Офіційний вебсайт Криворізької міської ради та її виконавчого комітету
Офіційний сайт виконкому Криворізької міської ради Виконком Криворізької міської ради Офіційний веб-сайт виконкому Криворізької міської ради

Повідомлення

Управління культури виконкому Криворізької міської ради оголошує конкурс

Управління культури виконкому Криворізької міської ради оголошує конкурс на посаду директора-художнього керівника Комунального підприємства «Криворізький академічний міський театр музично – пластичних мистецтв «Академія руху» Криворізької міської ради
29 квітня 2021

Управління культури виконкому Криворізької міської ради оголошує конкурс на посади керівників комунальних закладів культури

Управління культури виконкому Криворізької міської ради оголошує конкурс на посади керівників комунальних закладів культури: Комунального закладу «Палац культури «Саксагань» Криворізької міської ради; Комунального закладу «Палац культури «Першотравневий» Криворізької міської ради; Комунального закладу «Палац культури «Тернівський» Криворізької міської ради; Міського комунального закладу «Палац культури «Мистецький» Криворізької міської ради; Міського комунального закладу культури «Народний дім» Криворізької міської ради; Комунального закладу культури «Міська бібліотека для дорослих» Криворізької міської ради; Комунального закладу культури «Міська дитяча бібліотека» Криворізької міської ради.
22 квітня 2021

Продаж майна ліквідаційною комісією з припинення шляхом ліквідації Комунального підприємства «Криворізька друкарня»

Управління ккультури спільно з управлінням комунальної власності міста виконкому Криворізької міської ради доводить до відома громадян та юридичних осіб інформацію про продаж ліквідаційною комісією з припинення шляхом ліквідації Комунального підприємства «Криворізька друкарня» майна
15 березня 2021

Продаж майна ліквідаційною комісією з припинення шляхом ліквідації Комунального підприємства «Криворізька друкарня»

Управління культури спільно з управлінням комунальної власності міста виконкому Криворізької міської ради доводить до відома громадян та юридичних осіб інформацію про продаж ліквідаційною комісією з припинення шляхом ліквідації Комунального підприємства «Криворізька друкарня» наступного майна:
15 березня 2021

Відбулося друге засідання конкурсної комісії (КЗ `ПК `Південний` КМР)

19.02.2021 відбувся конкурс з добору кандидатів на посаду керівника Комунального закладу «Палац культури «Південний» Криворізької міської ради.

Рішенням конкурсної комісії визначено переможця конкурсу на посаду керівника Комунального закладу «Палац культури «Південний» Криворізької міської ради – Вовк Анжеліку Миколаївну.

19 лютого 2021

Відбулося перше засідання конкурсної комісії (КЗ `ПК `Південний` КМР)

Ураховуючи вимоги Законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про культуру» управління культури виконкому міської ради повідомляє, що 16.02.2021 відбулося перше засідання конкурсної комісії з проведення добору кандидатів на посаду керівника Комунального закладу «Палац культури «Південний» Криворізької міської ради.
16 лютого 2021
Управління культури виконкому міської ради повідомляє

Управління культури виконкому міської ради повідомляє

Ураховуючи вимоги Закону України «Про культуру», керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні» управління культури виконкому Криворізької міської ради міської ради повідомляє, що у конкурсному доборі на посаду керівника Комунального закладу «Палац культури «Південний» Криворізької міської ради бере участь Вовк Анжеліка Миколаївна.

05 лютого 2021
Управління культури виконкому Криворізької міської ради оголошує конкурс на  посаду директора Комунального закладу «Палац культури «Південний» Криворізької міської ради (пл. Гірницької Слави, 2)

Управління культури виконкому Криворізької міської ради оголошує конкурс на посаду директора Комунального закладу «Палац культури «Південний» Криворізької міської ради (пл. Гірницької Слави, 2)

Вимоги до претендентів: вища освіта, стаж роботи у сфері культури не менше трьох років, володіння державною мовою, здатність за діловими й моральними якостями, освітнім і професійним рівнем виконувати відповідні посадові обов’язки.

05 січня 2021
Всеукраїнський відкритий фестиваль хореографічних мистецтв `Танцююча осінь-2020` (дистанційний)

Всеукраїнський відкритий фестиваль хореографічних мистецтв `Танцююча осінь-2020` (дистанційний)

Запрошуємо усіх, хто причетний до хореографічного мистецтва прийняти участь у безкоштовному Всеукраїнському відкритому фестивалі хореографічних мистецтв "Танцююча осінь"(он-лайн)
12 листопада 2020
Конкурс колядок та щедрівок «Криворізька коляда»!

Конкурс колядок та щедрівок «Криворізька коляда»!

До участі у конкурсі колядок та щедрівок «Криворізька коляда» запрошуються мешканці міста Кривий Ріг усіх вікових категорій. Переможець визначається 14 січня 2020 року шляхом найбільшої кількості вподобань під відеозаписом на сторінці Конкурсу у мережі Facebook.

07 грудня 2020
Міжнародний фотоконкурс «Вікі любить пам’ятки»

Міжнародний фотоконкурс «Вікі любить пам’ятки»

Вікі любить пам’яткиЗ 1 по 30 вересня відбудеться найбільший у світі міжнародний фотоконкурс об’єктів культурної спадщини «Вікі любить пам’ятки». Метою проєкту є зібрати світлини всіх пам’яток культурної спадщини світу для ілюстрування статей у Вікіпедії. Цього року вже понад 20 країн світу заявили своє бажання провести конкурс.

04 серпня 2020
Пам’ятник Богдану Хмельницькому, що розташовано на вул. Старовокзальна

Пам’ятник Богдану Хмельницькому, що розташовано на вул. Старовокзальна

В історії кожного народу з'являються постаті, роль і значення яких у становленні його державності, формуванні національної самосвідомості, зародженні величі душі та стійкості духу виходять далеко за межі історичного бачення, соціального тлумачення і політичних амбіцій не лише сучасників, а й багатьох прийдешніх поколінь. Таким для України єпостать Богдана Хмельницького.

13 березня 2020
Триває виставка творчих робіт Олега Герасименка

Триває виставка творчих робіт Олега Герасименка

У Центрі інклюзивного бібліотечного обслуговування відкрилася виставка творчих робіт Олега Герасименка, яка триватиме до 05 травня 2020 року. Виставку можна переглянути щодня (крім суботи) з 9:30 до 18:00 за адресою: провулок Бульварний, 16, бібліотека-філіал №24. Вхід вільний.

13 березня 2020
Оновлення бібліотечного фонду

Оновлення бібліотечного фонду

І знову нові книги! У березні 2020 року коштом міського бюджету було оновлено бібліотечний фонд КЗК «Міська бібліотека для дорослих» КМР новими сучасними книгами у кількості 1277 примірників на суму 195000,00 грн. Запрошуємо усіх бажаючих ознайомитись з новинками літератури та обрати для себе книгу за вподобанням!

13 березня 2020
Відбулися заходи з нагоди 206-ї річниці від дня народження Т.Г.Шевченка

Відбулися заходи з нагоди 206-ї річниці від дня народження Т.Г.Шевченка

09 березня 2020 року в бібліотеці-філіалі №14 КЗК «Міська бібліотека для дорослих» КМР з нагоди 206-ої річниці від Дня народження Т.Г.Шевченка було проведено поетичний вернісаж «Кобзарева струна не вмирає».
12 березня 2020
Сторінки   1 2 3 4 »
© 2009—2021, Виконком Криворізької міської ради
Розробка сайту ФОП Патинко Ю.С.