Офіційний вебсайт Криворізької міської ради та її виконавчого комітету
Офіційний сайт виконкому Криворізької міської ради Виконком Криворізької міської ради Офіційний веб-сайт виконкому Криворізької міської ради

Повідомлення

ОГОЛОШЕННЯ `До відома внутрішньо переміщених осіб!`

Кривий Ріг став учасником проекту «Сприяння розвитку соціальної інфраструктури, УФСІ VI», який фінансується Урядом Федеративної Республіки Німеччини через Німецький банк розвитку KfW. В рамках реалізації даного проекту проводиться капітальний ремонт та реконструкція 17 житлових приміщень на першому поверсі гуртожитку на вул.Каткова, 25 для тимчасового проживання внутрішньо переміщених осіб. При цьому 2 житлових приміщення облаштовано зручностями для проживання людей з обмеженими можливостями у вільному пересуванні. Ремонтні роботи планується завершити у червні місяці 2021 року. Розподіл зазначених житлових приміщень здійснюватиметься виключно внутрішньо переміщеним особам, що перебувають на обліку громадян, які потребують надання житлового приміщення з фондів житла для тимчасового проживання, у виконкомі Інгулецької районної у місті ради. Ознайомитися з переліком документів, які необхідні для зарахування на облік громадян, що потребують надання житлового приміщення з фондів житла для тимчасового проживання, можливо за посиланням pereviriai.kr.gov.ua або http://ing-org.gov.ua. Додаткову інформацію можливо отримати у виконкомі Інгулецької районної у місті ради (з понеділка по п’ятницю з 8-00 до 16-30 за адресою: вул. Гірницької Слави, буд. 1, телефон для довідок: (0564) 94 80 11, або з 9-00 до 16-00 у ЦНАП «Віза» за адресою: пр-т Поштовий, буд. 1).
31 травня 2021

«УВАГА! ОГОЛОШУЄТЬСЯ КОНКУРС ПРОЄКТІВ «ТЕПЛИЙ ДІМ»

На виконання рішення міської ради від 29.12.2011 №862 «Про затвердження Програми «Теплий дім» щодо виконання заходів з енергозбереження в багатоквартирних будинках для їх співвласників у м. Кривому Розі на 2012 – 2021 роки» та Положення про конкурс «Теплий дім», затвердженого рішеннями виконкому міської ради від 10.08.2016 №338, зі змінами, конкурсною комісією вирішено розпочати конкурс проєктів «Теплий дім».
18 січня 2021

ПЕРЕЛІК багатоквартирних житлових будинків, що підлягають списанню з балансового обліку

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 20.04.2016 №301
15 січня 2021

На виконання Програми підтримки об’єднань співвласників багатоквартирного будинку, затвердженої рішенням міської ради

На виконання Програми підтримки об’єднань співвласників багатоквартирного будинку, затвердженої рішенням міської ради 

06 січня 2021

На виконання Порядку підтримки об’єднань співвласників багатоквартирного будинку

затвердженого рішенням виконкому Криворізької міської ради від 22.01.2020 року №32 на офіційному вебпорталі міста Кривого Рогу «Криворізький ресурсний центр» у рубриці «Все про ОСББ» в розділі «Послідовність виконання капітального ремонту ОСББ» у підрозділах розміщено інформацію щодо:

07 жовтня 2020

П Е Р Е Л І К багатоквартирних житлових будинків,

що підлягають списанню з балансового обліку департаменту розвитку інфраструктури міста виконкому Криворізької міської ради:
20 серпня 2020

УВАГА! ЩОДО НЕДОПУЩЕННЯ ВИНИКНЕННЯ ПОЖЕЖ У БАГАТОКВАРТИРНИХ ЖИТЛОВИХ БУДИНКАХ!

З метою недопущення виникнення пожеж у багатоквартирних житлових будинках, у тому числі в яких створено об’єднання співвласників багатоквартирного будинку, житлово-будівельних кооперативах, інформуємо про необхідність додержання співвласниками вимог чинного законодавства України, правил утримання житлового будинку, правил пожежної безпеки.
08 липня 2020

На виконання Порядку підтримки об’єднань співвласників багатоквартирного будинку

«На виконання Порядку підтримки об’єднань співвласників багатоквартирного будинку затвердженого рішенням виконкому Криворізької міської ради від 22.01.2020 року №32 на офіційному вебпорталі міста Кривого Рогу «Криворізький ресурсний центр» у рубриці «Все про ОСББ» в розділі «Послідовність виконання капітального ремонту ОСББ» у підрозділах розміщено інформацію щодо:
02 липня 2020

Інформаційний лист Управління Державної інспекції енергетичного нагляду України в Дніпропетровській області

23 червня 2020

Прес-реліз медіа-заходів суб’єктів надання публічних, у тому числі адмініст-ративних послуг через Центр адміністративних послуг «Віза» виконкому Криворізької міської ради у травні поточного року

Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів від 02.04.2020 №255 «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 р. № 211» затверджено перелік адміністративних послуг, які надаються через центри надання адміністративних послуг у період дії карантину.
14 травня 2020

П Е Р Е Л І К багатоквартирних житлових будинків, що підлягають списанню з балансового обліку департаменту розвитку інфраструктури міста виконкому Криворізької міської ради:

П Е Р Е Л І К багатоквартирних житлових будинків, що підлягають списанню з балансового обліку департаменту розвитку інфраструктури міста виконкому Криворізької міської ради:
12 травня 2020

«УВАГА! Результати проведення відбору пропозицій за критеріями об’єднань співвласників багатоквартирного будинку та подання звернень від об’єднань співвласників багатоквартирного будинку на виконання капітального ремонту одного конструктивного елементу

На виконання Програми підтримки об’єднань співвласників багаток-вартирного будинку в м. Кривому Розі на 2017 ̶ 2022 роки, затвердженої рішенням Криворізької міської ради від 21.12.2016 №1210, зі змінами, (надалі – Програма) комісією з реалізації Порядку підтримки об’єднань співвласників багатоквар-тирного будинку (надалі – комісія) 55 конкурсних пропозицій ОСББ вибудовано за критеріями.
10 квітня 2020

«УВАГА! ГОЛОВИ ТА УПРАВЛЯЮЧІ ОСББ

Інформація щодо виконання Програми підтримки об’єднань співвласників багатоквартирного будинку в 2020 році У 2020 році на виконання робіт з капітального ремонту ліфтів, у житлових будинках, яких створено ОСББ, передбачено кошти з міського бюджету 5,0 млн. грн.
08 квітня 2020

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 20.04.2016 №301

«Про затвердження Порядку списання з балансу багатоквартирних будинків», наказом від 12.03.2020 №92, «Про створення комісії» затверджено комісію для списання багатоквартирних житлових будинків, квартири в яких є власністю мешканців, (згідно переліку).

23 березня 2020

Повідомлення про розроблений проєкт «Інвестиційної програми на 2020 рік ТОВ «Дніпровське управління регіонального будівництва»

Відповідно до Законів України «Про теплопостачання», Закону України «Про особливості доступу до інформації у сферах постачання електричної енергії, природного газу, теплопостачання, централізованого постачання гарячої води, централізованого питного водопостачання та водовідведення» ТОВ «Дніпровське управління регіонального будівництва» інформує про розгляд та громадські обговорення проєкту «Інвестиційної програми у сфері теплопостачання на 2020 рік».

05 березня 2020
© 2009—2021, Виконком Криворізької міської ради
Розробка сайту ФОП Патинко Ю.С.