Офіційний сайт Криворізької міської ради та її виконавчого комітету
Офіційний сайт виконкому Криворізької міської ради Виконком Криворізької міської ради Офіційний веб-сайт виконкому Криворізької міської ради

Рекомендації суб’єктам господарювання

Зміни щодо обов’язкового використання РРО при продажу   лікарських засобів та виробів медичного призначення

Зміни щодо обов’язкового використання РРО при продажу лікарських засобів та виробів медичного призначення

Законом України від 23.11.2018 № 2628-VІІІ «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких інших законодавчих актів України щодо покращення адміністрування та перегляду ставок окремих податків і зборів» (далі – Закон № 2628) внесено зміни до п. 296.10 ст. 296 Податкового кодексу України (далі – Кодекс).

18 січня 2019
Документи, що повинен надати покупцю,  підприємець на єдиному податку за продані товари

Документи, що повинен надати покупцю, підприємець на єдиному податку за продані товари

Відповідно до п. 6 ст. 9 Закону України від 06 липня 1995 року №265/95-ВР «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг», із змінами та доповненнями (далі – Закон №265), реєстратори розрахункових операцій (далі – РРО) та розрахункові книжки не застосовуються при продажу товарів (крім технічно складних побутових товарів, що підлягають гарантійному ремонту, а також лікарських засобів та виробів медичного призначення) (наданні послуг) фізичними особами – підприємцями, які відносяться згідно з Податковим кодексом України до груп платників єдиного податку, що не застосовують РРО.

17 січня 2019
Використовувати під час тимчасової (виїзної) торгівлі ліцензію  з іншого місця торгівлі не дозволяється

Використовувати під час тимчасової (виїзної) торгівлі ліцензію з іншого місця торгівлі не дозволяється

Головне управління ДФС у Дніпропетровській області повідомляє, що роздрібна торгівля алкогольними напоями або тютюновими виробами може здійснюватися суб’єктами господарювання всіх форм власності, у тому числі їх виробниками, за наявності у них ліцензій (ст. 15 Закону України від 19 грудня 1995 року № 481/95 «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів» із змінами та доповненнями (далі – Закон № 481)).

11 січня 2019
Мінекономрозвитку відтермінувало до 2021 року обов’язкове маркування продукції літерами латинського алфавіту

Мінекономрозвитку відтермінувало до 2021 року обов’язкове маркування продукції літерами латинського алфавіту

Мінекономрозвитку продовжило до 1 січня 2021 року перехідний період щодо обов'язкового маркування продукції літерами латинського та грецького алфавіту. Відповідний наказ Мінекономрозвитку уже пройшов процедуру державної реєстрації у Міністерстві юстиції та набуде чинності після офіційного оприлюднення.

11 січня 2019
Уряд затвердив критерії, за якими оцінюється ступінь ризику від провадження господарської діяльності у сфері санітарного та епідемічного благополуччя населення

Уряд затвердив критерії, за якими оцінюється ступінь ризику від провадження господарської діяльності у сфері санітарного та епідемічного благополуччя населення

Постановою Кабінету Міністрів України від 27 грудня 2018 № 1164 затверджено критерії, за якими оцінюється ступінь ризику від провадження господарської діяльності у сфері санітарного та епідемічного благополуччя населення.

11 січня 2019
З 1 січня 2019 року всі аптеки зобов’язані використовувати РРО

З 1 січня 2019 року всі аптеки зобов’язані використовувати РРО

З 1 січня 2019 року фізичні особи підприємці - платники єдиного податку, які здійснюють продаж лікарських засобів та виробів медичного призначення, зобов'язані використовувати реєстратори розрахункових операцій незалежно від обсягу доходу.

09 січня 2019
Законопроект про інформацію для споживачів  про харчові продукти: міфи і реальність

Законопроект про інформацію для споживачів про харчові продукти: міфи і реальність

6 грудня 2018 року Верховна Рада України прийняла законопроект «Про інформацію для споживачів щодо харчових продуктів» (реєстраційний номер законопроекту 8450).

28 грудня 2018
Перший в Україні довідник   «Простежуваність харчових продуктів: основні питання»

Перший в Україні довідник «Простежуваність харчових продуктів: основні питання»

Проект Групи Світового банку «Реформування інвестиційного клімату в Україні» за фінансової підтримки Швейцарської Конфедерації через Державний секретаріат Швейцарії з економічних питань (SECO) розробив перший в Україні довідник «Простежуваність харчових продуктів: основні питання».

28 грудня 2018
Реалізація товару в інтернет-магазині:  використання реєстратора розрахункових операцій

Реалізація товару в інтернет-магазині: використання реєстратора розрахункових операцій

При здійсненні розрахунків за товари (послуги) суб’єкти господарювання зобов’язані застосовувати РРО, у тому числі у разі здійснення безготівкових розрахунків із використанням мережі Інтернет. При цьому розрахункові документи при продажу товарів (послуг) через мережу Інтернет видаються у випадку їх безпосереднього надання споживачу.

28 грудня 2018
До уваги суб’єктів господарювання! Збільшено розмір штрафів!

До уваги суб’єктів господарювання! Збільшено розмір штрафів!

З 1 січня 2019 мінімальна заробітна плата встановлена: - у місячному розмірі: з 1 січня – 4 173 гривні; - у погодинному розмірі: з 1 січня – 25,13 гривні.

28 грудня 2018
Переваги офіційного працевлаштування

Переваги офіційного працевлаштування

Головне управління ДФС у Дніпропетровській області звертає увагу, що соціальний захист сьогодні та пенсійне забезпечення у майбутньому залежить, насамперед, від свідомої громадської позиції самих працюючих. Перш ніж погодитись на пропозицію одержувати заробітну плату «у конверті», варто замислитися над перевагами офіційного працевлаштування.

18 грудня 2018
Про заходи державного контролю   Держпродспоживслужби у 2019 році

Про заходи державного контролю Держпродспоживслужби у 2019 році

Шановні суб’єкти господарювання, рекомендуємо ознайомитися з планами державного контролю Держпродспоживслужби на 2019 рік.

18 грудня 2018
До уваги суб’єктів господарювання!  Рекомендації суб’єктам господарювання в святкові дні

До уваги суб’єктів господарювання! Рекомендації суб’єктам господарювання в святкові дні

Відповідно до ст. 4 Закону України «Про захист прав споживачів», під час придбання, замовлення або використання продукції, яка реалізується на території України, для задоволення своїх особистих потреб споживачі мають право на: належну якість продукції та обслуговування; безпеку продукції; необхідну, доступну, достовірну та своєчасну інформацію про продукцію, її кількість, якість, асортимент, а також про її виробника (виконавця, продавця); відшкодування майнової та моральної шкоди, завданої внаслідок недоліків продукції (дефекту в продукції) тощо.

14 грудня 2018
До уваги суб’єктів господарювання -  операторів ринку харчової продукції!

До уваги суб’єктів господарювання - операторів ринку харчової продукції!

Звертаємо увагу суб’єктів господарювання - операторів ринку харчової продукції на вимоги прийнятого Верховної Радою Закону України «Про інформацію для споживачів щодо харчових продуктів».

14 грудня 2018
Про реєстрацію потужностей операторів харчових продуктів

Про реєстрацію потужностей операторів харчових продуктів

Відповідно до статті 25 Закону України «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів» оператори ринку, які провадять діяльність, що не вимагає отримання експлуатаційного дозволу, зобов’язані зареєструвати потужності, які використовуються на будь-якій стадії виробництва та/або обігу харчових продуктів.

13 грудня 2018
© 2009—2019, Виконком Криворізької міської ради