Офіційний сайт Криворізької міської ради та її виконавчого комітету
Офіційний сайт виконкому Криворізької міської ради Виконком Криворізької міської ради Офіційний веб-сайт виконкому Криворізької міської ради

Актуально

Міська електронна науково-технічна база з питань енергозбереження, інвестиційних та іноваційних проектів

Необхідність впровадження заходів з енергозбереження та енергоефективності в житловому секторі та механізм їх державної підтримки

Звіти про роботу відділу з питань енергоменеджменту та впровадження енергозберігаючих технологій виконкому міської ради: в 2016 році, в 2017 році


Про проведення Днів енергії в м. Кривому Розі з 12.11.2018 по 16.11.2018

В місті Кривому Розі згідно з розпорядженням міського голови 12-16 листопада відбулися Дні енергії, які приурочені до Міжнародного дня з енергозбереження. Захід проводився за підтримки Асоціації “Енергоефективні міста України” та міської галузевої ради підприємців з питань енергозбереження. Протягом тижня у місті були проведені інформаційні заходи, мета яких – привернути увагу до раціонального використання енергетичних та природних ресурсів та залучити мешканців до більш ефективного використання енергії.

20 листопада 2018
З 12 по 16 листопада в місті проводитимуться Дні енергії`

З 12 по 16 листопада в місті проводитимуться Дні енергії`

В рамках ініціативи Європейської Комісії "Угоди Мерів" вже 7-й рік поспіль в місті проводитимуться "Дні енергії".

31 жовтня 2018

Освітні заклади Кривого Рогу активно приймають участь у Всеукраїнському загальноосвітньому грантовому проекті `Енергоефективні школи: нова генерація`

У 2017-2018 навчальному році освітні заклади міста Кривого Рогу долучалися до участі у Всеукраїнському загальноосвітньому грантовому проекті “Енергоефективні школи: нова генерація” що реалізовується у співпраці з Всеукраїнською благодійною організацією “Інститут місцевого розвитку”, метою якого є виховання свідомого та відповідального майбутнього споживача енергоресурсів.

11 вересня 2018
В 2018 році об’єднання співвласників багатоквартирного будинку та житлово-будівельні кооперативи активно залучаються до участі у міській програмі `теплих кредитів`

В 2018 році об’єднання співвласників багатоквартирного будинку та житлово-будівельні кооперативи активно залучаються до участі у міській програмі `теплих кредитів`

Заступник міського голови Андрій Полтавець 16.08.2018 відвідав ОСББ "Перемоги 20", ОСББ "Інгулець 39" та ОСББ "Інгулець 27", що в Інгулецькому районі, які в 2018 році впровадили енергоефективні заходи в рамках Державної цільової економічної програми енергоефективності та отримали відшкодування 20% вартості обладнання та матеріалів в рамках міської Програми відшкодування частини суми кредиту, отриманого ОСББ/ЖБК на впровадження енергоефективних заходів у житловій сфері на 2016-2018 роки.

20 серпня 2018
ТЕПЛІ КРЕДИТИ»: ОБ’ЄДНАННЯ СПІВВЛАСНИКІВ БАГАТОКВАРТИРНИХ БУДИНКІВ ТА ЖИТЛОВО-БУДІВЕЛЬНІ КООПЕРАТИВИ МОЖУТЬ ОТРИМАТИ ЧАСТКОВУ КОМПЕНСАЦІЮ

ТЕПЛІ КРЕДИТИ»: ОБ’ЄДНАННЯ СПІВВЛАСНИКІВ БАГАТОКВАРТИРНИХ БУДИНКІВ ТА ЖИТЛОВО-БУДІВЕЛЬНІ КООПЕРАТИВИ МОЖУТЬ ОТРИМАТИ ЧАСТКОВУ КОМПЕНСАЦІЮ

З квітня цього року для ОСББ та ЖБК, які прагнуть зробити свій дім енергоефективним та заощаджувати на комунальних послугах можуть скористатися міською програмою «теплих кредитів» в уповноважених банках та отримати відшкодування від міста 20% від вартості матеріалів на заходи з підвищення енергоефективності (відповідно до рішення міської ради від 25.05.2016 №551 «Про затвердження Програми відшкодування частини кредитів, що надаються об’єднанням співвласників багатоквартирних будинків та житлово-будівельним кооперативам на впровадження енергоефективних заходів у житловій сфері на 2016 рік», зі змінами).
04 травня 2018

Розпочато обласний конкурс мікропроектів з енергоефективності та енергозбереження серед органів самоорганізації населення та ОСББ у 2018 році.

На виконання розпорядження голови Дніпропетровської обласної ради від 02.03.2018 №33-Р "Про проведення обласного конкурсу мікропроектів з енергоефективності та енергозбереження серед органів самоорганізації населення та ОСББ" проводиться вищезазначений конкурс для об’єднань співвласників багатоквартирного будинку та житлово-будівельних кооперативів.

05 березня 2018
Що таке енергоаудит і навіщо він потрібен у будинках

Що таке енергоаудит і навіщо він потрібен у будинках

Енергоаудит або енергетичне обстеження будинку - це процедура, за допомогою якої можна з'ясувати, як використовується енергія в будинку, які існують способи для її економії та як можна зменшити споживання енергії будинком, в якому проводився енергоаудит.

13 лютого 2018
Впровадження енергоефективних заходів

Впровадження енергоефективних заходів

Завдяки фінансовій підтримці міської ради в 2017 році у 33 багатоквартирних житлових будинках міста, в яких створені об'єднання співвласників багатоквартирного будинку та житлово-будівельні кооперативи, впроваджено енергоефективні заходи.

02 лютого 2018
Міська рада збільшила на 2017 рік обсяги фінансування  міської Програми відшкодування частини кредитів, що надаються ОСББ та ЖБК на впровадження енергоефективних заходів у житловій сфері  на 2016-2018 роки

Міська рада збільшила на 2017 рік обсяги фінансування міської Програми відшкодування частини кредитів, що надаються ОСББ та ЖБК на впровадження енергоефективних заходів у житловій сфері на 2016-2018 роки

В місті продовжує дію Програма відшкодування частини кредитів, що надаються об’єднанням співвласників багатоквартирних будинків та житлово-будівельним кооперативам на впровадження енергоефективних заходів у житловій сфері на 2016 – 2018 роки (надалі – Програма), в рамках якої з міського бюджету відшкодовується 20% суми кредиту, залученого ОСББ/ЖБК для придбання енергоефективного обладнання та/або матеріалів.

31 серпня 2017
Як утримувати термомодернізований багатоквартирний будинок

Як утримувати термомодернізований багатоквартирний будинок

Термомодернізація будинку покращує санітарно-технічні та санітарно-гігієнічні умови перебування в ньому, дозволяє стабілізувати показники вологості та температури приміщень. Відтак конструктивні елементи будинку набагато краще зберігають свої фізико-механічні властивості.

30 серпня 2017
Вітаємо переможця обласного конкурсу мікропроектів  з енергоефективності  та енергозбереження серед органів самоорганізації населення та ОСББ  у 2017 році!

Вітаємо переможця обласного конкурсу мікропроектів з енергоефективності та енергозбереження серед органів самоорганізації населення та ОСББ у 2017 році!

На виконання розпорядження голови Дніпропетровської обласної ради від 26.06.2017 № 162-Р «Про проведення обласного конкурсу мікропроектів з енергоефективності та енергозбереження серед органів самоорганізації населення та ОСББ» та з метою створення належних умов для підвищення ефективної діяльності органів самоорганізації населення та сприяння участі громадськості в розвитку територій у червні-липні 2017 р. проведено вищезазначений конкурс.

17 серпня 2017
Фахівці виконкому взяли участь у ознайомлювальній поїздці до Словацької Республіки в рамках реалізації проекту

Фахівці виконкому взяли участь у ознайомлювальній поїздці до Словацької Республіки в рамках реалізації проекту

18-25 червня група представників органів місцевого самоврядування і комунальних підприємств України у рамках проекту «Розбудовуючи спроможності для реформи енергетичного сектору: обмін досвідом Словаччини з Україною», прийняла участь у ознайомлювальній поїздці до Словаччини, метою якої було ознайомлення із кращими практиками енергоефективності місцевих муніципалітетів. Данна поїздка була організована Словацькою асоціацією зовнішньої політики (Slovak Foreign Policy Association, SFPA) у партнерстві з українським Центром глобалістики «Стратегія XXI» та Асоціацією «Енергоефективні міста України» за фінансової підтримки SlovakAid, USAID. Учасників поїздки було відібрано за підсумками конференції з енергоефективності, що відбулася взимку цього року.
30 червня 2017
Криворіжці отримали світлодіодні лампи  в рамках соціальної акції з енергозбереження

Криворіжці отримали світлодіодні лампи в рамках соціальної акції з енергозбереження

В умовах зростання цін на електроенергію та з метою залучення населення до забезпечення ефективного використання енергоресурсів у місті тривають інформаційні заходи, метою яких є підвищення рівня обізнаності мешканців в питаннях енергоефективності.

05 квітня 2016

Триває обласний конкурс мініпроектів з енергоефективності та енергозбереження серед локальних громад у 2016 році

На виконання розпоряджень голови Дніпропетровської обласної ради від 19.02.2016 № 23-Р «Про проведення обласного конкурсу мініпроектів з енергоефективності та енергозбереження серед локальних громад у 2016 році», 04.02.2014 №4-Р «Про Положення про обласний конкурс мініпроектів з енергоефективності та енергозбереження серед локальних громад» проводиться вищезазначений конкурс для об’єднань співвласників багатоквартирного будинку та житлово-будівельних кооперативів.

05 квітня 2016

Звіт з виконання в 2015 році Програми енергоефективності м. Кривого Рогу на 2010-2015 роки

У рамках Програми енергоефективності м. Кривого Рогу на 2010-2015 роки системно проводився моніторинг споживання енергетичних ресурсів усіма категоріями споживачів. За 2015 рік промисловими, комунальними підприємствами та бюджетними закладами міста було виконано заходи з енергоефективності на загальну суму 47,8 млн. грн., з них за рахунок бюджетних коштів – майже 24,7 млн. грн., у тому числі:

12 лютого 2016
Сторінки   1 2 3 »
© 2009—2019, Виконком Криворізької міської ради