Офіційний сайт Криворізької міської ради та її виконавчого комітету
Офіційний сайт виконкому Криворізької міської ради Виконком Криворізької міської ради Офіційний веб-сайт виконкому Криворізької міської ради

Рекомендації суб’єктам господарювання

За фіскальним чеком покупець може   перевірити легальність касового апарату продавця

За фіскальним чеком покупець може перевірити легальність касового апарату продавця

Державна фіскальна служба запровадила новий електронний сервіс, за допомогою якого громадяни та суб’єкти господарювання мають можливість отримати інформацію, чи зареєстрований конкретний реєстратор розрахункових операцій (РРО) в органах ДФС.

14 червня 2018
Змінено порядок ведення касових операцій

Змінено порядок ведення касових операцій

Постановою Правління Нацбанку України від 24.05.2018р. №54 (далі – Постанова №54), що набрала чинності 01.06.2018р., внесено зміни до власної постанови від 29.12.2017р. №148 «Про затвердження Положення про ведення касових операцій у національній валюті в Україні».

14 червня 2018
Оновлено реєстр РРО

Оновлено реєстр РРО

Головне управління ДФС у Дніпропетровській області доводить до відома платників, що ДФС України 06.06.2018 наказом № 362 затвердила новий Державний реєстр реєстраторів розрахункових операцій, який містить перелік РРО, дозволених до первинної реєстрації, а також первинна реєстрація яких заборонена, в кількості 167 моделей (раніше було 160).

14 червня 2018
Роздрібна торгівля безалкогольним пивом:  чи є об’єкт оподаткування акцизним податком?

Роздрібна торгівля безалкогольним пивом: чи є об’єкт оподаткування акцизним податком?

Головне управління ДФС у Дніпропетровській області нагадує, що відповідно до пп. 14.1.144 п. 14.1 ст. 14 Податкового кодексу України від 02.12.2010 № 2755-VI зі змінами та доповненнями (далі – ПКУ) пиво – це насичений діоксидом вуглецю пінистий напій, отриманий під час бродіння охмеленого сусла пивними дріжджами, який зазначений у товарній позиції 2203 згідно з УКТ ЗЕД.

07 червня 2018
Новий бренд України – залучення інвестицій і відкриття країни світу

Новий бренд України – залучення інвестицій і відкриття країни світу

Кабінет Міністрів України схвалив (постанова від 10.05.2018 № 416) єдиний бренд України «Ukraine NOW UA» («Україна ЗАРАЗ»), запропонований українською агенцією Banda в рамках роботи Комісії з питань популяризації України при Міністерстві інформаційної політики України, а також на основі пропозицій британських партнерів.

07 червня 2018
Виробництво алкогольних напоїв: порядок сплати за ліцензію

Виробництво алкогольних напоїв: порядок сплати за ліцензію

Встановлено річну плату за ліцензії на виробництво спирту етилового, коньячного, плодового, спирту етилового ректифікованого виноградного, спирту етилового ректифікованого плодового, алкогольних напоїв, тютюнових виробів, дистиляту виноградного спиртового, спирту-сирцю плодового та для суб’єктів господарювання первинного виноробства у розмірі 780 гривень.

24 травня 2018
Щодо реклами алкогольних напоїв

Щодо реклами алкогольних напоїв

Алкогольні напої, зокрема пиво, є небезпечним продуктом для здоров’я та, побічно, життя людей. Тому, рекламування таких товарів чітко врегульовує Закон України «Про рекламу» із встановленням певних умов, вимог та заборон. Зокрема, у статті 22 Закону України «Про рекламу» сказано, що реклама алкогольних напоїв, знаків для товарів і послуг, інших об’єктів права інтелектуальної власності, під якими випускаються алкогольні напої, забороняється:
14 травня 2018
Чи потрібен лікарю-підприємцю РРО

Чи потрібен лікарю-підприємцю РРО

РРО застосовуються у разі надання послуг (у тому числі медичних) в готівковій та/або в безготівковій формі (із застосуванням платіжних карток, платіжних чеків, жетонів тощо) фізичними особами - підприємцями, які не відносяться до груп платників єдиного податку, що не застосовують РРО.
14 травня 2018
Роз'яснення щодо складання акта у сфері попередження та зменшення вживання тютюнових виробів

Роз'яснення щодо складання акта у сфері попередження та зменшення вживання тютюнових виробів

На запит Держспоживслужби щодо надання роз’яснення стосовно акта, складання якого передбачено статтею 20 Закону України «Про заходи щодо попередження та зменшення вживання тютюнових виробів і їх шкідливого впливу на здоров’я населення» отримано відповідь Голова Комітету з питань охорони здоров’я Верховної Ради України Богомолець О.В.
11 травня 2018
Підприємці - платники єдиного податку  зобов’язані вести книгу обліку доходів

Підприємці - платники єдиного податку зобов’язані вести книгу обліку доходів

Платники єдиного податку першої і другої груп та платники єдиного податку третьої групи (фізичні особи - підприємці), які не є платниками ПДВ, ведуть книгу обліку доходів шляхом щоденного, за підсумками робочого дня, відображення отриманих доходів. Записи у Книзі доходів виконуються за підсумками робочого дня, протягом якого отримано дохід, зокрема про кошти, які надійшли на поточний рахунок платника податку та/або які отримано готівкою, вартість безоплатно отриманих товарів (робіт, послуг).
11 травня 2018
Деякі питання реклами лікарських засобів

Деякі питання реклами лікарських засобів

За результатами робочої наради за участю представників Міністерства охорони здоров’я України, Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення та Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів, що відбулася наприкінці 2017 року Міністерство охорони здоров’я України в межах компетенції розробило рекомендації стосовно застосування підходів до можливості рекламування лікарських засобів.
11 травня 2018
Штрафи за порушення законодавства про харчові продукти та корми у 2018 році

Штрафи за порушення законодавства про харчові продукти та корми у 2018 році

(Згідно з ст. 65 Закону від 18.05.2017 р. №2042-VIII «Про державний контроль за дотриманням законодавства про харчові продукти, корми, побічні продукти тваринного походження, здоров'я та благополуччя тварин»)
11 травня 2018
Коли обов'язково застосовувати РРО при здійсненні роздрібної торгівлі через засоби пересувної торговельної мережі

Коли обов'язково застосовувати РРО при здійсненні роздрібної торгівлі через засоби пересувної торговельної мережі

Чи може ФОП на загальній системі оподаткування, або ЮО проводити розрахункові операції без застосування РРО при здійснені роздрібної торгівлі через засоби пересувної торговельної мережі (автомагазини, автоцистерни, цистерни, бочки, бідони, низькотемпературні лотки-прилавки, візки, лотки,), розташовані за межами стаціонарних приміщень?
07 травня 2018
Чи зобов’язаний суб’єкт господарювання при наданні послуг  з дрібного ремонту квартир застосовувати РРО?

Чи зобов’язаний суб’єкт господарювання при наданні послуг з дрібного ремонту квартир застосовувати РРО?

Питання. Чи зобов'язаний суб'єкт господарювання (юридична особа) застосовувати реєстратор розрахункових операцій при наданні платних сантехнічних та електричних послуг з дрібного ремонту квартир при розрахунках безпосередньо у квартирах мешканців із використанням платіжного терміналу із застосуванням платіжних карток? Якщо відповідно до ст. 10 Закону України «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» застосування РРО не вимагається, які документи мають бути оформленні при здійсненні вищезазначених розрахунків?
07 травня 2018
Для тимчасової (виїзної) торгівлі алкогольними напоями  необхідно придбати нову ліцензію

Для тимчасової (виїзної) торгівлі алкогольними напоями необхідно придбати нову ліцензію

Відповідно до ст. 15 Закону України від 19 грудня 1995 року № 481/95 «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів» зі змінами та доповненнями (далі – Закон № 481) роздрібна торгівля алкогольними напоями або тютюновими виробами може здійснюватися суб’єктами господарювання всіх форм власності, у тому числі їх виробниками, за наявності у них ліцензій.
07 травня 2018
© 2009—2018, Виконком Криворізької міської ради