Офіційний вебсайт Криворізької міської ради та її виконавчого комітету

Актуально

Міська електронна науково-технічна база з питань енергозбереження, інвестиційних та іноваційних проектів

Необхідність впровадження заходів з енергозбереження та енергоефективності в житловому секторі та механізм їх державної підтримки

Звіти про роботу відділу з питань енергоменеджменту та впровадження енергозберігаючих технологій виконкому міської ради: в 2016 році, в 2017 році


Відбулося засідання керуючого комітету

11 лютого 2020 року у виконкомі Криворізької міської ради відбулося засідання керуючого комітету з реалізації проєкту «Підвищення енергоефективності громадських будівель у м. Кривому Розі» у рамках співпраці з Європейським банком реконструкції та розвитку на якому було презентовано сам проєкт, обговорено ключові завдання, ознайомлено з роботою проєктного офісу та підписано Статут проєкту.

11 лютого 2020

Запрошуємо до участі в обласному конкурсі мікропроектів з енергоефективності та енергозбереження серед органів самоорганізації населення та ОСББ у 2020 році

Метою конкурсу, відповідно до розпорядження голови Дніпропетровської обласної ради від 24.01.2020 №12-Р "Про проведення обласного конкурсу мікропроектів з енергоефективності та енергозбереження серед органів самоорганізації населення та ОСББ у 2020 році" є сприяння активній участі громадян у реалізації пріоритетних напрямів державної політики України, створення належних умов для розвитку локальної демократії та безпосередньої участі членів територіальних громад у розвитку територій і вирішенні питань місцевого значення.

30 січня 2020
Про проведення Днів енергії в м. Кривому Розі з 11.11.2019 по 15.11.2019

Про проведення Днів енергії в м. Кривому Розі з 11.11.2019 по 15.11.2019

В місті Кривому Розі згідно з розпорядженням міського голови 11-15 листопада проходять Дні енергії, які приурочені до Міжнародного дня з енергозбереження. Захід проводиться за підтримки Асоціації “Енергоефективні міста України” та міської галузевої ради підприємців з питань енергозбереження.

18 листопада 2019
Допомога ОСББ від Фонду енергоефективності .

Допомога ОСББ від Фонду енергоефективності .

В Україні потреба в інвестиціях у енергоефективність будівель надзвичайно велика: близько 80% усіх багатоквартирних будинків, потребують модернізації. Можливість фінансування комплексних проєктів енергомодернізації багатоквартирних будинків відкриває Фонд енергоефективності через програму "Енергодім", презентація якої відбулася в будівлі міської ради.

29 жовтня 2019
До уваги ініціативних мешканців житлових будинків,  зацікавлених в  енергозбереженні та можливості впровадження енергоефективних заходів у будинках

До уваги ініціативних мешканців житлових будинків, зацікавлених в енергозбереженні та можливості впровадження енергоефективних заходів у будинках

04 жовтня 2019року, о 14:00 год., в приміщенні виконкому Криворізької міської ради, пл.Молодіжна, 1, 1-й поверх, к.139 (центральний вхід) відбудеться семінар на тему: «Участь у Програмі Фонду енергоефективності «Енергодім»

30 вересня 2019
У Кривому Розі оголошено закупівлі  енергосервісу для економії бюджетних коштів

У Кривому Розі оголошено закупівлі енергосервісу для економії бюджетних коштів

У системі державних закупівель «ProZorro» вперше оголошено 20 енергосервісних тендерів для впровадження енергоефективних заходів у закладах освіти.

11 вересня 2019
Вітаємо переможців обласного конкурсу мікропроектів з енергоефективності та енергозбереження серед органів самоорганізації населення та ОСББ у 2019 році.

Вітаємо переможців обласного конкурсу мікропроектів з енергоефективності та енергозбереження серед органів самоорганізації населення та ОСББ у 2019 році.

Відповідно до розпорядження голови обласної ради від 15 квітня 2019 року № 72-р „Про проведення обласного конкурсу мікропроектів з енергоефективності та енергозбереження серед органів самоорганізації населення та ОСББ у 2019 році”, переможцями конкурсу визначено 10 ОСББ міста Кривого Рогу, обсяг фінансування з обласного бюджету складає 499 170,00 грн.

07 серпня 2019
В місті Кривому Розі вперше розпочато процедуру із запровадження механізму енергосервісу, що дозволить залучити приватні інвестиції у термомодернізацію бюджетних установ.

В місті Кривому Розі вперше розпочато процедуру із запровадження механізму енергосервісу, що дозволить залучити приватні інвестиції у термомодернізацію бюджетних установ.

З цією метою 17 липня 2019 року було прийнято рішення виконкому міської ради "Про закупівлю енергосервісу та затвердження базових рівнів споживання теплової енергії".

18 липня 2019
04.06.2019 року в приміщенні виконкому Криворізької міської ради відбувся семінар `Підвищення енергоефективності в ОСББ. Співпраця з Фондом енергоефективності України`

04.06.2019 року в приміщенні виконкому Криворізької міської ради відбувся семінар `Підвищення енергоефективності в ОСББ. Співпраця з Фондом енергоефективності України`

04.06.2019 року в приміщенні виконкому Криворізької міської ради відбувся семінар "Підвищення енергоефективності в ОСББ. Співпраця з Фондом енергоефективності України" в рамках спільного проекту ЄС/ПРООН "Об’єднання співвласників будинків для впровадження сталих енергоефективних рішень" (HOUSES).

05 червня 2019

Запрошуємо об`єднання співвласників багатоквартирного будинку на семінар з енергоефективності та співпраці з Фондом енергоефективності України.

04 червня 2019 року запрошуємо голів об'єднань співвласників багатоквартирного будинку та осіб, зацікавлених у їх створенні, до участі у семінарі з теми «Підвищення енергоефективності в ОСББ. Співпраця з Фондом енергоефективності України», що проводитиметься в місті в рамках реалізації спільного проекту ЄС/ПРООН «Об’єднання співвласників будинків для впровадження сталих енергоефективних рішень» (HOUSES).

Розпочато обласний конкурс мікропроектів з енергоефективності та енергозбереження серед органів самоорганізації населення та ОСББ у 2019 році.

Метою конкурсу, відповідно до розпорядження голови Дніпропетровської обласної ради від 15.04.2019 №72-Р "Про проведення обласного конкурсу мікропроектів з енергоефективності та енергозбереження серед органів самоорганізації населення та ОСББ" є створення належних умов для підвищення ефективної діяльності органів самоорганізації населення та сприяння участі громадськості в розвитку територій.

23 квітня 2019

Про проведення Днів енергії в м. Кривому Розі з 12.11.2018 по 16.11.2018

В місті Кривому Розі згідно з розпорядженням міського голови 12-16 листопада відбулися Дні енергії, які приурочені до Міжнародного дня з енергозбереження. Захід проводився за підтримки Асоціації “Енергоефективні міста України” та міської галузевої ради підприємців з питань енергозбереження. Протягом тижня у місті були проведені інформаційні заходи, мета яких – привернути увагу до раціонального використання енергетичних та природних ресурсів та залучити мешканців до більш ефективного використання енергії.

20 листопада 2018
З 12 по 16 листопада в місті проводитимуться Дні енергії`

З 12 по 16 листопада в місті проводитимуться Дні енергії`

В рамках ініціативи Європейської Комісії "Угоди Мерів" вже 7-й рік поспіль в місті проводитимуться "Дні енергії".

31 жовтня 2018

Освітні заклади Кривого Рогу активно приймають участь у Всеукраїнському загальноосвітньому грантовому проекті `Енергоефективні школи: нова генерація`

У 2017-2018 навчальному році освітні заклади міста Кривого Рогу долучалися до участі у Всеукраїнському загальноосвітньому грантовому проекті “Енергоефективні школи: нова генерація” що реалізовується у співпраці з Всеукраїнською благодійною організацією “Інститут місцевого розвитку”, метою якого є виховання свідомого та відповідального майбутнього споживача енергоресурсів.

11 вересня 2018
В 2018 році об’єднання співвласників багатоквартирного будинку та житлово-будівельні кооперативи активно залучаються до участі у міській програмі `теплих кредитів`

В 2018 році об’єднання співвласників багатоквартирного будинку та житлово-будівельні кооперативи активно залучаються до участі у міській програмі `теплих кредитів`

Заступник міського голови Андрій Полтавець 16.08.2018 відвідав ОСББ "Перемоги 20", ОСББ "Інгулець 39" та ОСББ "Інгулець 27", що в Інгулецькому районі, які в 2018 році впровадили енергоефективні заходи в рамках Державної цільової економічної програми енергоефективності та отримали відшкодування 20% вартості обладнання та матеріалів в рамках міської Програми відшкодування частини суми кредиту, отриманого ОСББ/ЖБК на впровадження енергоефективних заходів у житловій сфері на 2016-2018 роки.

20 серпня 2018
Сторінки   1 2 3 »
© 2009—2022, Виконком Криворізької міської ради