Офіційний веб-сайт Криворізької міської ради та її виконавчого комітету
Офіційний сайт виконкому Криворізької міської ради Виконком Криворізької міської ради Офіційний веб-сайт виконкому Криворізької міської ради

Інформаційне повідомлення

Створено: 2018-05-04 16:58:19Оновлено: 2018-05-04 16:58:39

Інформаційне повідомлення

            Управління містобудування, архітектури та земельних відносин виконкому міської ради повідомляє, про оголошення конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльності, які будуть залучені до проведення оцінки земельної ділянки несільськогосподарського призначення площею 0,0236 га на пр-ті 200 річчя Кривого Рогу,5а у Саксаганському районі під  розміщення кафе.

        Згода про продаж земельної ділянки та проведення її експертної грошової оцінки надана рішеннями Криворізької міської ради від 25.04.2018 №2692.

       Учасникам конкурсу необхідно подати до конкурсної комісії заяву та конкурсну документацію. Конкурсна пропозиція подається в запечатаному конверті. Підтвердні документи подаються з описом наявних.

      До підтвердних документів належать:

- заява на участь у конкурсі за встановленою формою;

- копія установчого документа претендента;

- копія ліцензії Державного комітету України по земельних ресурсах;

- копія свідоцтва про реєстрацію в Державному реєстрі оцінювачів (у разі наявності);

- копії кваліфікаційних документів оцінювачів, які будуть залучені до проведення оцінки і підписання звіту про експертну грошову оцінку земельної ділянки;

- інформація про претендента (документ, який містить відомості про претендента щодо його досвіду роботи, кваліфікації та особистого досвіду роботи оцінювачів із незалежної оцінки земельних ділянок, які будуть залучені ним до проведення оцінки і підписання звіту про експертну грошову оцінку земельної ділянки).

       До підтвердних документів додаються рекомендації та висновки контролюючих органів та інших державних установ (у т.ч. органів державної експертизи) щодо практичної діяльності претендентів.

        Конкурсна пропозиція претендента має містити інформацію щодо пропонованої вартості виконання робіт, калькуляції витрат, пов’язаних із виконанням робіт, а також терміну виконання робіт з оцінки земельних ділянок (у календарних днях).

     Конкурсну документацію слід подавати не пізніше ніж за 4 робочі дні до оголошеної дати проведення конкурсу (включно).

     Конкурс відбудеться «29» травня 2018р. об.15-00 год. за адресою: м. Кривий Ріг, проспект Металургів, 36 б, кімната 216.

     Документи до комісії приймаються до «25» травня 2018 р. включно.

     Телефон для довідок: 74-73 53

04 травня 2018

© 2009—2019, Виконком Криворізької міської ради