Офіційний веб-сайт Криворізької міської ради та її виконавчого комітету
Офіційний сайт виконкому Криворізької міської ради Виконком Криворізької міської ради Офіційний веб-сайт виконкому Криворізької міської ради

Повідомлення

Міський конкурс бізнес-планів серед молоді міста, який буде проведено у  вересні-жовтні 2019 року

Міський конкурс бізнес-планів серед молоді міста, який буде проведено у вересні-жовтні 2019 року

Департамент у справах сім'ї, молоді та спорту виконкому Криворізької міської ради у рамках виконання заходів Програми реалізації молодіжної політики «Нова генерація Кривого Рогу на 2016-2020 роки» оголошує міський конкурс бізнес-планів серед молоді міста, який буде проведено у вересні-жовтні 2019 року.

13 вересня 2019
«Громадський бюджет – 2020»

«Громадський бюджет – 2020»

2019 рік для нашого міста є роком активної участі молоді у конкурсі проєктів місцевого розвитку «Громадський бюджет», реалізація яких планується у 2020 році. На розгляд експертних груп конкурсу, які займаються оцінюванням проєктів, передано 118 робіт, де майже 50% авторів – це молоді криворіжці віком від 18 до 35 років.

05 вересня 2019
Відбулося відкриття мандрівного тренінговного табору

Відбулося відкриття мандрівного тренінговного табору

З метою популяризації активного та здорового способу життя в гармонії з природою, патріотичного виховання дітей і молоді та їх всебічного розвитку 22 червня 2019 року у м. Кривий Ріг Північна Балка «Червона», лісова місцевість (Тернівський район) відбулося відкриття мандрівного тренінговного табору для вихованців дитячих гуртків Всеукраїнської молодіжної громадської організації «Пласт – Національна Скаутська Організація України».

27 червня 2019
День молоді у Кривому Розі: святкуймо разом!

День молоді у Кривому Розі: святкуймо разом!

У 2019 році День молоді припадає на 30 червня. Святкові заходи в місті проходитимуть з 25 по 30 червня.

27 червня 2019
Проведено зустріч із представниками молодіжної ради ПАТ «Криворізький залізорудний комбінат»

Проведено зустріч із представниками молодіжної ради ПАТ «Криворізький залізорудний комбінат»

Метою заходу було інформування молоді підприємства про вплив на організм людини наркотичних засобів, клінічні прояви наркотичного сп’яніння, методи виявлення речовин, що змінюють свідомість людини за допомогою тест-систем. Основною метою проведення таких зустрічей є запобігання негативним проявам у молодіжному середовищі, формування у молоді свідомого батьківства щодо розпізнання та виявлення фактів вживання наркотичних речовин у підлітків.

20 червня 2019
Молодь як чинник формування позитивного іміджу міста

Молодь як чинник формування позитивного іміджу міста

17 травня 2019 року в місті відбувся другий Всеукраїнський форум-фестиваль «Молодь як чинник формування позитивного іміджу міста», на який завітали гості з 14 областей України. Захід проведено за ініціативи молодіжного виконкому м. Кривого Рогу, громадської організації «Академія тренінгової освіти» та підтримки виконкому Криворізької міської ради. Урочисту частину заходу було проведено в залі засідань виконкому міськради під головуванням Криворізького міського голови Вілкула Ю.Г.
17 травня 2019
Представлено нового голову молодіжного виконкому

Представлено нового голову молодіжного виконкому

15 травня 2019 року на засіданні виконкому Криворізької міської ради було представлено нового голову молодіжного виконкому м. Кривого Рогу Лисоконя Іллю Олександровича – студента ІV курсу факультету географії, туризму та історії Криворізького державного педагогічного університету, виконавчого директора Молодіжного центру «#StudHub», президента громадської організації «Академія тренінгової освіти».
17 травня 2019
Міське свято з нагоди дня матері та міжнародного дня сім’ї

Міське свято з нагоди дня матері та міжнародного дня сім’ї

Вже традиційно департаментом у справах сім’ї, молоді та спорту виконкому Криворізької міської ради щороку проводиться міське свято з нагоди дня матері та міжнародного дня сім’ї. 2019 рік – не став виключенням, 12.05.2019 у ЦДЮТ «Дружба» (Довгинцівський район) відбулося міське свято на яке були запрошені багатодітні сім’ї міста, жінки, які мають почесне звання «Мати – героїня», жінки, які є членами громадської організації «Об’єднання солдатських матерів Криворіжжя», творчі сім’ї.
13 травня 2019

Вітаємо переможців!

50 молодих та активних мешканців Дніпропетровщини, з яких 4 – молоді криворіжці, отримали Премії Дніпропетровської обласної ради. Переможців було обрано серед сотні претендентів, після незалежного інтернет-голосування та висновків професійного жюрі. Кожен з преміантів зробив свій неповторний внесок у розвиток регіону та всієї країни.
02 травня 2019
Засідання міського штабу з організації оздоровлення й відпочинку дітей у літній період 2019 року

Засідання міського штабу з організації оздоровлення й відпочинку дітей у літній період 2019 року

З метою організації та забезпечення належного відпочинку, оздоровлення, координації роботи, надання практичної допомоги й миттєвого реагування на проблемні питання у квітні поточного року було створено міський штаб, склад якого затверджено рішенням виконкому міської ради.

26 квітня 2019
Відбулась інформаційна зустріч з учнівською молоддю

Відбулась інформаційна зустріч з учнівською молоддю

На базі міжрегіонального центру професійної підготовки та перепідготовки звільнених у запас військовослужбовців відбулась інформаційна зустріч з учнівською молоддю з питання запобігання та протидії домашньому насильства. Учням було роз’яснено поняття та види насильства, зміни в законодавстві щодо протидії насильству.

25 квітня 2019
Напередодні 33-ї річниці з дня катастрофи на Чорнобильській АЕС

Напередодні 33-ї річниці з дня катастрофи на Чорнобильській АЕС

Напередодні 33-ї річниці з дня страшної катастрофи на Чорнобильській АЕС в Індустріальному коледжі ДВНЗ «Криворізький національний університет» відбулася інформаційна зустріч студентської молоді з ліквідатором наслідків Чорнобильської трагедії Нечипоренко Володимиром Михайловичем.

24 квітня 2019

Проведена інформаційна зустріч із студентською молоддю до Всесвітнього Дня здоров’я

Департаментом у справах сім’ї, молоді та спорту виконкому Криворізької міської ради спільно із предстаквниками ГО «Мережа…» 15.04.2019 року на базі державного вищого навчального закладу «Криворізький будівельний коледж» була проведена інформаційна зустріч із студентською молоддю до Всесвітнього Дня здоров’я.

19 квітня 2019
Відбулась інформаційна зустріч з учнівською молоддю з питання запобігання та протидії домашнього насильства та планування сім’ї

Відбулась інформаційна зустріч з учнівською молоддю з питання запобігання та протидії домашнього насильства та планування сім’ї

16.04.2019 на базі Криворізького професійного гірничо-електромеханічного ліцею відбулась інформаційна зустріч з учнівською молоддю з питання запобігання та протидії домашнього насильства та планування сім’ї. В заході прийняли участь спеціаліст департамент у справах сім’ї, молоді та спорту виконкому Криворізької міської ради, голова комітету у справах сім’ї і молоді виконкому Покровської районної у місті ради та завідувач центру планування сім’ї.

19 квітня 2019

Другий Всеукраїнський форум-фестиваль «МОЛОДЬ ЯК ЧИННИК ФОРМУВАННЯ ПОЗИТИВНОГО ІМІДЖУ МІСТА»

16 квітня 2019 року розпочався відбір заявок на участь у другому Всеукраїнському форумі-фестивалі «МОЛОДЬ ЯК ЧИННИК ФОРМУВАННЯ ПОЗИТИВНОГО ІМІДЖУ МІСТА», ініційований громадською організацією «Академія тренінгової освіти» за підтримки департаменту у справах сім`ї, молоді та спорту виконкому Криворізької міської ради.
17 квітня 2019
Сторінки   1 2 3 4 5 6 »
© 2009—2019, Виконком Криворізької міської ради