Офіційний сайт Криворізької міської ради та її виконавчого комітету
Офіційний сайт виконкому Криворізької міської ради Виконком Криворізької міської ради Офіційний веб-сайт виконкому Криворізької міської ради

День рибалки

Створено: 2016-07-04 15:20:23Оновлено: 2016-07-04 15:21:36

Велика кількість річок, озер, морів на території нашої країни призвело до того, що риболовля стала дуже поширеним заняттям, особливо серед чоловіків. Для багатьох це хобі, а для когось риболовля стала справою всього життя.

Тому, на підтримку ініціативи працівників рибного господарства, а також професійних спілок Наказом Президента України від 22 червня 1995 року                    № 464/95 встановлено професійне свято працівників рибного господарства в Україні – День рибалки, яке відзначають щорічно у другу неділю липня. У 2016 році він припадає на 10 липня.

Сама професія рибалки є однією з найстародавніших, затребуваних і шанованих професій у світі. День рибалки спочатку був задуманий як свято людей, які займаються цим професійно, але зараз його відзначають навіть рибалки – аматори, професіонали називають себе рибалками, а галузь рибальством.

Справжній рибалка – рибалка завжди, а не тільки в свято. І щастя зловити рибу своєї мрії коли-небудь посміхнеться кожному рибалці.

Користуючись нагодою щиро вітаємо в першу чергу працівників управління охорони, використання і відтворення водних біоресурсів та регулювання рибальства в Дніпропетровській області, усіх людей, хто займається рибним господарством та промисловим рибальством. А також, усіх рибалок для кого риболовля – це спорт, хобі, особливий стан душі, спосіб злиття з природою.

Бажаємо міцного здоров'я, наснаги та усіляких гараздів. Нехай кожна риболовля буде для вас справжнім святом: з веселощами, з хорошим настроєм, а головне - з гарним уловом!

04 липня 2016

© 2009—2018, Виконком Криворізької міської ради