06.07.1995 № 265/95-ВР «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі громадського харчування та послуг» зі змінами та доповненнями суб’єкти господарювання, які здійснюють розрахункові операції в готівковій та/або в безготівковій формі (із застосуванням платіжних карток, платіжних чеків, жетонів тощо) при продажу товарів (наданні послуг) у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг, а також операції з приймання готівки для подальшого її переказу, зобов’язані реалізовувати товари (надавати послуги) за умови наявності цінника на товар (меню, прейскуранта, тарифу на послугу, що надається) у грошовій одиниці України.

20 червня 2018
За фіскальним чеком покупець може   перевірити легальність касового апарату продавця

За фіскальним чеком покупець може перевірити легальність касового апарату продавця

Державна фіскальна служба запровадила новий електронний сервіс, за допомогою якого громадяни та суб’єкти господарювання мають можливість отримати інформацію, чи зареєстрований конкретний реєстратор розрахункових операцій (РРО) в органах ДФС.

14 червня 2018
Змінено порядок ведення касових операцій

Змінено порядок ведення касових операцій

Постановою Правління Нацбанку України від 24.05.2018р. №54 (далі – Постанова №54), що набрала чинності 01.06.2018р., внесено зміни до власної постанови від 29.12.2017р. №148 «Про затвердження Положення про ведення касових операцій у національній валюті в Україні».

14 червня 2018
Оновлено реєстр РРО

Оновлено реєстр РРО

Головне управління ДФС у Дніпропетровській області доводить до відома платників, що ДФС України 06.06.2018 наказом № 362 затвердила новий Державний реєстр реєстраторів розрахункових операцій, який містить перелік РРО, дозволених до первинної реєстрації, а також первинна реєстрація яких заборонена, в кількості 167 моделей (раніше було 160).

14 червня 2018
Роздрібна торгівля безалкогольним пивом:  чи є об’єкт оподаткування акцизним податком?

Роздрібна торгівля безалкогольним пивом: чи є об’єкт оподаткування акцизним податком?

Головне управління ДФС у Дніпропетровській області нагадує, що відповідно до пп. 14.1.144 п. 14.1 ст. 14 Податкового кодексу України від 02.12.2010 № 2755-VI зі змінами та доповненнями (далі – ПКУ) пиво – це насичений діоксидом вуглецю пінистий напій, отриманий під час бродіння охмеленого сусла пивними дріжджами, який зазначений у товарній позиції 2203 згідно з УКТ ЗЕД.

07 червня 2018
Новий бренд України – залучення інвестицій і відкриття країни світу

Новий бренд України – залучення інвестицій і відкриття країни світу

Кабінет Міністрів України схвалив (постанова від 10.05.2018 № 416) єдиний бренд України «Ukraine NOW UA» («Україна ЗАРАЗ»), запропонований українською агенцією Banda в рамках роботи Комісії з питань популяризації України при Міністерстві інформаційної політики України, а також на основі пропозицій британських партнерів.

07 червня 2018
Виробництво алкогольних напоїв: порядок сплати за ліцензію

Виробництво алкогольних напоїв: порядок сплати за ліцензію

Встановлено річну плату за ліцензії на виробництво спирту етилового, коньячного, плодового, спирту етилового ректифікованого виноградного, спирту етилового ректифікованого плодового, алкогольних напоїв, тютюнових виробів, дистиляту виноградного спиртового, спирту-сирцю плодового та для суб’єктів господарювання первинного виноробства у розмірі 780 гривень.

24 травня 2018
© 2009—2018, Виконком Криворізької міської ради