Офіційний вебсайт Криворізької міської ради та її виконавчого комітету
Офіційний сайт виконкому Криворізької міської ради Виконком Криворізької міської ради Офіційний веб-сайт виконкому Криворізької міської ради

Повідомлення

Всеукраїнський відкритий фестиваль хореографічних мистецтв `Танцююча осінь-2020` (дистанційний)

Всеукраїнський відкритий фестиваль хореографічних мистецтв `Танцююча осінь-2020` (дистанційний)

Запрошуємо усіх, хто причетний до хореографічного мистецтва прийняти участь у безкоштовному Всеукраїнському відкритому фестивалі хореографічних мистецтв "Танцююча осінь"(он-лайн)
Міжнародний фотоконкурс «Вікі любить пам’ятки»

Міжнародний фотоконкурс «Вікі любить пам’ятки»

Вікі любить пам’яткиЗ 1 по 30 вересня відбудеться найбільший у світі міжнародний фотоконкурс об’єктів культурної спадщини «Вікі любить пам’ятки». Метою проєкту є зібрати світлини всіх пам’яток культурної спадщини світу для ілюстрування статей у Вікіпедії. Цього року вже понад 20 країн світу заявили своє бажання провести конкурс.

Триває виставка творчих робіт Олега Герасименка

Триває виставка творчих робіт Олега Герасименка

У Центрі інклюзивного бібліотечного обслуговування відкрилася виставка творчих робіт Олега Герасименка, яка триватиме до 05 травня 2020 року. Виставку можна переглянути щодня (крім суботи) з 9:30 до 18:00 за адресою: провулок Бульварний, 16, бібліотека-філіал №24. Вхід вільний.

13 березня 2020
Оновлення бібліотечного фонду

Оновлення бібліотечного фонду

І знову нові книги! У березні 2020 року коштом міського бюджету було оновлено бібліотечний фонд КЗК «Міська бібліотека для дорослих» КМР новими сучасними книгами у кількості 1277 примірників на суму 195000,00 грн. Запрошуємо усіх бажаючих ознайомитись з новинками літератури та обрати для себе книгу за вподобанням!

13 березня 2020
Відбулися заходи з нагоди 206-ї річниці від дня народження Т.Г.Шевченка

Відбулися заходи з нагоди 206-ї річниці від дня народження Т.Г.Шевченка

09 березня 2020 року в бібліотеці-філіалі №14 КЗК «Міська бібліотека для дорослих» КМР з нагоди 206-ої річниці від Дня народження Т.Г.Шевченка було проведено поетичний вернісаж «Кобзарева струна не вмирає».
12 березня 2020

Про проведення XVII міського фестивалю народної творчості

Згідно зі спільним наказом управління культури, департаментів освіти і науки, у справах сім’ї, молоді та спорту виконкому міської ради від 28.01.2020 №21/20/8 «Про проведення XVII міського фестивалю народної творчості «Весна Рудани» з 27.02.2020 по 21.03.2020 за участю міської мистецької ради будуть проводитися відбіркові (районні) огляди-конкурси народної творчості в різних номінаціях та різних вікових категоріях.

05 лютого 2020
Поповненення новими сучасними українськими книгами

Поповненення новими сучасними українськими книгами

Відповідно до Розпорядження КМУ від 05.07.2019 №598-р «Про затвердження переліку книжкової продукції, що придбавається для поповнення бібліотечних фондів» в лютому 2020 року бібліотечний фонд КЗК «Міська бібліотека для дорослих» КМР поповнено новими сучасними українськими книгами у кількості 573 примірники на суму 83039,00 грн, які надійшли від Дніпропетровської обласної універсальної наукової бібліотеки.

04 лютого 2020

Відбувся конкурс

з відбору кандидата на посаду керівника комунального закладу «Палац культури «Інгулець» Криворізької міської ради. Рішенням конкурсної комісії визначено переможця конкурсу на посаду керівника комунального закладу «Палац культури «Інгулець» Криворізької міської ради – Гаврілевича Олексія Леонідовича

28 березня 2019

Відбулося засідання конкурсної комісії

Ураховуючи вимоги Законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про культуру» управління культури виконкому міської ради повідомляє, що 14.03.2019 відбулося перше засідання конкурсної комісії з проведення відбору кандидатів на посаду керівника комунального закладу Палац культури «Інгулець» Криворізької міської ради.

18 березня 2019

Управління культури виконкому Криворізької міської ради міської ради повідомляє

що у конкурсному відборі на посаду керівника комунального закладу «Палац культури «Інгулець» Криворізької міської ради бере участь Гаврілевич Олексій Леонідович

05 березня 2019

Управління культури виконкому Криворізької міської ради повідомляє

що 28.02.2019 року відбувся конкурс з відбору кандидата на посаду керівника комунального закладу «Палац культури «Північний» Криворізької міської ради. Рішенням конкурсної комісії визначено переможця конкурсу на посаду керівника комунального закладу «Палац культури «Центральний» Криворізької міської ради – Будка Володимира Станіславовича

01 березня 2019

Управління культури виконкому Криворізької міської ради повідомляє

що 28.02.2019 року відбувся конкурс з відбору кандидата на посаду керівника комунального закладу «Палац культури «Центральний» Криворізької міської ради. Рішенням конкурсної комісії визначено переможця конкурсу на посаду керівника комунального закладу «Палац культури «Центральний» Криворізької міської ради – Якубовську Ольгу Валентинівну

01 березня 2019

«Кривий Ріг: погляд через століття»

У 2019 році відзначається сто років, як Кривий Ріг отримав статус міста. З нагоди цієї події КЗК «Міський історико-краєзнавчий музей» підготовлено до видання книгу «Кривий Ріг: погляд через століття» (автори О. Мельник, І. Стеблина).

14 лютого 2019

Відбулося перше засідання конкурсної комісії

Ураховуючи вимоги Законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про культуру» управління культури виконкому міської ради повідомляє, що 12.02.2019 відбулося перше засідання конкурсної комісії з проведення відбору кандидатів на посаду керівників комунальних закладів Палац культури «Центральний», Палац культури «Північний» Криворізької міської ради.

13 лютого 2019

Управління культури виконкому міської ради повідомляє

що у конкурсному відборі на посади керівників комунальних закладів «Палац культури «Центральний» Криворізької міської ради», «Палац культури «Північний» Криворізької міської ради» беруть участь:

04 лютого 2019
Сторінки   1 2 3 4 »
© 2009—2020, Виконком Криворізької міської ради
Розробка сайту ФОП Патинко Ю.С.