Офіційний вебсайт Криворізької міської ради та її виконавчого комітету

Повідомлення


 

ШАНОВНІ МЕШКАНЦІ !

ШАНОВНІ МЕШКАНЦІ !

Кожен мешканець нашого міста, незалежно від місця проживання,має право вільного вибору лікаря первинної медико-санітарної допомоги (терапевта, педіатра, або сімейного). Для цього необхідно до 1 жовтня 2015 року звернутися до лікаря, якому ви довіряєте своє здоров’я та здоров’я своєї родини.

11 вересня 2015
Якщо Ви відчуваєте симптоми полінозу (алергії на пилок рослин) або хочете попередити їх появу взагалі:

Якщо Ви відчуваєте симптоми полінозу (алергії на пилок рослин) або хочете попередити їх появу взагалі:

06 липня 2015

Відбулася робоча зустріч `Розбудова потенціалу з надання медичних послуг з ко-інфекції ТБ/ВІЛ задля пілотування амбулаторних моделей лікування у Кривому Розі`

Нещодавно, за сприяння проекту USAID «Посилення контролю за туберкульозом в Україні», відбулася робоча зустріч фахівців УОЗ, районних інфекціоністів, фтизіатрів та керівників центрів первинної медико-санітарної допомоги "Розбудова потенціалу з надання медичних послуг з ко-інфекції ТБ/ВІЛ задля пілотування амбулаторних моделей лікування у Кривому Розі". Метою зустрічі було сприяння покращенню доступу, поширенню послуг з ТБ/ВІЛ та ефективному перенаправленню пацієнтів.

05 червня 2015

Європейський тиждень тестування на ВІЛ

З 21 по 28 листопада 2014 року в Європі проводиться Європейський тиждень тестування на ВІЛ «Говори про ВІЛ. Пройди тест на ВІЛ». В нашому місті заходи пройдуть на базах Центрів первинної медико-санітарної допомоги міста за підтримки Криворізького міського відділення ВБО «Всеукраїнська мережа людей, які живуть з ВІЛ» у майже всіх районах міста. Метою проведення тижня тестування є розширення загального доступу до тестування на ВІЛ і, як наслідок, раннього виявлення ВІЛ-інфекції та своєчасного призначення АРВ-лікування.
19 листопада 2014

Щодо надання невідкладної допомоги

У повсякденному житті екстрені ситуації виникають несподівано. Це можуть бути забої, розтяги, переломи у побуті, при заняттях спортом; відмороження, теплові удари, ураження електричним струмом, допомога при утопленні. Такі ситуації, як правило розвиваються стрімко і у відсутності людей з медичною підготовкою, а неправильні дії оточуючих замість допомоги здатні принести шкоду. Часто люди не знають елементарного – як перев’язати рану, виміряти температуру тіла, артеріальний тиск та інші нескладні правила надання первинної допомоги. Однак у випадку одержання травми, раптових невідкладних станів роль вчасно зробленої допомоги в поверненні людині здоров'я значно зростає.

01 жовтня 2014

Громадське обговорення організації протидії поширенню вірусних гепатитів

Громадське обговорення проблем організації протидії поширенню вірусних гепатитів В і С відбулося в Криворізькому центрі здоров'я 27 липня.

07 серпня 2014

Працівникам дитячих садочків розповідали про гепатит та вакцинацію

У вогнищах інфекції в Довгинцівському районі проводиться екстрена активна імунопрофілактика імуноглобуліном. Введення імуноглобуліну забезпечує імунітет до вірусу гепатиту А лише на протязі обмеженого часу. Проте зараз існує вакцина, яка дозволяє сформувати активний імунітет вже після введення однієї дози.

07 серпня 2014

Проведено прес-конференцію з проблем вірусного гепатиту

В Криворізькому центрі здоров’я 15липня проведено прес-конференцію з проблем вірусного гепатиту. Основну увагу було приділено висвітленню епідеміологічного підйому захворюваності на гепатит А в Кривому Розі та заходам профілактики його подальшого поширення.

21 липня 2014

Завершено обговорення нової Концепція розбудови нової системи охорони здоров`я в Україні

Більше місяця в лікувально-профілактичних закладах Кривого Рогу тривало обговорення нової Концепція розбудови нової системи охорони здоров'я в Україні, підготовленої Міністерством охорони здоров’я. Було організовано дотепер безпрецедентний рівень діалогу між медичними експертами та міською громадськістю.

17 липня 2014

Стан ревматологічної захворюваності обговорювали на нараді в управлінні охорони здоров’я

14 липня проведена апаратна нарада управління охорони здоров’я виконкому Криворізької міської ради з питань захворюваності на ревматологічну патологію та завдань ревматологічної служби.

У виступі головного спеціаліста УОЗ з ревматології Олександра Гетьманця проведено ґрунтовний аналіз та дана принципова оцінка діяльності медичних працівників з виявлення та лікування ревматологічної патології.

17 липня 2014

Шанс народити здорових дітей отримали криворізькі наркозалежні вагітні жінки з ВІЛ

Згідно статистичних даних рівень поширення ВІЛ-інфекції серед вагітних в Україні є найвищим у Європі. Це зумовлює особливу важливості виконання Програми профілактики передачі ВІЛ від матері до дитини (ППМД), адже саме на цей шлях передачі припадає 98% усіх випадків ВІЛ-інфекції у дітей зареєстрованих в світі, у тому числі в Україні, де за час епідемії ВІЛ-інфекції/СНІДу понад 36 тисяч дітей народжені ВІЛ-інфікованими матерями.
17 липня 2014
© 2009—2022, Виконком Криворізької міської ради