Офіційний вебсайт Криворізької міської ради та її виконавчого комітету
Офіційний сайт виконкому Криворізької міської ради Виконком Криворізької міської ради Офіційний веб-сайт виконкому Криворізької міської ради

Повідомлення

Відбулося друге засідання конкурсної комісії (КЗ `ПК `Південний` КМР)

19.02.2021 відбувся конкурс з добору кандидатів на посаду керівника Комунального закладу «Палац культури «Південний» Криворізької міської ради.

Рішенням конкурсної комісії визначено переможця конкурсу на посаду керівника Комунального закладу «Палац культури «Південний» Криворізької міської ради – Вовк Анжеліку Миколаївну.

19 лютого 2021

Відбулося перше засідання конкурсної комісії (КЗ `ПК `Південний` КМР)

Ураховуючи вимоги Законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про культуру» управління культури виконкому міської ради повідомляє, що 16.02.2021 відбулося перше засідання конкурсної комісії з проведення добору кандидатів на посаду керівника Комунального закладу «Палац культури «Південний» Криворізької міської ради.
16 лютого 2021
Управління культури виконкому міської ради повідомляє

Управління культури виконкому міської ради повідомляє

Ураховуючи вимоги Закону України «Про культуру», керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні» управління культури виконкому Криворізької міської ради міської ради повідомляє, що у конкурсному доборі на посаду керівника Комунального закладу «Палац культури «Південний» Криворізької міської ради бере участь Вовк Анжеліка Миколаївна.

05 лютого 2021
Управління культури виконкому Криворізької міської ради оголошує конкурс на  посаду директора Комунального закладу «Палац культури «Південний» Криворізької міської ради (пл. Гірницької Слави, 2)

Управління культури виконкому Криворізької міської ради оголошує конкурс на посаду директора Комунального закладу «Палац культури «Південний» Криворізької міської ради (пл. Гірницької Слави, 2)

Вимоги до претендентів: вища освіта, стаж роботи у сфері культури не менше трьох років, володіння державною мовою, здатність за діловими й моральними якостями, освітнім і професійним рівнем виконувати відповідні посадові обов’язки.

05 січня 2021
Всеукраїнський відкритий фестиваль хореографічних мистецтв `Танцююча осінь-2020` (дистанційний)

Всеукраїнський відкритий фестиваль хореографічних мистецтв `Танцююча осінь-2020` (дистанційний)

Запрошуємо усіх, хто причетний до хореографічного мистецтва прийняти участь у безкоштовному Всеукраїнському відкритому фестивалі хореографічних мистецтв "Танцююча осінь"(он-лайн)
12 листопада 2020
Конкурс колядок та щедрівок «Криворізька коляда»!

Конкурс колядок та щедрівок «Криворізька коляда»!

До участі у конкурсі колядок та щедрівок «Криворізька коляда» запрошуються мешканці міста Кривий Ріг усіх вікових категорій. Переможець визначається 14 січня 2020 року шляхом найбільшої кількості вподобань під відеозаписом на сторінці Конкурсу у мережі Facebook.

07 грудня 2020
Міжнародний фотоконкурс «Вікі любить пам’ятки»

Міжнародний фотоконкурс «Вікі любить пам’ятки»

Вікі любить пам’яткиЗ 1 по 30 вересня відбудеться найбільший у світі міжнародний фотоконкурс об’єктів культурної спадщини «Вікі любить пам’ятки». Метою проєкту є зібрати світлини всіх пам’яток культурної спадщини світу для ілюстрування статей у Вікіпедії. Цього року вже понад 20 країн світу заявили своє бажання провести конкурс.

04 серпня 2020
Пам’ятник Богдану Хмельницькому, що розташовано на вул. Старовокзальна

Пам’ятник Богдану Хмельницькому, що розташовано на вул. Старовокзальна

В історії кожного народу з'являються постаті, роль і значення яких у становленні його державності, формуванні національної самосвідомості, зародженні величі душі та стійкості духу виходять далеко за межі історичного бачення, соціального тлумачення і політичних амбіцій не лише сучасників, а й багатьох прийдешніх поколінь. Таким для України єпостать Богдана Хмельницького.

13 березня 2020
Триває виставка творчих робіт Олега Герасименка

Триває виставка творчих робіт Олега Герасименка

У Центрі інклюзивного бібліотечного обслуговування відкрилася виставка творчих робіт Олега Герасименка, яка триватиме до 05 травня 2020 року. Виставку можна переглянути щодня (крім суботи) з 9:30 до 18:00 за адресою: провулок Бульварний, 16, бібліотека-філіал №24. Вхід вільний.

13 березня 2020
Оновлення бібліотечного фонду

Оновлення бібліотечного фонду

І знову нові книги! У березні 2020 року коштом міського бюджету було оновлено бібліотечний фонд КЗК «Міська бібліотека для дорослих» КМР новими сучасними книгами у кількості 1277 примірників на суму 195000,00 грн. Запрошуємо усіх бажаючих ознайомитись з новинками літератури та обрати для себе книгу за вподобанням!

13 березня 2020
Відбулися заходи з нагоди 206-ї річниці від дня народження Т.Г.Шевченка

Відбулися заходи з нагоди 206-ї річниці від дня народження Т.Г.Шевченка

09 березня 2020 року в бібліотеці-філіалі №14 КЗК «Міська бібліотека для дорослих» КМР з нагоди 206-ої річниці від Дня народження Т.Г.Шевченка було проведено поетичний вернісаж «Кобзарева струна не вмирає».
12 березня 2020

Про проведення XVII міського фестивалю народної творчості

Згідно зі спільним наказом управління культури, департаментів освіти і науки, у справах сім’ї, молоді та спорту виконкому міської ради від 28.01.2020 №21/20/8 «Про проведення XVII міського фестивалю народної творчості «Весна Рудани» з 27.02.2020 по 21.03.2020 за участю міської мистецької ради будуть проводитися відбіркові (районні) огляди-конкурси народної творчості в різних номінаціях та різних вікових категоріях.

05 лютого 2020
Поповненення новими сучасними українськими книгами

Поповненення новими сучасними українськими книгами

Відповідно до Розпорядження КМУ від 05.07.2019 №598-р «Про затвердження переліку книжкової продукції, що придбавається для поповнення бібліотечних фондів» в лютому 2020 року бібліотечний фонд КЗК «Міська бібліотека для дорослих» КМР поповнено новими сучасними українськими книгами у кількості 573 примірники на суму 83039,00 грн, які надійшли від Дніпропетровської обласної універсальної наукової бібліотеки.

04 лютого 2020

Відбувся конкурс

з відбору кандидата на посаду керівника комунального закладу «Палац культури «Інгулець» Криворізької міської ради. Рішенням конкурсної комісії визначено переможця конкурсу на посаду керівника комунального закладу «Палац культури «Інгулець» Криворізької міської ради – Гаврілевича Олексія Леонідовича

28 березня 2019

Відбулося засідання конкурсної комісії

Ураховуючи вимоги Законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про культуру» управління культури виконкому міської ради повідомляє, що 14.03.2019 відбулося перше засідання конкурсної комісії з проведення відбору кандидатів на посаду керівника комунального закладу Палац культури «Інгулець» Криворізької міської ради.

18 березня 2019
Сторінки   1 2 3 4 »
© 2009—2021, Виконком Криворізької міської ради
Розробка сайту ФОП Патинко Ю.С.