Офіційний вебсайт Криворізької міської ради та її виконавчого комітету

«Гаряча» лінія Центру «Віза»: з чим звертаються під час воєнного стану

Створено: 2022-08-04 16:17:40Оновлено: 2022-08-04 16:22:17

«Гаряча» лінія Центру адміністративних послуг «Віза» («Центр Дії») вже 4 роки працює для замовників послуг та мешканців Криворізької громади і ні в період пандемії, не під час воєнного стану не припиняла консультування та продовжує працювати в посиленому режимі (понеділок-п’ятниця  з 8:00 до 16:30). Всі дзвінки на номер 0-800-500-459 для мешканців – БЕЗКОШТОВНІ. Оператори постійно уважно аналізують тематику звернень та проводять роз’яснення з актуальних питань, інформація щодо яких також розміщується на вебпорталі Центру «Віза» («Центр Дії») та офіційному вебсайті Криворізької міської ради та її виконавчого комітету.

Під час воєнного стану кількість дзвінків, що надходять на «Гарячу» лінію Центру «Віза» («Центр Дії») значно зросла. Так за весь період операторами вже опрацьовано 15 290 вхідних дзвінків, в тому числі у липні надійшло 1833 дзвінків. На першому місці за кількістю звернень, звичайно ж, паспортні питання. Тож, вкотре надаємо роз’яснення.

Для оформлення паспортів громадянина України у формі ID – картки та для виїзду за кордон можна звертатися як до територіальних підрозділів Державної міграційної служби у м. Кривому Розі (працюють з вівторка по п’ятницю з 8.00 до 17.00, у суботу з 8.00 до 15.45), так і до паспортних офісів Центру «Віза» («Центр Дії»),  що відновили роботу з 06.05.2022 року.

На сьогодні паспортні офіси Центру «Віза» («Центр Дії») приймають замовників послуг у таких  районах нашого міста:

-          Металургійному (Головний офіс), пл. Молодіжна, 1;

-          Тернівському, вул. Короленка, 1а;

-          Покровському, вул. Шурупова, 2;

-          Саксаганському, вул. Володимира Великого, 32;

-          Довгинцівському, вул. Дніпровське шосе, 11;

-          Центрально-Міському, вул. Староярмаркова, 44.

Звертаємо увагу, що оформити або обміняти біометричний паспорт громадянина України можна незалежно від зареєстрованого місця проживання.

Нагадуємо, що у нас Ви можете одночасно оформити ID-картку та закордонний паспорт, якщо:

-    оформлюєте ID-карту вперше в 14 років;

-     паспорт втрачено або викрадено;

-   паспорт підлягає обміну (зміна ПІБ, закінчення терміну дії тощо).

Також інформуємо про те, що на сьогоднішній день існують проблеми з доставкою надрукованих паспортів до працюючих територіальних органів та підрозділів ДМС і, відповідно, з дотриманням встановлених законодавством строків оформлення документів. Також, постановою Кабінету Міністрів України від 28 лютого 2022 року № 165 «Деякі питання реалізації прав, свобод і законних інтересів фізичних та юридичних осіб» на час воєнного стану в Україні зупинено строки надання адміністративних послуг суб'єктами їх надання.

Друге за популярністю питання стосується реєстрації місця проживання. Інформуємо, що через воєнний стан, в Україні діють обмеження щодо реєстрації місця проживання. Так, ст.12, 13 Закону України «Про свободу пересування та вільний вибір місця  проживання в Україні» та постановою Кабінету Міністрів України від 29 грудня 2021 № 1450 «Про затвердження Порядку встановлення заборони або обмеження на вибір місця перебування чи місця проживання осіб на території, на якій діє воєнний стан» заборонено декларування (реєстрацію) місця проживання осіб на території, на якій діє воєнний стан, зняття із задекларованого (зареєстрованого) місця проживання осіб на території, на якій діє воєнний стан, а отже послуги з реєстрації та зняття з реєстрації місця проживання не надаються. Винятком є тільки послуга щодо зняття з реєстрації місця проживання померлих осіб, а також можна отримувати витяги з Реєстру Криворізької міської територіальної громади («довідки про прописку»). Для отримання вищезазначених послуг звертайтесь до відділів реєстрації місця проживання фізичних осіб управління з питань реєстрації місця проживання фізичних осіб департаменту адміністративних послуг виконкому Криворізької міської ради за місцем реєстрації осіб, розташованих за адресами:

-          Тернівський район: вул. Короленка, 1А, каб. 127;

-          Покровський район: вул. Шурупова, 2, каб. 114, 115, 116, 117;

-          Саксаганський район: вул. Володимира Великого, 32, каб. 112;

-          Довгинцівський район: вул. Дніпровське шосе, 14;

-          Центрально-Міський район: вул. Староярмаркова, 44;

-          Металургійний район: вул. Галатова, 2;

-          Інгулецький район: пр-т  Південний, 1; вул.  Гірників, 19.

Звертаємо увагу, що прийом замовників послуг і в паспортних офісах, і в «офісах прописки» здійснюється лише за ПОПЕРЕДНІМ ЗАПИСОМ до електронної черги (за посиланням  https://cutt.ly/LGGucwq).

Також  одним з нагальних питань є соціальна програма «Прихисток». Вже третій місяць  адміністратори приймають повідомлення про розміщення внутрішньо переміщених осіб, які перемістилися в період воєнного стану або заяву про отримання компенсації витрат, пов’язаних із розміщенням внутрішньо переміщених осіб. Заява на компенсацію подається з 1 по 5 число щомісяця в будь-якому підрозділі Центру «Віза» («Центр Дії»). Нагадуємо про можливість подання заяви і в електронному вигляді на пошту Центру «Віза» («Центр Дії») [email protected]. Звертаємо увагу, що, згідно з рішенням виконкому Криворізької міської ради від 20.07.2022 року №499, з серпня до переліку необхідних документів додано довідку про банківські реквізити із зазначенням рахунку в форматі IBAN для виплати компенсації.

Важливо! Якщо Ви не можете додзвонитися на «Гарячу» лінію Центру «Віза» («Центр Дії»), є можливість звернутися до Контакт-Центру 15-20 виконкому Криворізької міської ради за телефонами 15-20 (з мобільного оператора «Київстар») та (056) 499-15-20 (з інших мобільних операторів).

 

Ми працюємо для Вас!

#ВсеБудеЦНАП!

 

Контакти Центру адміністративних послуг «Віза»:
Тел. 0-800-500-459 (безкоштовно),
e-mail:
[email protected],

https://viza.kr.gov.ua/

04 серпня 2022

© 2009—2022, Виконком Криворізької міської ради